porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Ilona Felicjańska? Ilona Felicjańska to polska modelka i finalistka konkursu Miss Polonia. ...
Tadeusz Badach, ojciec Kuby Badacha nie jest postacią anonimową.

Kim są rodzice Kuby Badacha, męża Oli Kwaśniewskiej? Kim jest Tadeusz Badach?

Kuba Badach, mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, jest postacią znaną, ale mało kto pamięta, że również jego ojciec nie jest postacią anonimową. Mówimy, kim jest Tadeusz Badach.

Tadeusz Badach, ojciec Kuby Badacha męża Aleksandry Kwaśniewskiej, mieszka w Krasnymstawie, gdzie jest prezesem OSM Krasnystaw. Prezesem tej spółdzielni jest już 35 lat! Jako prezes spółdzielni Tadeusz Badach często wypowiada się dla branżowych portali, a przez niektórych nazywany jest nawet "Królem Kefiru". Z ojcem żony swojego syna, Aleksandrem Kwaśniewskim poznał się w 2000 roku, w czasie kampanii prezydenckiej.

Rodziny Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha znają się więc już od dawna. Sam Tadeusz Badach zajmował się nie tylko przemysłem spożywczym, ale także polityką. Był działaczem SLD. W latach 2001-2005 Tadeusz Badach był nawet posłem na Sejm z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

O życiu prywatnym Tadeusza Badacha nie da się wiele powiedzieć. Do opinii publicznej nie przedostało się nawet imię jego żony. Wiadomo, że Badach senior ma dwoje dzieci, w tym Jakuba Badacha, męża Aleksandry Kwaśniewskiej i zięcia Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Aleksander Kwaśniewski z Twojego Ruchu. Kim jest b. polityk z partii Palikota? Aleksander Kwaśniewski z Twojego Ruchu. Kim jest b. polityk z partii Palikota?

Aleksander Kwaśniewski jest jednym z polityków działających w partii Twój Ruch, Janusza Palikota. Jego nazwisko pojawiło się na liście kandydatów do europarlamentu, jednak szybko zostało skreślone....

Kuba Badach – kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej?

Kim jest Jakub Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej? Co robi, czym się zajmuje Kuba Badach? Kuba Badach to muzyk, wokalista i kompozytor, który występował z zespołem Poluzjanci.

Kim jest KUBA BADACH, mąż Oli Kwaśniewskiej? Kim jest KUBA BADACH, mąż Oli Kwaśniewskiej?

Ola Kwaśniewska - córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - wyszła za mąż za Jakuba Badacha, muzyka, wokalistę i lidera zespołu Poluzjanci. Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej i gdzie odbył się...

Aktualizacja: 25.09.2012 12:14
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.