porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Radosław Agatowski – kim jest ułaskawiony przez prezydenta recydywista?
Radosław Agatowski – kim jest ułaskawiony przez prezydenta recydywista? Radosław Agatowski, niepełnosprawny intelektualnie skazany za kradzieże, stał się znany ...
Wolny zamiast Zamachowskiego: Tomasz Wolny nową twarzą TVP. Kim jest?

Tomasz Wolny – kim jest nowy prowadzący Pytanie na śniadanie?

Tomasz Wolny – kim jest nowy prowadzący Pytanie na śniadanie?
fot.: tvp.pl
Tomasz Wolny zastąpi Zbigniewa Zamachowskiego – to on będzie prowadził program w duecie z Moniką Richardson. W "Pytaniu na śniadanie" Tomasza Wolnego zobaczymy 18 października 2013 roku.

Tomasz Wolny: robi doktorat, pomaga Bohdanowi Smoleniowi

Tomasz Wolny jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, robi doktorat w... Buenos Aires. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w centrali ONZ w Nowym Jorku i ambasadzie RP w Meksyku. Od trzech lat Tomasz Wolny jest wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie wolnym od pracy działa jako wolontariusz Fundacji Bohdana Smolenia prowadzącej hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci.

Tomasz Wolny: dziennikarz, wykładowca

Tomasz Wolny, choć jest młodym człowiekiem, ma spore doświadczenie. Od trzech lat pracuje jako dziennikarz TVP Poznań. Współpracował m.in. z redakcją „Reportera Polskiego”, redakcjami magazynów „Celownik” i „Kawa czy herbata”. Od dwóch lat prowadzi również „Telekurier” - magazyn reporterów TVP Info. W przeszłości jako reporter współpracował także z TVN24 – informuje nas biuro Rzecznika TVP.

Po raz pierwszy Tomasza Wolnego zobaczymy i posłuchamy w programie „Pytanie na śniadaniew piątek 18 października 2013 roku.

>>> Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął? [KLIKNIJ!]

Tomasz Wolny został dostrzeżony i za swoją prace nagrodzony. Otrzymał wyróżnienie w „Przeglądzie i Konkursie oddziałów terenowych TVP” w kategoriach najlepszy news i najlepsza relacja na żywo.

Tomasz Wolny wygrał casting

Tomasz Wolny wygrał casting na prowadzącego, pokonał kilku silnych kandydatów. – Tomek wypadł bardzo naturalnie. Znakomicie poradził sobie u boku Moniki Richardson. Jest młodym, pełnym energii i entuzjazmu dziennikarzem oraz prezenterem, jesteśmy przekonani, że wniesie do programu sporo świeżości – mówi Agnieszka Rosłoniak-Jeżowska, kierująca redakcją „Pytania na śniadanie”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął? Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął?

18 października w roli prowadzącego "Pytania na śniadanie" u boku Moniki Richardson zadebiutuje Tomasz Wolny. Partnerujący dotychczas Monice Zbigniew Zamachowski – jak informuje oficjalny komunikat –...

Kim jest Monika Richardson?

Monika Richardson to gwiazda, która budzi ostatnio ogromne zainteresowanie. Plotkarskie portale ścigają się w donoszeniu o przebiegu jej romansu z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Kim jest Monika...

Kim jest URSZULA CHINCZ, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie? Kim jest URSZULA CHINCZ, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie?

Urszula Chincz to nowa twarz w polskiej telewizji. Razem z Tomaszem Kammelem współprowadzi program "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Prywatnie jest córką znanego człowieka. Bardzo możliwe, że...

Aktualizacja: 13.10.2013 11:42
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?

W ostatnim miesiącu znów głośno zrobiło się o pisarzu i ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.