porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SŁAWOMIR RYBICKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła Sławomir Rybicki, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy ...
Dziewczyna polskiego Justina Bibera?

NADIA KUNA, córka Izy Kuny KIM JEST, co osiągnęła córka znanej i cenionej aktorki ?

Na salonach pojawiła się piękna nowa twarz. Nadia Kuna, bo o niej mowa, to córka znanej i cenionej aktorki Izabeli. Oprócz znanej mamy, Nadia ma również popularnego chłopaka, który przez młode Polki porównywany jest to amerykańskiego idola nastolatek: Justina Bibera. Kim jest Nadia Kuna?

Nadia Kuna urodziła się 1996 roku w filmowej rodzinie. Jej mama Iza zagrała w wielu głośnych filmach m.in. „Lejdis” czy „33 sceny z życia”, poza tym gra w teatrze, dubbinguje, a nawet napisała książkę („Klara”). Ojciec Nadii  to aktor teatru polskiego, pierwszy mąż jej mamy - Dariusz Kurzalewski. Obecnie Iza Kuna związana jest z Markiem Modzelewskim (lekarz i współscenarzysta  „Barw Szczęścia”), z którym ma 3 letniego synka.

Panna Kuna, przez dziennikarzy nazywana Natalią, jak na razie w show-biznesie pojawia się jedynie u boku mamy, jednak wydaje się, że jej filmowa kariera jest przesądzona. Tym bardziej, że dzięki związkowi z 17 letnim Maciejem Musiałem (znany z Rodzinka.pl i Krew z krwi), który wyrasta na idola polskich nastolatek, Nadia stała się ostatnio dość popularna w mediach. Jak na razie para pokazała się razem jedynie u boku Izy Kuny i to rok temu w marcu. Wtedy podobno między Nadią i Maćkiem była tylko przyjaźń, teraz według ich przyjaciół to już coś poważniejszego.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 13.11.2012 10:31
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarła Anita Ekberg: kim była? [KARIERA, RODZINA]
Zmarła Anita Ekberg: kim była? [KARIERA, RODZINA]

Anita Ekberg była jedną z najbardziej znanych szwedzkich aktorek. Światową ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.