porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jacek Żalek RODZINA: Żona, dzieci - kim są co wiemy o rodzinie Jacka Żalka?
Jacek Żalek RODZINA: Żona, dzieci - kim są co wiemy o rodzinie Jacka Żalka? "Wiadomości" TVP 1 poinformowały o odejściu posła Jacka Żalka z ...
Marta Kielczyk: życie prywatne i zawodowe znanej prezenterki. Wszystko co musisz wiedzieć o Marcie Kielczyk.

Marta Kielczyk - kim jest, co osiągnęła, rodzina, życie prywatne

Marta Kielczyk - dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana jest głównie z Panoramy i Pytania na śniadanie. Jak prezenterka stawiała swoje pierwsze kroki w radiu i telewizji? Dowiedz się więcej o życiu i karierze Marty Kielczyk.
Marta Kielczyk - kim jest, co osiągnęła, rodzina, życie prywatne
fot.: Marta Kielczyk Facebook

Marta Kielczyk - kim jest?

Marta Kielczyk to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Kielczyk urodziła się w 1974 roku w Siedlcach, a w latach szkolnych mieszkała w Rawie Mazowieckiej. Kielczyk ukończyła studia w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. 

Marta Kielczyk zaczęła karierę od występów w Radiu Kolor w 1993 roku. Następnie dziennikarka związała się na długie lata z Programem I Polskiego Radia, gdzie prowadziła audycje: ''Cztery Pory Roku'' i ''Lato z Radiem''. Jednak po 18 latach pracy, Kielczyk pożegnała się z rozgłośnią Polskiego Radia w 2012 roku. 

Przygodę z telewizją Marta Kielczyk zaczęła w 1999 roku, kiedy wygrała casting na prezenterów i reporterów TAI (Telewizyjna Agencja Infomacyjna) i zasiadła w fotelu prezentera Panoramy. Na antenie TVP2 prowadziła programy: ''Praca dla każdego'', ''Studio SAPARD'' oraz ''W imieniu obywatela'' – cykl debat przed wyborami parlamentarnymi 2005.

W programie śniadaniowym ''Pytanie na śniadanie'', Kielczyk prowadziła własny cykl programów ''Po godzinach'', prezentując prywatne życie znanych i lubianych osób show-biznesu. Kielczyk była również gospodynią sylwestrowego wydania ''Pytania na śniadanie'' w 2007 roku. 

Marta Kielczyk jest dziennikarką TVP Info, prowadziła programy: ''Minęła dwudziesta'' i ''Oko na Polskę''.  Od 2009 roku była współgospodynią wydań porannego magazynu ''Kawa czy herbata?'' w TVP1. Na XLVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu była jedną ze współprowadzących koncert z okazji 40-lecia Lata z Radiem. W TVP Info od lipca 2013 roku prowadzi ''Info Serwis'' i ''Panoramę dnia'', która 1 września zastąpiła ''Info Dziennik''.

Kielczyk wystąpiła także w odcinku serialu ''Instynkt'', gdzie zagrała dziennikarkę Panoramy, oraz w komedii ''Zamiana'' - pojawiła się jako prezenterka TV News. Marta Kielczyk jest jedynaczką i nie jest zamężna. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 23.03.2014 22:43
Autor: nk
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.