porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Joanna Bator: Kim jest? Co osiągnęła? RODZINA [NIKE 2013]
Joanna Bator: Kim jest? Co osiągnęła? RODZINA [NIKE 2013] Joanna Bator była już wcześniej nominowana do literackiej nagrody Nike, ...
Kim jest profesor Jan Talar? Co osiągnął w swojej karierze Jan Talar?

Profesor Jan Talar: kim jest? Co osiągnął?

Profesor Jan Talar: kim jest? Co osiągnął?
Jan Talar fot.: youtube.com/Między kuchnią a salonem
Podczas niedzielnego sympozjum profesor Jan Talar wygłosił tezę, która nie spodobała się środowisku neurologów. Kim jest profesor Jan Talar i dlaczego nie spodobały się jego słowa?

Kim jest profesor JAN TALAR?

Profesor Jan Talar jest jednym z najbardziej znanych w Polsce specjalistów, którzy zajmują się wybudzaniem osób będących w śpiączce. Lekarz jest jednym z niewielu, którzy nie poddają się, gdy jest stawiana diagnoza śmierci pnia mózgu. Osoby te zapadają w śpiączkę i przez wielu specjalistów są spisywane na straty. Profesor Jan Talar w tym momencie wierzy, że chora osoba ma szanse na wybudzenie i leczy ją fizycznie, jak i psychicznie.

Jan Talar znany jest z niekonwencjonalnych metod leczenia, ponieważ wierzy, że żeby osoba wyszła ze śpiączki trzeba leczyć ją fizycznie, jak i psychicznie. W wywiadzie udzielonym "Frondzie" w 2005 roku powiedział, że:

"Do nikogo nie podchodzę tak, jakby był śmiertelnie uszkodzony. Miałem ostatnio pacjentkę, o której życie walczyliśmy przez miesiąc i ona we wrześniu będzie szła do klasy maturalnej. Więc trudno powiedzieć, że taka osoba nie powinna żyć. Inni moi pacjenci, których już "skazano", studiują, a jeden nawet na dwóch kierunkach. Gdy przywieziono ich do mnie, mówiono, że oni nie mają szans."

Na swoim koncie ma już ponad 200 udanych wybudzeń i mówi, że udawało mu się uratować 9 na 10 osób przyjętych do kliniki z ciężką śpiączką. Na niedzielnym sympozjum powiedział, że śmierć pnia mózgu nie istnieje. Dla poparcia swojej tezy przytaczał przypadki swoich pacjentów, którzy po stwierdzonej tej chorobie byli wybudzani ze śpiączki ze wspaniałym skutkiem.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.10.2013 07:57
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.