porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Kominek? Z czego znany jest bloger?
Kim jest Kominek? Z czego znany jest bloger? Kominek jest jednym z najbardziej znanych polskich blogerów. Sławę przyniósł ...
Czym zajmuje się żona Władimira Putina - Ludmiła? Ile lat ma Ludmiła Putin? Kim jest żona Putina?

Żona Putina. Kim jest Ludmiła Putin?

Żona Putina. Kim jest Ludmiła Putin?
Ludmiła i Władimir Putin zaraz po ślubie. fot.: gavarit.blox.pl
To już oficjalnie potwierdzone! Władimir Putin rozwodzi się ze swoją żoną Ludmiłą. Po 30 latach kończy się małżeństwo prezydenta Rosji. Przez te wszystkie lata Ludmiła Putin żyła w cieniu swojego męża. Mówimy, kim jest i czym się zajmuje żona Putina - Ludmiła.

Władimir Putin i Ludmiła pobrali się 30 lat temu - 28 lipca 1983 roku. Ludmiła zawsze stroniła od mediów, a i one nigdy się o nią nie upominały. Przez całe życie stała w cieniu swojego męża, który nie zważając na swoją żonę otaczał się pięknymi, młodymi kobietami. 

Kim jest Ludmiła Putin?

Ludmiła Putin (z domu Szkrebniewa) urodziła się w Kaliningradzie 6 stycznia 1958 roku w rodzinie robotników. Ukończyła studia na wydziale romanistyki Uniwersytety Leningradzkiego. Ludmiła włada biegle językiem portugalskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim. Zanim poznała Władimira Putina pracowała, jako: pielęgniarka, listonoszka, tokarz, stewardessa Aerofłotu. Swojego sześć lat starszego męża poznała przez przypadek, zaraz po przeprowadzce do ówczesnego Leningradu. Putin pracował wtedy w leningradzkim oddziale KGB. W ciągu dwóch lat na świecie pojawiła się ich pierwsza córka - Maria. Rok później urodziła się Jekaterina. 

Żona Władimira Putina, podczas gdy on piął się po szczeblach politycznej kariery, zajmowała się domem i córkami. Kiedy w 2008 roku Ludmiła całkowicie zniknęła z życia publicznego, pojawiły się plotki o rzekomym rozwodzie pary prezydenckiej i decyzji Ludmiły o wstąpieniu do ściśle strzeżonego klasztoru. Iinni mówili, że Ludmiła mieszka w sekretnej willi Putina lub została wywieziona do Paryża. Wszystkie te plotki okazały się nieprawdą.

Ludmiła skarżyła się dawnej przyjaciółce rodziny Irene Pietsch, że Putin co prawda nie pije i nie bije, ale "spędza on dużo czasu wieczorami ze swoimi przyjaciółmi, a ona musi podczas tych spotkan usługiwać". Gdy Putin został szefem FSB Ludmiła miała powiedzieć Pietsch: "To okropna izolacja. Nigdy więcej podróżowania, gdzie chcę. Nigdy więcej swobody mówienia, co chcę. A dopiero zaczęłam żyć"

Jeżeli  formalny rozwód dojdzie do skutku, nie wiadomo, czym zajmie się Ludmiła i jak i gdzie spędzi kolejne lata.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Alina Kabajewa? Czy ma dzieci z Władimirem Putinem? Kim jest Alina Kabajewa? Czy ma dzieci z Władimirem Putinem?

Wiadomo już na pewno, że Władimir Putin rozwodzi się ze swoją żoną Ludmiłą. Jedną z przyczyn może być romans Putina z gimnastyczką Aliną Kabajewą. Czy to prawda? Czy Putin ma dzieci z Aliną Kabajewą?...

Aktualizacja: 08.06.2013 16:00
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Nehrebecka to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Kim ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.