porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Motoryzacja

Jakie auta są nominowane w plebiscycie Car Of The Year 2015?

Nowego zwycięzcę konkursu Car Of The Year poznamy już 2 marca 2015 roku. Kto nim zostanie? Jakie najnowsze pojazdy mają szansę na zdobycie tego prestiżowego tytułu?

Jak przygotować samochód do malowania?

Lakierowanie karoserii samochodu sporo kosztuje. Znaczną cześć kosztu stanowi przygotowanie go do tego procesu. Jeśli zrobisz to sam, mniej zapłacisz lakiernikowi.

blacharstwo, lakiernictwo dodano: 25.07.2014 10:50

W jaki sposób rozlicza się kilometry przejechane autem służbowym?

Kilometry zrobione autem służbowym można rozliczać na kilka sposobów. Sprawdź, jak kontrolować wydatki na paliwo i eksploatację samochodu służbowego.

Sprawdź geometrię zawieszenia - dlaczego to konieczne?

Układ zawieszenia jest jednym z najważniejszych w samochodzie. Wymaga stałej kontroli, serwisowania i regulacji geometrii. Co wskazuje na to, że sprawdzenie geometrii jest konieczne?

auto, geometria zawieszenia dodano: 10.07.2014 12:51
Kiedy należy zutylizować opony?

Kiedy należy zutylizować opony?

Nie da się jeździć na tych samych oponach samochodowych przez całe życie pojazdu. Zależnie od sposobu użytkowania samochodu i intensywności jazdy ogumienie może się niszczyć szybciej niż wynika to z ...

opony, utylizacja opon dodano: 10.07.2014 12:27
Dlaczego warto jeździć starym gruchotem?

Dlaczego warto jeździć starym gruchotem?

Jeżdżenie starym samochodem ma więcej plusów niż wymiana co trzy lata samochodu na nowy. Oto nasze argumenty. Mówimy, dlaczego warto jeździć starym gruchotem.

części używane, naprawa samochodu dodano: 08.07.2014 10:53
Egzamin na prawo jazdy po zmianach: jaki będzie?

Egzamin na prawo jazdy po zmianach: jaki będzie?

Od lipca 2014 kolejne zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Tym razem dotyczą pytań egzaminacyjnych i części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Sprawdź nowe zasady zdawania egzaminu na ...

egzamin na prawo jazdy dodano: 07.07.2014 09:39

Jaka kara po jeździe pod wpływem alkoholu?

Jazda z promilami nigdy nie kończy się dobrze. Kierowcy, którzy wsiadają za kółko po paru głębszych powinni być świadomi, że konsekwencje, które ich czekają są naprawdę surowe.

alkohol, jazda pod wpływem dodano: 05.07.2014 22:46
Jak kupować opony do roweru - na co zwrócić uwagę?

Jak kupować opony do roweru - na co zwrócić uwagę?

Jak kupić odpowiednie opony do roweru? Sezon rowerowy w pełni, więc warto zadbać o sprzęt. Mówimy, jak kupić odpowiednie opony rowerowe.

Jak, kupować dodano: 05.07.2014 12:10
Historia pojazdu – czego można się dowiedzieć?

Historia pojazdu – czego można się dowiedzieć?

Wprowadzona przez MSW usługa "Historia pojazdu" pozwala dotrzeć m.in. do danych technicznych samochodu, który planujemy kupić. Czego jeszcze można się dzięki niej dowiedzieć?

Historia pojazdu – jak korzystać ze strony?

Historia pojazdu – jak korzystać ze strony?

Usługa "Historia pojazdu" to ogromne ułatwienie dla wszystkich noszących się z zamiarem kupna używanego samochodu lub motoru. Jest ona również bardzo łatwa w obsłudze. Sprawdź jak korzystać ze strony.

Historia pojazdu – co to jest za usługa i kto może z niej korzystać?

Historia pojazdu – co to jest za usługa i kto może z niej korzystać?

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wprowadziło nową usługę dla wszystkich, którzy planują zakup używanego pojazdu. Sprawdź, z jakich ułatwień będzie można skorzystać.

gov, Historia pojazdu dodano: 04.07.2014 14:25
    • Pytania(1591)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1034)
  • ZADAJ PYTANIE
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Afera taśmowa: nagrany poseł ziemi koszalińskiej Stanisław Gawłowski. Kim jest Stanisław Gawłowski

Sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska również znalazł się na liście ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl - MOTORYZACJA, serwis AUTO i MOTO. PORADY na temat samochodów, motocykli. Jakie są zasady bezpiecznej jazdy samochodem? Jak oszczędzać paliwo? INFORMACJE jak przygotować auto na zimę, jak eksploatować AUTO w ZIMĘ? Jaki wybrać kolor auta? Diesel czy benzyna? Kodeks drogowy i prawo jazdy - które przepisy są najczęściej łamane? Rejestracja auta bez problemów. Które auta na każdą kieszeń lub które auto dla rodziny. Jaki z Ciebie kierowca? Zobacz przegląd aut z napędem 4x4. SPRAWDŹ jak uniknąć spadku wartości twojego auta oraz czy kupić auto nowe czy używane. Jakie są zalety samochodów używanych lub opon używanych do Twojego auta? PORADY w Mowimyjak.pl.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.