porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Tetiana Galitsyna, Tatiana Galicyna z Mam Talent 6. Kim jest?
Tetiana Galitsyna, Tatiana Galicyna z Mam Talent 6. Kim jest? Tetiana Galitsyna, która wygrała w 6. edycji Mam Talent dzięki ...
Kim jest Mateusz Ziółko? Czym zajmuje się Mateusz Ziółko? Co wiadomo o jego rodzinie?

Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Pochodzący z Zubrzycy Dolnej Mateusz Ziółko jest zwycięzcą show The Voice of Poland. Podczas swojego pierwszego występu zachwycił wszystkich jurorów. Pomimo obietnicy Edyty Górniak, że zdejmie dla niego sukienkę, jeśli przyłączy się do jej zespołu, Mateusz wybrał drużynę Marka Piekarczyka. Mówimy, kim jest Mateusz Ziółko.
Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
fot.: Facebook

Mateusz Ziółko jest góralem. Pochodzi z Zubrzycy Dolnej. Grę na instrumentach zaczął w wieku 5 lat. Jego pierwszym nauczycielem był starszy brat, który uczył go gry na fortepianie. W wieku 13 lat Mateusz zdał do szkoły muzycznej na wydziale muzyki i organistyki Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Po roku zrezygnował ze szkoły i zaczął uczyć się śpiewu na własną rękę.

Mateusz Ziółko – kariera

Po raz pierwszy Mateusz Ziółko pojawił się na scenie w wieku 15 lat, kiedy to założył swój zespół "De Vils". Kilkanaście lat później został członkiem zespołu "Detox".

Mateusza Ziółkę widzieliśmy już w innych polskich talent shows, m.in w "Mam Talent", gdzie dotarł do finałowej 10. Aktualnie koncertuje solowo oraz z własnym zespołem. Brał udział w projektach muzycznych: "Freddie Mercury Symfonicznie", "Michael Jackson Symfonicznie" oraz w koncertach z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej i Orkiestrą Symfoników Bydgoskich.

Mateusz Ziółko – rodzina

Prywatnie Mateusz Ziółko jest wspaniałym mężem i oddanym ojcem trzech synów. 

Posłuchajcie sami, jak śpiewa Mateusz Ziółko!

 
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Karol Dziedzic z The Voice of Poland. Kim jest? Karol Dziedzic z The Voice of Poland. Kim jest?

Karol Dziedzic to uczestnik show The Voice of Poland. Swoim wykonaniem piosenki "I Don't Want To Talk About It" Roda Stewarta doprowadził do łez Edytę Górniak. Jednak zdecydował się dołączyć do...

The Voice of Poland - Kamil Franczak: Kim jest? Co osiągnął? The Voice of Poland - Kamil Franczak: Kim jest? Co osiągnął?

24-letni wokalista Kamil Franczak zachwycił swoim głosem publiczność popularnego talent show The Voice of Poland. Kim jest młody mężczyzna pochodzący z Nysy? Co osiągnął Kamil 'Franek' Franczak?

Damian Ukeje - kim jest zwycięzca programu The Voice of Poland? Damian Ukeje - kim jest zwycięzca programu The Voice of Poland?

Telewidzowie wybrali laureata pierwszej edycji "The Voice of Poland". Najlepszym wokalistą okazał się Damian Ukeje, prowadzony po zwycięstwo przez samego Nergala. Skąd pochodzi Damian Ukeje? Dlaczego...

Aktualizacja: 25.04.2014 21:33
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.