porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
REPREZENTACJA SZWECJI na EURO 2012. Numery z jakimi zagrają piłkarze reprezentacji SZWECJI na EURO 2012? Szwecja trafiła do grupy śmierci: z Francją, Anglią i Ukrainą. ...
Jak będzie wyglądała ceremonia otwarcia EURO 2012? Jaka gwiazda wystąpi?

CEREMONIA OTWARCIA Euro 2012 odbędzie się 8 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie - gdzie oglądać transmisję?

Ceremonia otwarcia EURO 2012 odbędzie się 8 czerwca (piątek) na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mówimy, w której stacji telewizyjnej odbędzie się transmisja z tego wydarzenia.

Ceremonię otwarcia EURO 2012 pokaże TVP Sport. Transmisja zacznie się już o 16.20, ale całość potrwa tylko dwanaście minut. Za projektem stoi Marco Balich. To znana postać w środowisku artystycznym. Jest dyrektorem kreatywnym i producentem wykonawczym włoskiej firmy Filmmaster Events. Jej specjalnością są właśnie tego typu przedsięwzięcia.

To właśnie Balich zaplanował, jak ma wyglądać otwarcie i zamknięcie olimpiady w Turynie w 2006 roku. Ponadto uczestniczył również w ceremonii otwarcia stadionu w Doniecku w 2009 roku.

Wiadomo, że podczas ceremonii otwarcia wystąpi ponad 800 wolontariuszy, którzy będą reprezentować aż 63 kraje. Gwiazdą będzie węgierski pianista Adam Gyorgy. Zagra jedną z etiud Chopina. Wybór Węgra nie jest tu przypadkowy. Jest nie tylko kibicem, ale jeszcze do niedawna grał w reprezentacji Węgier. Tyle że w drużynie piłki halowej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kiedy mecz POLSKA-GRECJA? Gdzie obejrzysz mecz otwarcia?

Już 8 czerwca zaczyna się wielkie piłkarskie święto. Kiedy polska reprezentacja zagra pierwszy mecz z Grekami? Gdzie będzie można go obejrzeć?

Gdzie obejrzeć MECZ OTWARCIA Euro 2012 POLSKA - GRECJA (Warszawa, godzina 18.00)?

Już 8 czerwca 2012 początek wielkiego piłkarskiego święta - EURO 2012. W inauguracyjnym meczu polsko-ukraińskiego turnieju na Stadionie Narodowym w Warszawie Polacy zagrają z Grekami. Gdzie kibice...

Aktualizacja: 08.06.2012 17:24
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Modrzewska: kim jest była żona Boruca?
Katarzyna Modrzewska: kim jest była żona Boruca?

Kilka dni temu paparazzi sfotografowali Marcina Dubienieckiego, męża Marty Kaczyńskiej ...

BAZA PORAD
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.