porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Ewa Kasprzyk? Jak wygląda, co robi, gdzie gra? Ewa Kasprzyk to jedna z popularniejszych polskich aktorek filmowych i ...
Monika Głodek to była narzeczona Roberta Janowskiego. Dlaczego Głodek i Janowski się rozstali?

Kim jest MONIKA GŁODEK, była partnerka Roberta Janowskiego?

Monika Głodek to była już narzeczona Roberta Janowskiego, prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia". Po aferze z kradzieżą ubrań w sklepie na Florydzie, w którą zamieszana jest Głodek, prezenter wydał oficjalne oświadczenie: "Z uwagi na dobro swoich dwóch małoletnich córek postanowiłem zakończyć związek z panią Moniką Głodek". Dowiedz się, kim jest była dziewczyna Janowskiego i co spowodowało rozpad ich związku.

Rok temu plotkarskie media rozpisywały się o nowej partnerce Roberta Janowskiego (52 l.), prowadzącego program „Jaka to melodia”. Wszyscy zachodzili w głowę, kim jest piękna blondynka u jego boku. Robert długo robił z tego tajemnicę. Przecież zaledwie osiem miesięcy wcześniej rozwiódł się z Katarzyną Dańską (39 l.), z którą ma dwie córki: Anielę (14 l.) i Tolę (12 l.).

Okazało się, że piękna nieznajoma to 39-letnia Monika Głodek, która jest cenionym w świecie filmowym kostiumografem. Przygotowywała stroje m.in. do filmu "Wyjazd integracyjny". Na co dzień natomiast prowadzi w Warszawie show-room, w którym można kupić markowe stroje od znanych projektantów, które kupują rodzime gwiazdy. Głodek często wyjeżdża do Stanów (ma amerykańskie obywatelstwo), gdzie ma znajomych i załatwia sprawy biznesowe.

Janowski i Głodek zaręczyli się w październiku 2012, latem 2013 miał odbyć się ich ślub. Jednak w lutym media obiegła sensacyjna wiadomość o aferze, w której Monika Głodek miała brać udział. Chodzi o kradzież kilku ubrań z luksusowego sklepu Neiman Marcus w mieście Fort Lauderdale na Florydzie. 5 grudnia 2012 roku partnerka Janowskiego, razem z Janiną Drzewiecką - żoną byłego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego - w przymierzalni sklepu odpięły czujniki alarmowe z kilku ubrań (początkowo media pisały o czterech futrach wartych ponad 2 tys. dolarów, z dokumentów przedstawionych przez amerykańską policję wynika jednak, że były to dwie spódnice, żakiet i bluzka o wartości ok. 600 dolarów). Gdy panie próbowały wyjść ze sklepu z ubraniami, zostały zatrzymane.

Głodek i Drzewiecka zostały oskarżone o kradzież 3. stopnia, czyli rzeczy o wartości 300-5000 dolarów - za co na Florydzie grozi kara do 5 lat więzienia i 5 tysięcy dolarów grzywyny. Po zapłaceniu kaucji wyszły z aresztu. Rozprawa ma się odbyć w kwietniu.

Choć trudno uwierzyć w całe to wydarzenie, nie mniej szokująca jest szybka reakcja narzeczonego Moniki Głodek, Roberta Janowskiego, który nie czekając na wyrok amerykańskiego sądu, 28 lutego wydał oficjalne oświadczenie: "Z uwagi na dobro swoich dwóch małoletnich córek postanowiłem zakończyć związek z panią Moniką Głodek". 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Olga Fibak, żona słynnego tenisisty, dziś bizneswoman, która rozwodzi się z mężem?

Olga Fibak to druga żona słynnego polskiego tenisisty Wojciecha Fibaka. Wkrótce ich małżeństwo może się zakończyć. Para musi podzielić się opieką na córką i ogromnym majątkiem. Jak podzielą domy...

Aktualizacja: 15.09.2013 14:26
Autor: MAG
  • Komentarze(5)
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jakub Stefaniak, nowy rzecznik PSL kim jest?
Jakub Stefaniak, nowy rzecznik PSL kim jest?

PSL ma nowego rzecznika prasowego - został nim dziennikarz TVP Info ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.