porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Beata Jałocha, która uległa wypadkowi i walczy o zdrowie? Dlaczego jej historia poruszyła Polaków?
Kim jest Beata Jałocha, która uległa wypadkowi i walczy o zdrowie? Dlaczego jej historia poruszyła Polaków? Beata Jałocha to młoda dziewczyna, z zawodu rehabilitantka i instruktorka ...
Jesienią ukaże się książka Piotra Sałygi pt. Nieżona, w której opowie historię swojego związku z Joanną Sałygą.

Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka?

Kim jest Piotr Sałyga, mąż Joanny Sałygi znanej jako Chustka? Piotr, który sprawił, że młoda kobieta mimo świadomości, że umiera, mówiła, że jest szczęśliwa. Bo kocha i jest kochana. Piotr, mężczyzna z przeszłością, który z wielką czułością i oddaniem opiekował się do ostatniej chwili Joanną i jej synem, a potem.... poszedł do więzienia.
Kim jest PIOTR SAŁYGA, mąż nieżyjącej blogerki Joanny Sałygi znanej jako Chustka?

Piotr i Joanna - Niemąż i Nieżona.

fot.: facebook.com

"Cokolwiek wiesz z bloga lub od wspólnych znajomych, cokolwiek usłyszałeś, nie masz pojęcia co się naprawdę wydarzyło. Blog, to jedynie wierzchołek góry lodowej. Te trzy lata, to czas nieoczekiwanego piękna, zaskakującej niesprawiedliwości i dobra, o którym nawet nie marzyłem. To opowieść niemal filmowa. Niemal... Nieoczekiwane zwroty akcji przeplatają się z chwilami zadumy, a na tle walki z chorobą rodzi się miłość. I te trzy śmierci. Te osoby, które poznały naszą historię, uważają że ona musi zostać opowiedziana" - tak pisał na swoim blogu Piotr Sałyga, znany jako Niemąż z bloga Chustki

>>> Kim była Joanna Sałyga, autorka bloga CHUSTKA, który ukazał się w wersji książkowej? (KLIKNIJ)

30-kilkuletni grafik (jego grafiki komputerowe można oglądać m.in. na blogu Joanny), posługujący się piękną polszczyzną, założyciel Fundacji Chustka Bo nikt nie może tak cierpieć. Obecnie przebywający w więzieniu. 

 Piotr Sałyga - historia z więzieniem w tle

"Moje życie jest nieco skomplikowane. Miałem zająć się wyjaśnieniem tych kwestii, jednak stan Joanny wymagał całkowitego skupienia na Niej. W końcu czym są jakieś problemy, gdy umiera najbliższa osoba? Potem odeszła, a w Jej śmierci zobaczyłem taki ogrom cierpienia, że postanowiłem zrobić wszystko, co tylko w mojej mocy, żeby inni ludzie nie musieli tak umierać. Decyzję podjąłem ze świadomością, że będzie to dla mnie niekorzystne. Nie miałem sił na robienie dwóch rzeczy jednocześnie. Uznałem jednak, że pomoc innym jest ważniejsza od zadbania o siebie. Gdyby ktoś zrobił to wcześniej, być może Joanna nie umierałaby w takim cierpieniu. A teraz wiele osób oferuje mi wsparcie i pomoc. Dostałem tak wiele dobra. Dziękuję Wam. I tak poznaliście moją historię. To ostatni post na długi czas. Idę do więzienia" napisał Piotr w ostatnim poście na swoim blogu wieloraki.blogspot.com.

>>> Dlaczego warto przeczytać "CHUSTKĘ", książkę znanej blogerki Joanny Sałygi? (KLIKNIJ)

Książka Piotra Sałygi - Nieżona

Jesienią ukaże się książka Piotra Sałygi - Niemęża pt. "Nieżona" , w której Piotr Sałyga opowie o swoim życiu z Joanną, odnalezieniu się na krótko przed chorobą Joanny, wielkiej miłości, byciu razem do końca i tęsknocie. Prawdopodobnie opowieść Piotra choć w małym stopniu wyjaśni okoliczności, które spowodowały, że został skazany - temat ten, jak można się domyślać, wywołał lawinę komentarzy i domysłów na forach internetowych.

>>> Magda Prokopowicz - kim była? O czym opowiada film "Magda, miłość i rak"? (KLIKNIJ)l

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 09.09.2014 19:27
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Rurak-Sokal - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paweł Rurak-Sokal - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Zespół Blue Cafe jest jego dzieckiem - jak sam to lubi ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.