porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim był Martin Luther King?
Kim był Martin Luther King? Kim był Martin Luther King, człowiek, którego głos usłyszał cały ...
Kim jest była żona Piotra Kupichy Agata? Z czego jest znana? Co o niej wiadomo? Dlaczego para się rozwiodła?

Rozwód Kupichy: Kim jest żona, co osiągnęła?

Piotr Kupicha i jego żona Agata po ośmiu latach małżeństwa rozwiedli się. O swojej decyzji poinformowali fanów zespołu oficjalnie na stronie Feel. Kim jest była żona Kupichy, o której media niewiele wiedzą? Dlaczego para się rozwiodła?

ŻONA PIOTRA KUPICHY: kim jest? Z czego jest znana?

Żoną Piotra Kupichy była Agata Kupicha, córka katowickiej pisarki i poetki Marty Fox. Kupicha bardzo długo nie pokazywał się z żoną publicznie, chroniąc w ten sposób prywatność rodziny. W pewnym momencie zmienił jednak taktykę i zaczął być widywany z żoną, a nawet wystąpił z nią w programie Polsatu „On i Ona”, w którym sprawdza się, czy znane pary są dobrane i czy dużo wiedzą na swój temat. Agata Kupicha starała się stronić od mediów, dlatego też niewiele wiedzą one na jej temat poza tym, że była żoną wokalisty Feel. Wiadomo jednak, że jest filologiem polskim, uwielbia literaturę, a Kupichę poznała na rockotece.

>>> VINCENT CASSEL: kim jest mąż Moniki Bellecci? [KLIKNIJ!]

ROZWÓD PIOTRA KUPICHY: dlaczego wokalista zespołu Feel się rozwiódł?

Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną po ośmiu latach małżeństwa. Z tej okazji na oficjalnej stronie zespołu Feel Kupicha zamieścił informację, w której napisał: „Drodzy Fani. Szanowni Państwo!!! Pragniemy Was szczerze poinformować, że z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się. Dalej pozostajemy przyjaciółmi i nadal troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie tej decyzji. Agata i Piotr”. Nie podał konkretnych powodów, zaznaczył jednak, że rozwód przebiegł w przyjaźni.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 28.08.2013 14:22
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?

Przemysław Kossakowski to przede wszystkim jeden z największych znawców jasnowidzów ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.