porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SŁAWOMIR RYBICKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Gdańska. Zobacz SYLWETKĘ posła Sławomir Rybicki, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy ...
Dziewczyna polskiego Justina Bibera?

NADIA KUNA, córka Izy Kuny KIM JEST, co osiągnęła córka znanej i cenionej aktorki ?

Na salonach pojawiła się piękna nowa twarz. Nadia Kuna, bo o niej mowa, to córka znanej i cenionej aktorki Izabeli. Oprócz znanej mamy, Nadia ma również popularnego chłopaka, który przez młode Polki porównywany jest to amerykańskiego idola nastolatek: Justina Bibera. Kim jest Nadia Kuna?

Nadia Kuna urodziła się 1996 roku w filmowej rodzinie. Jej mama Iza zagrała w wielu głośnych filmach m.in. „Lejdis” czy „33 sceny z życia”, poza tym gra w teatrze, dubbinguje, a nawet napisała książkę („Klara”). Ojciec Nadii  to aktor teatru polskiego, pierwszy mąż jej mamy - Dariusz Kurzalewski. Obecnie Iza Kuna związana jest z Markiem Modzelewskim (lekarz i współscenarzysta  „Barw Szczęścia”), z którym ma 3 letniego synka.

Panna Kuna, przez dziennikarzy nazywana Natalią, jak na razie w show-biznesie pojawia się jedynie u boku mamy, jednak wydaje się, że jej filmowa kariera jest przesądzona. Tym bardziej, że dzięki związkowi z 17 letnim Maciejem Musiałem (znany z Rodzinka.pl i Krew z krwi), który wyrasta na idola polskich nastolatek, Nadia stała się ostatnio dość popularna w mediach. Jak na razie para pokazała się razem jedynie u boku Izy Kuny i to rok temu w marcu. Wtedy podobno między Nadią i Maćkiem była tylko przyjaźń, teraz według ich przyjaciół to już coś poważniejszego.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Agnieszka Więdłocha – kim jest? [KARIERA, RODZINA] Agnieszka Więdłocha – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agnieszka Więdłocha jest ostatnio jednym z najgorętszych nazwisk na polskim rynku. Polacy mogli dostrzec jej niewątpliwy urok już w niejednym serialu. Kim jest i skąd wzięła się jej popularność?

Katarzyna Sawczuk, nowa dziewczyna Musiała: kim jest? Katarzyna Sawczuk, nowa dziewczyna Musiała: kim jest?

O tym, że między Maćkiem Musiałem, a Katarzyną Sawczuk iskrzy mówiono już od dawna. Para od dłuższego czasu spotyka się nie tylko w celach zawodowych. Mówimy kim jest Kasia Sawczuk, nowa dziewczyna...

Kim jest Maciej Musiał, gwiazda serialu "Rodzinka.pl"? Kim jest Maciej Musiał, gwiazda serialu "Rodzinka.pl"?

Czy wiesz kogo nazywają "polskim Justinem Bieberem"? Poznaj nastoletniego Maćka Musiała, o którego osiemnastce piszą wszystkie gazety. Mówimy, kim jest i co osiągnął Maciej Musiał.

Aktualizacja: 13.11.2012 10:31
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.