porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mąż Ireny Santor - Zbigniew Korpolewski. Na co choruje?
Mąż Ireny Santor - Zbigniew Korpolewski. Na co choruje? Irena Santor, dama polskiej piosenki, przeżywa trudne chwile. Jej mąż, ...
21 letni milioner, Piotr Kaszubski - kim jest i co osiągnał?

Kim jest PIOTR KASZUBSKI, milioner, właściciel kliniki medycyny estetycznej?

Kim jest Piotr Kaszubski - młody milioner, właściciel kliniki Estinity, chłopak bez studiów, którego kochają media, a internet nienawidzi? Mówimy, co osiągnął Piotr Kaszubski. Poznaj polski sposób na american dream według Piotra Kaszubskiego.
Kim jest PIOTR KASZUBSKI, milioner, właściciel kliniki medycyny estetycznej?
21-letni milioner z Polski - Piotr Kaszubski. fot.: facebook.com

Piotr Kaszubski urodził się 4 stycznia 1992 roku, pochodzi z Warszawy. Podobno 21-letni biznesmen nie wywodzi się z zamożnej rodziny. Matka Kaszubskiego była nianią, a z ojcem nie miał kontaktu. W 2011 roku Kaszubski ukończył jedną z najlepszych szkół w kraju - liceum im. Batorego w klasie biologiczno-chemicznej. W szkole Piotr Kaszubski nie był lubiany przez nauczycieli, bo zamiast nauki, głowę zaprzątało mu robienie biznesów.

Droga do kariery Kaszubskiego

Młody milioner chętnie opowiada o ciężkim dzieciństwie. Na swój sukces pracował od 13 roku życia w bardzo nieprzeciętny sposób: sprzątał końskie łajno, robił tłumaczenia z angielskiego dla kościoła Zielonoświątkowców, prowadził intratną hodowlę świerszczy i pielił ogródki duńskich bogaczy. W międzyczasie Piotr Kaszubski pracował dla Agencji Aktorskiej JMCS Studio: statystował i grał w reklamach Playa, zagrał epizod w "Na Wspólnej". Wszystkie zarobione pieniądze Piotr Kaszubski odkładał do skarbonki, nie kupując nawet tanich drożdżówek. Jak sam wspomina, wolny czas spędzał na robieniu biznes planu, a nie piciu wódki ze znajomymi.

Pod koniec liceum Piotr Kaszubski otworzył klinikę medycyny estetycznej, Estinity. Do jej promowania zaprosił Jacka Poniedziałka, Ilonę Felicjańską i Kasię Burzyńską. W zamian za zdjęcia, gwiazdy otrzymały darmowe zabiegi. Po roku prosperowania kliniki, Kaszubski otwiera własną fabrykę (prawdopodobnie kosmetyczną) i drugi oddział Estinity. Otrzymał także propozycję prowadzenia "Klubu Młodego Milionera" w "Pytaniu na śniadanie" TVP 2.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kim jest ANIA YOUYA JUJKA, która zastąpi K. Mazurównę w show TYLKO TANIEC?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 03.04.2014 21:33
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marek Kaliszuk?
Kim jest Marek Kaliszuk?

Zanim Marek Kaliszuk trafił do polsatowskiego „Twoja trwarz brzmi znajomo ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.