porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest PAKO SARR, aktualny PARTNER KAYAH? Ostatnim wybrankiem serca pięknej piosenkarki Kayah jest ciemnoskóry Pako Sarr. ...
Kim jest syn najbogatszego Polaka ?

Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka w rankingu tygodnika Wprost, którego majątek jest szacowany na prawie 10 miliardów złotych? Czym zajmuje się na co dzień?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Sebastian Kulczyk jest cenionym biznesmenem.

fot.: źródło kulczykinvestments.com

Jan Kulczyk, właściciel firmy Kulczyk Holding, z siedzibą w Warszawie, międzynarodowej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments z siedzibą w Luksemburgu oraz biurami w Dubaju, Londynie i Kijowie, z pierwszego małżeństwa z Grażyną Kulczyk ma dwoje dzieci.

Jego jedyny syn - Sebastian Kulczyk - przyszedł na świat w 1980 roku. Jan Kulczyk ma jeszcze córkę - Dominikę Kulczyk-Lubomirską, urodzoną w 1977 roku, która jest żoną księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego.

Sebastian Kulczyk - kim jest syn Jana Kulczyka?

Sebastian Kulczyk jest - tak jak ojciec - biznesmenem, absolwentem Zarządzania i Marketingu na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Wiedzę dotyczącą zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi zdobył też, studiując w London's School Of Economics.

Na początku czerwca 2010 roku Sebstian Kulczyk poślubił swoją wieloletnią przyjaciółkę - Katarzynę Jordan. Ślub i wesele odbyły się na francuskim Lazurowym Wybrzeżu w miejscowości Antibes, znanej m.in. z tego, że mieszkał tam i tworzył Pablo Picasso. Państwo młodzi zaprosili 200 osób. Dla gości został podstawiony specjalnie na tę okazję wynajęty samolot, którym przylecieli z Polski.

Kim jest żona Sebastiana Kulczyka?

Żona Sebastiana Kulczyka to córka poznańskiego biznesmena Krzysztofa Jordana, sponsora turnieju tenisowego Porsche Open. Katarzyna Kulczyk-Jordan na co dzień pracuje w międzynarodowym koncernie doradczym z siedzibą w Londynie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kim jest ROBERT KUPISZ, polski projektant i stylista fryzur?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA] Jan Piński: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Bohaterami ostatnich taśm Wprost są Jan Piński, Roman Giertych oraz Piotr Nisztor. Panowie dyskutowali o sprzedaży praw autorskich do książki o jednym z najbogatszych Polaków - Janie Kulczyku....

Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków? Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk ma się równie dobrze jak jego gigantyczna fortuna. W pomnażaniu majątku biznesmenowi pomaga dwójka dzieci. Była żona Grażyna Kulczyk pracuje od kilku lat na swoje konto. Co robi? Czym...

TOP 10 najbogatszych Polaków: RANKING FORBES. Ile polscy krezusi mają w sumie?

Znacie najbogatszych Polaków? W czołówce oczywiście Jan Kulczyk i Zygmunt Solorz-Żak. Majątek, który zgromadzili, niejednego przyprawia o zawrót głowy!

Aktualizacja: 12.01.2013 11:36
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.