porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
REPREZENTACJA SZWECJI na EURO 2012. Numery z jakimi zagrają piłkarze reprezentacji SZWECJI na EURO 2012? Szwecja trafiła do grupy śmierci: z Francją, Anglią i Ukrainą. ...
Jak będzie wyglądała ceremonia otwarcia EURO 2012? Jaka gwiazda wystąpi?

CEREMONIA OTWARCIA Euro 2012 odbędzie się 8 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie - gdzie oglądać transmisję?

Ceremonia otwarcia EURO 2012 odbędzie się 8 czerwca (piątek) na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mówimy, w której stacji telewizyjnej odbędzie się transmisja z tego wydarzenia.

Ceremonię otwarcia EURO 2012 pokaże TVP Sport. Transmisja zacznie się już o 16.20, ale całość potrwa tylko dwanaście minut. Za projektem stoi Marco Balich. To znana postać w środowisku artystycznym. Jest dyrektorem kreatywnym i producentem wykonawczym włoskiej firmy Filmmaster Events. Jej specjalnością są właśnie tego typu przedsięwzięcia.

To właśnie Balich zaplanował, jak ma wyglądać otwarcie i zamknięcie olimpiady w Turynie w 2006 roku. Ponadto uczestniczył również w ceremonii otwarcia stadionu w Doniecku w 2009 roku.

Wiadomo, że podczas ceremonii otwarcia wystąpi ponad 800 wolontariuszy, którzy będą reprezentować aż 63 kraje. Gwiazdą będzie węgierski pianista Adam Gyorgy. Zagra jedną z etiud Chopina. Wybór Węgra nie jest tu przypadkowy. Jest nie tylko kibicem, ale jeszcze do niedawna grał w reprezentacji Węgier. Tyle że w drużynie piłki halowej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kiedy mecz POLSKA-GRECJA? Gdzie obejrzysz mecz otwarcia?

Już 8 czerwca zaczyna się wielkie piłkarskie święto. Kiedy polska reprezentacja zagra pierwszy mecz z Grekami? Gdzie będzie można go obejrzeć?

Gdzie obejrzeć MECZ OTWARCIA Euro 2012 POLSKA - GRECJA (Warszawa, godzina 18.00)?

Już 8 czerwca 2012 początek wielkiego piłkarskiego święta - EURO 2012. W inauguracyjnym meczu polsko-ukraińskiego turnieju na Stadionie Narodowym w Warszawie Polacy zagrają z Grekami. Gdzie kibice...

Jakie szanse mają zespoły walczące o awans na EURO 2012 ?

Hiszpania, Anglia, Niemcy, Holandia i Włochy są już pewne awansu na 100%. Na 99% na EURO 2012 zagra też Rosja. 11 października 2011 odbywa się ostatnia seria meczów w eliminacjach do piłkarskich ME....

Aktualizacja: 08.06.2012 17:24
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Natalia Gacka?
Kim jest Natalia Gacka?

Natalia Gacka to ciesząca się rosnącą popularnością trenerką fitness. Coraz ...

BAZA PORAD
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.