porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce? W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...
Kim jest syn najbogatszego Polaka ?

Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Sebastian Kulczyk jest cenionym biznesmenem.

fot.: źródło kulczykinvestments.com
Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka w rankingu tygodnika Wprost, którego majątek jest szacowany na prawie 10 miliardów złotych? Czym zajmuje się na co dzień?

Jan Kulczyk, właściciel firmy Kulczyk Holding, z siedzibą w Warszawie, międzynarodowej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments z siedzibą w Luksemburgu oraz biurami w Dubaju, Londynie i Kijowie, z pierwszego małżeństwa z Grażyną Kulczyk ma dwoje dzieci.

Jego jedyny syn - Sebastian Kulczyk - przyszedł na świat w 1980 roku. Jan Kulczyk ma jeszcze córkę - Dominikę Kulczyk-Lubomirską, urodzoną w 1977 roku, która jest żoną księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego.

Sebastian Kulczyk - kim jest syn Jana Kulczyka?

Sebastian Kulczyk jest - tak jak ojciec - biznesmenem, absolwentem Zarządzania i Marketingu na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Wiedzę dotyczącą zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi zdobył też, studiując w London's School Of Economics.

Na początku czerwca 2010 roku Sebstian Kulczyk poślubił swoją wieloletnią przyjaciółkę - Katarzynę Jordan. Ślub i wesele odbyły się na francuskim Lazurowym Wybrzeżu w miejscowości Antibes, znanej m.in. z tego, że mieszkał tam i tworzył Pablo Picasso. Państwo młodzi zaprosili 200 osób. Dla gości został podstawiony specjalnie na tę okazję wynajęty samolot, którym przylecieli z Polski.

Kim jest żona Sebastiana Kulczyka?

Żona Sebastiana Kulczyka to córka poznańskiego biznesmena Krzysztofa Jordana, sponsora turnieju tenisowego Porsche Open. Katarzyna Kulczyk-Jordan na co dzień pracuje w międzynarodowym koncernie doradczym z siedzibą w Londynie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kim jest ROBERT KUPISZ, polski projektant i stylista fryzur?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków? Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się dobrze. W pomnażaniu majątku biznesmenowi pomagała dotychczas dwójka dzieci. Była żona Grażyna Kulczyk pracuje od kilku lat na swoje...

Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA] Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Bohaterami ostatnich taśm Wprost są Jan Piński, Roman Giertych oraz Piotr Nisztor. Panowie dyskutowali o sprzedaży praw autorskich do książki o jednym z najbogatszych Polaków - Janie Kulczyku....

TOP 10 najbogatszych Polaków: RANKING FORBES. Ile polscy krezusi mają w sumie?

Znacie najbogatszych Polaków? W czołówce oczywiście Jan Kulczyk i Zygmunt Solorz-Żak. Majątek, który zgromadzili, niejednego przyprawia o zawrót głowy!

Aktualizacja: 29.07.2015 12:08
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andreas Lubitz, pilot airbusa Germanwings. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Ze wstępnych ustaleń śledczych badających katastrofę samolotu airbus linii Germanwings ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.