porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Gdzie obejrzeć POWTÓRKĘ meczu POLSKA CZECHY z 16 czerwca 2012? Harmonogram meczów na Euro 2012

Gdzie obejrzeć POWTÓRKĘ meczu POLSKA - CZECHY z 16 czerwca 2012? Transmisja i powtórka w TVP i online w internecie (na żywo)

16 czerwca 2012 mecz Polska - Czechy na stadionie miejskim we Wrocławiu. To emocjonujące spotkanie widzowie zobaczyli w telewizji polskiej na żywo w TVP1, TVP HD, TVP Sport, również transmisja online w internecie (na żywo). Gdzie obejrzeć POWTÓRKĘ meczu POLSKA CZECHY z 16 czerwca 2012? Kiedy mogę obejrzeć powtórkę meczu Polska-Czechy?

Gdzie można obejrzeć powtórkę meczu POLSKA - CZECHY i innych meczów EURO 2012?

Spotkanie POLSKA - CZECHY transmituje telewizja polska na kanałach TVP1, TVP Sport (transmisja łączona), TVP HD oraz platforma sport.tvp.pl. Mecz można obejrzeć w Strefach Kibica, w Multikinie lub w telewizji oraz w internecie. O KTÓREJ GODZINIE GDZIE MECZ >>

Skróty meczu w TVP1 o godzinie 23.00.

Powtórka meczu Polska - Czechy w telewizji TVP SPORT w niedzielę rano 17 czerwca 2012 godzinie 9:05. Emisja powtórki meczu również w TVP2 wkrótce po zakończeniu spotkania - o godzinie 0.04.

Prawo do retransmisji meczów EURO 2012 ma również Eurosport. Spotkanie Polaków z Czechami będzie można obejrzeć na tym kanale w niedzielę 17 czerwca około godziny 23.00.

Natomiast w niedzielę rano w TVP1 o godzinie 8.35 będzie można zobaczyć powtórkę rozgrywanego w tym samym czasie na Stadionie Narodowym meczu Grecja - Rosja - decydującego o miejscu Polaków w grupie A. Transmisja łączona w TVP Sport.

Powtórki meczów Euro 2012 zawsze około godziny 8:35 następnego dnia.

Gdzie relacja meczu online?

Relacja online na oficjalnej stronie UEFA: http://pl.uefa.com

Gdzie transmisja meczu?

Transmisja i powtórki meczów Euro 2012 również w internecie na stronach: relacje24.pl, pl-sport.tv/, meczelive.tv, meczyki.pl, transmisje.info.

 

ZOBACZ także: POWTÓRKI i SKRÓTY MECZÓW>>

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak muszą zagrać Polacy, aby awansować z grupy A na Euro 2012?

Dwa mecze reprezentacji Polski na Euro 2012 już za nami. Oba zakończył się remisem, choć po każdym z nich wracaliśmy do domów w zupełnie odmiennych nastrojach. Mecz z Grecją był polską porażką, a...

Aktualizacja: 17.06.2012 17:50
Autor: astarewicz - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Alessandra Benetti, pilotka Roberta Kubicy?
Kim jest Alessandra Benetti, pilotka Roberta Kubicy?

Robert Kubica wzbudził spore zamieszanie kiedy na fotel pilota w ...

BAZA PORAD
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.