porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ada Sztajerowska – kim jest  nowa Miss Polski?
Ada Sztajerowska – kim jest nowa Miss Polski? Kim jest Ada Sztajerowska, nowa Miss Polski? Co wiemy o ...
Kim jest córka Andrzeja Turskiego? Kim jest parnerka Andrzeja Turskiego? Co dzieje się z Andrzejem Turskim? Kim jest Ula Chincz?

Ula Chincz: kim jest córka Andrzeja Turskiego? Co osiągnęła?

Ula Chincz: kim jest córka Andrzeja Turskiego? Co osiągnęła?
fot.: Facebook
Urszula Chincz jest córką znanego prezentera telewizyjnego, Andrzeja Turskiego. Od dłuższego czasu jest współprowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Mówimy, kim jest Ula Chincz i co osiągnęła.

35-letnia absolwentka dziennikarstwa, Urszula Chincz, jest córką znanego polskiego dziennikarza, Andrzeja Turskiego. Swoja karierę w telewizji zaczynała od prowadzenia programu dla mam "Ula Pedantula". Dzięki pozytywnemu przyjęciu programu przez widzów Ula postanowiła zająć się na dobre dziennikarstwem. Do dziś pamięta, że podczas pierwszego nagrania do telewizji miała na sobie zieloną sukienkę i trampki w palmy.

Od roku Chincz współprowadzi wraz z Tomaszem Kamelem program "Pytanie na śniadanie" nadawany w TVP2. Od początku swojej kariery zarówno Ula, jak i jej ojciec podkreślali, że zdolna dziennikarka do wszystkiego doszła sama i w zdobywaniu pracy nie korzystała z pomocy Turskiego.

W jednym z wywiadów Turski mówił: "Ja nie maczałem w tym rąk. Nie miałem pojęcia, że Ula będzie w telewizji. Wiem, że nikt w to nie uwierzy. Trudno. I tak jestem z niej dumny". Prezenter zawsze nazywał Ulę "swoją bardzo udaną jedynaczką".

Prywatnie Chincz jest mężatką. Ma 5-letniego syna Rysia, ktry jest jej inspiracją.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim była Zofia Turska, żona zmarłego dziennikarza Andrzeja Turskiego?

Wkrótce odbędzie się pogrzeb Andrzeja Turskiego, dziennikarza, prezentera „Panoramy”, który odszedł 31 grudnia 2013 roku. Spocznie on w grobie obok żony Zofii. Kim była Zofia Turska?

Andrzej Turski NIE ŻYJE, ZMARŁ w Warszawie, miał 70 lat: Kim był, co osiągnął, RODZINA Andrzej Turski NIE ŻYJE, ZMARŁ w Warszawie, miał 70 lat: Kim był, co osiągnął, RODZINA

Nie żyje Andrzej Turski. Popularny dziennikarz i prezenter zmarł we wtorek 31 grudnia 2013 w Warszawie. Andrzej Turski miał 70 lat.

Kim jest URSZULA CHINCZ, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie? Kim jest URSZULA CHINCZ, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie?

Urszula Chincz to nowa twarz w polskiej telewizji. Razem z Tomaszem Kammelem współprowadzi program "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Prywatnie jest córką znanego człowieka. Bardzo możliwe, że...

Aktualizacja: 10.12.2013 14:21
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz to jeden z kandydatów, który w maju będzie ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.