porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Kominek? Z czego znany jest bloger?
Kim jest Kominek? Z czego znany jest bloger? Kominek jest jednym z najbardziej znanych polskich blogerów. Sławę przyniósł ...
Czym zajmuje się żona Władimira Putina - Ludmiła? Ile lat ma Ludmiła Putin? Kim jest żona Putina?

Żona Putina. Kim jest Ludmiła Putin?

Żona Putina. Kim jest Ludmiła Putin?
Ludmiła i Władimir Putin zaraz po ślubie. fot.: gavarit.blox.pl
To już oficjalnie potwierdzone! Władimir Putin rozwodzi się ze swoją żoną Ludmiłą. Po 30 latach kończy się małżeństwo prezydenta Rosji. Przez te wszystkie lata Ludmiła Putin żyła w cieniu swojego męża. Mówimy, kim jest i czym się zajmuje żona Putina - Ludmiła.

Władimir Putin i Ludmiła pobrali się 30 lat temu - 28 lipca 1983 roku. Ludmiła zawsze stroniła od mediów, a i one nigdy się o nią nie upominały. Przez całe życie stała w cieniu swojego męża, który nie zważając na swoją żonę otaczał się pięknymi, młodymi kobietami. 

Kim jest Ludmiła Putin?

Ludmiła Putin (z domu Szkrebniewa) urodziła się w Kaliningradzie 6 stycznia 1958 roku w rodzinie robotników. Ukończyła studia na wydziale romanistyki Uniwersytety Leningradzkiego. Ludmiła włada biegle językiem portugalskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim. Zanim poznała Władimira Putina pracowała, jako: pielęgniarka, listonoszka, tokarz, stewardessa Aerofłotu. Swojego sześć lat starszego męża poznała przez przypadek, zaraz po przeprowadzce do ówczesnego Leningradu. Putin pracował wtedy w leningradzkim oddziale KGB. W ciągu dwóch lat na świecie pojawiła się ich pierwsza córka - Maria. Rok później urodziła się Jekaterina. 

Żona Władimira Putina, podczas gdy on piął się po szczeblach politycznej kariery, zajmowała się domem i córkami. Kiedy w 2008 roku Ludmiła całkowicie zniknęła z życia publicznego, pojawiły się plotki o rzekomym rozwodzie pary prezydenckiej i decyzji Ludmiły o wstąpieniu do ściśle strzeżonego klasztoru. Iinni mówili, że Ludmiła mieszka w sekretnej willi Putina lub została wywieziona do Paryża. Wszystkie te plotki okazały się nieprawdą.

Ludmiła skarżyła się dawnej przyjaciółce rodziny Irene Pietsch, że Putin co prawda nie pije i nie bije, ale "spędza on dużo czasu wieczorami ze swoimi przyjaciółmi, a ona musi podczas tych spotkan usługiwać". Gdy Putin został szefem FSB Ludmiła miała powiedzieć Pietsch: "To okropna izolacja. Nigdy więcej podróżowania, gdzie chcę. Nigdy więcej swobody mówienia, co chcę. A dopiero zaczęłam żyć"

Jeżeli  formalny rozwód dojdzie do skutku, nie wiadomo, czym zajmie się Ludmiła i jak i gdzie spędzi kolejne lata.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Alina Kabajewa? Czy ma dzieci z Władimirem Putinem? Kim jest Alina Kabajewa? Czy ma dzieci z Władimirem Putinem?

Wiadomo już na pewno, że Władimir Putin rozwodzi się ze swoją żoną Ludmiłą. Jedną z przyczyn może być romans Putina z gimnastyczką Aliną Kabajewą. Czy to prawda? Czy Putin ma dzieci z Aliną Kabajewą?...

Aktualizacja: 08.06.2013 16:00
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.