porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Edyta Olszówka – Kim jest? [RODZINA, SKANDALE]
Edyta Olszówka – Kim jest? [RODZINA, SKANDALE] Edyta Olszówka to znana polska aktorka teatralna i filmowa. Zagrała ...
To on za chwilę zostanie mężem gwiazdy. „Guzik pokazała narzeczonego!” Kim jest narzeczony Anny Guzik?

Kim jest Wojciech Tylka, narzeczony Anny Guzik? Kiedy ślub Anna Guzik i Wojciecha Tylki?

Kim jest Wojciech Tylka, narzeczony Anny Guzik? Wojciech Tylka, góral, za chwilę poślubi gwiazdę. Niewiele o nim wiadomo, bo para niechętnie bywa na salonach. Kiedy ślub Anny Guzik i Wojciecha Tylki - w maju 2013.

Kim jest Wojciech Tylka, narzeczony Anny Guzik?

O Wojciechu Tylce zrobiło się głośno pod koniec 2010 roku, kiedy to Anna Guzik zabrała go ze sobą na przyjęcie. Kiedy w grudniu 2012 roku pokazali się wspólnie na gali charytatywnej Anny Dymnej, gazety krzyczały: „Guzik pokazała narzeczonego!”

Od tego czasu, od czasu do czasu, bywają, ale niechętnie, niechętnie też rozmawiają na tematy prywatne. To nie jest "Lew Salonowy" i "Lwica"... Dlatego o narzeczonym aktorki niewiele wiadomo.

Wojciech Tylka, narzeczony Anny Guzik jest młodszy od Ani?

Jak udało ustalić się mediom, pochodzi ze Szczyrku. Tu też poznali się na początku 2010 roku. Ania uczyła się jeździć na snowboardzie, on – instruktor snowboardu udzielał jej lekcji.

Publicznie pokazali się 9 miesięcy później. Nie wiadomo, ile Wojciech ma lat, ale szepta się w środowisku, że jest młodszy od gwiazdy serialu „Na Wspólnej”.

Anna Guzik i Wojciech Tylka życie układają daleko od Warszawy

Wiadomo, że Anna Guzik i Wojciech Tylka mieszkają w Bielsku, pod koniec 2012 roku postawili tu dom. Ania jest aktorką Teatru Polskiego w Bielsku, on - jak podała jedna z gazet - prowadzi tu sklep ze sprzętem i ubraniami sportowymi.

Kiedy ślub Anny Guzik i Wojciecha Tylki?

Wiadomo także, że na maj 2013 roku w Zakopanem para zaplanowała ślub.MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ewa Gorzelak - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Ewa Gorzelak - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Gorzelak to aktorka teatralna, filmowa i serialowa. To właśnie role w serialach "Na Wspólnej" i "M jak miłość" przyniosły jej najwięcej sławy. Niestety, klika lat temu Gorzelak musiała przerwać...

Waldemar Obłoza - kim jest? [TRUDNE DZIECIŃSTWO, KARIERA, RODZINA] Waldemar Obłoza - kim jest? [TRUDNE DZIECIŃSTWO, KARIERA, RODZINA]

Wzruszył nas ostatnio niezwykle szczerym wywiadem, w którym postanowił opowiedzieć o swoim trudnym dzieciństwie bez matki, uzależnieniu od alkoholu i miłości do swoich dzieci. Waldemar Obłoza jest...

Agnieszka Żulewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA] Agnieszka Żulewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agnieszka Żulewska to młoda polska aktorka, znana szerszej publiczności z licznych serialowych ról. Zobaczyć ją można m.in. w serialu "Na Wspólnej" oraz "M jak miłość".

Aktualizacja: 27.05.2013 12:01
Autor: ib
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Lalka Podobińska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Lalka Podobińska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Lalka Podobińska jest działaczką społeczną, a od 2012 roku również ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.