porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jacek Żalek RODZINA: Żona, dzieci - kim są co wiemy o rodzinie Jacka Żalka?
Jacek Żalek RODZINA: Żona, dzieci - kim są co wiemy o rodzinie Jacka Żalka? "Wiadomości" TVP 1 poinformowały o odejściu posła Jacka Żalka z ...
Marta Kielczyk: życie prywatne i zawodowe znanej prezenterki. Wszystko co musisz wiedzieć o Marcie Kielczyk.

Marta Kielczyk - kim jest, co osiągnęła, rodzina, życie prywatne

Marta Kielczyk - kim jest, co osiągnęła, rodzina, życie prywatne
fot.: Marta Kielczyk Facebook
Marta Kielczyk - dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana jest głównie z Panoramy i Pytania na śniadanie. Jak prezenterka stawiała swoje pierwsze kroki w radiu i telewizji? Dowiedz się więcej o życiu i karierze Marty Kielczyk.

Marta Kielczyk - kim jest?

Marta Kielczyk to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Kielczyk urodziła się w 1974 roku w Siedlcach, a w latach szkolnych mieszkała w Rawie Mazowieckiej. Kielczyk ukończyła studia w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. 

Marta Kielczyk zaczęła karierę od występów w Radiu Kolor w 1993 roku. Następnie dziennikarka związała się na długie lata z Programem I Polskiego Radia, gdzie prowadziła audycje: ''Cztery Pory Roku'' i ''Lato z Radiem''. Jednak po 18 latach pracy, Kielczyk pożegnała się z rozgłośnią Polskiego Radia w 2012 roku. 

Przygodę z telewizją Marta Kielczyk zaczęła w 1999 roku, kiedy wygrała casting na prezenterów i reporterów TAI (Telewizyjna Agencja Infomacyjna) i zasiadła w fotelu prezentera Panoramy. Na antenie TVP2 prowadziła programy: ''Praca dla każdego'', ''Studio SAPARD'' oraz ''W imieniu obywatela'' – cykl debat przed wyborami parlamentarnymi 2005.

W programie śniadaniowym ''Pytanie na śniadanie'', Kielczyk prowadziła własny cykl programów ''Po godzinach'', prezentując prywatne życie znanych i lubianych osób show-biznesu. Kielczyk była również gospodynią sylwestrowego wydania ''Pytania na śniadanie'' w 2007 roku. 

Marta Kielczyk jest dziennikarką TVP Info, prowadziła programy: ''Minęła dwudziesta'' i ''Oko na Polskę''.  Od 2009 roku była współgospodynią wydań porannego magazynu ''Kawa czy herbata?'' w TVP1. Na XLVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu była jedną ze współprowadzących koncert z okazji 40-lecia Lata z Radiem. W TVP Info od lipca 2013 roku prowadzi ''Info Serwis'' i ''Panoramę dnia'', która 1 września zastąpiła ''Info Dziennik''.

Kielczyk wystąpiła także w odcinku serialu ''Instynkt'', gdzie zagrała dziennikarkę Panoramy, oraz w komedii ''Zamiana'' - pojawiła się jako prezenterka TV News. Marta Kielczyk jest jedynaczką i nie jest zamężna. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 23.03.2014 22:43
Autor: nk
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]

Monika Kuszyńska wystąpi na Eurowizji 2015. Była wokalistka zespołu Varius ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.