porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Radosław Agatowski – kim jest ułaskawiony przez prezydenta recydywista?
Radosław Agatowski – kim jest ułaskawiony przez prezydenta recydywista? Radosław Agatowski, niepełnosprawny intelektualnie skazany za kradzieże, stał się znany ...
Wolny zamiast Zamachowskiego: Tomasz Wolny nową twarzą TVP. Kim jest?

Tomasz Wolny – kim jest nowy prowadzący Pytanie na śniadanie?

Tomasz Wolny zastąpi Zbigniewa Zamachowskiego – to on będzie prowadził program w duecie z Moniką Richardson. W "Pytaniu na śniadanie" Tomasza Wolnego zobaczymy 18 października 2013 roku.
Tomasz Wolny – kim jest nowy prowadzący Pytanie na śniadanie?
fot.: tvp.pl

Tomasz Wolny: robi doktorat, pomaga Bohdanowi Smoleniowi

Tomasz Wolny jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, robi doktorat w... Buenos Aires. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w centrali ONZ w Nowym Jorku i ambasadzie RP w Meksyku. Od trzech lat Tomasz Wolny jest wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie wolnym od pracy działa jako wolontariusz Fundacji Bohdana Smolenia prowadzącej hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci.

Tomasz Wolny: dziennikarz, wykładowca

Tomasz Wolny, choć jest młodym człowiekiem, ma spore doświadczenie. Od trzech lat pracuje jako dziennikarz TVP Poznań. Współpracował m.in. z redakcją „Reportera Polskiego”, redakcjami magazynów „Celownik” i „Kawa czy herbata”. Od dwóch lat prowadzi również „Telekurier” - magazyn reporterów TVP Info. W przeszłości jako reporter współpracował także z TVN24 – informuje nas biuro Rzecznika TVP.

Po raz pierwszy Tomasza Wolnego zobaczymy i posłuchamy w programie „Pytanie na śniadaniew piątek 18 października 2013 roku.

>>> Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął? [KLIKNIJ!]

Tomasz Wolny został dostrzeżony i za swoją prace nagrodzony. Otrzymał wyróżnienie w „Przeglądzie i Konkursie oddziałów terenowych TVP” w kategoriach najlepszy news i najlepsza relacja na żywo.

Tomasz Wolny wygrał casting

Tomasz Wolny wygrał casting na prowadzącego, pokonał kilku silnych kandydatów. – Tomek wypadł bardzo naturalnie. Znakomicie poradził sobie u boku Moniki Richardson. Jest młodym, pełnym energii i entuzjazmu dziennikarzem oraz prezenterem, jesteśmy przekonani, że wniesie do programu sporo świeżości – mówi Agnieszka Rosłoniak-Jeżowska, kierująca redakcją „Pytania na śniadanie”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął? Tomasz Wolny: kim jest? Co osiągnął?

18 października w roli prowadzącego "Pytania na śniadanie" u boku Moniki Richardson zadebiutuje Tomasz Wolny. Partnerujący dotychczas Monice Zbigniew Zamachowski – jak informuje oficjalny komunikat –...

Aktualizacja: 13.10.2013 11:42
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Piotr Marcinkiewicz?

Piotr Marcinkiewicz, syn byłego premiera, Kazimierza Marcinkiewicza trafił na czołówki ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.