porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KARDYNAŁ BERTONE – kim jest były sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej? W sobotę papież Franciszek odwołał z funkcji sekretarza stanu Stolicy ...
Kim jest Krzysztof Zuber? Kiedy Samusionek rozwiodła się z Zuberem? Czym zajmuje się Krzysztof Zuber?

KRZYSZTOF ZUBER: Kim jest, były mąż Anny Samusionek, CO OSIĄGNĄŁ?

Rozstanie Krzysztofa Zubera i Anny Samusionek było jednym z najgłośniejszych w polskim show biznesie. Aktorka i biznesmen na zmianę wydawali oświadczenia w prasie, obrzucali się wyzwiskami i toczyli bitwy w sądzie. Spór o prawa do wychowywania córki trwa do dziś. Mówimy, kim jest Krzysztof Zuber, były mąż Anny Samusionek.

Małżeństwo Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera trwało trzy lata. O rozwód wystąpiła Samusionek, która twierdziła, że musiała uciec od męża, ponieważ ten znęcał się nad nią już od początku trwania związku. Parze urodziła się córka Andżelika, która jest głównym punktem sporu pomiędzy byłymi małżonkami. Od 8 lat aktorka i biznesmen nie doszli do porozumienia w sprawie praw do wychowywania dziecka. W 2005 roku sąd orzekł rozwód Anny i Krzysztofa bez orzekania o winie, a władzę rodzicielką nad małą Andżeliką powierzył obojgu rodzicom.

>>> Kim jest Anna Samusionek? KLIKNIJ!


Po rozprawie sądowej relacje między byłymi małżonkami znacząco się pogorszyły. W mediach pojawiały się oskarżenia o przemoc domową, szantaże, wyłudzanie pieniędzy, kłamstwa i manipulacje. Cała Polska dowiedziała się o problemach Samusionek i Zubera. 

Krzysztof Zuber jest biznesmenem. Z Anną Samusionek poznali się chwilę po rozwodzie aktorki z jej pierwszym mężem, Pawłem Burczykiem. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Anna Samusionek? Kim jest Anna Samusionek?

Anna Samusionek od lat walczy z byłym mężem o prawo do opieki nad córką Andżeliką. W ostatnim tygodniu wakacji mała Andżelika została odebrana ojcu i przewieziona do domu dziecka. Mówimy, kim jest...

Aktualizacja: 15.04.2014 19:18
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]

Marek Kalita jest nie tylko polskim aktorem teatralno- filmowym, ale ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.