porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Jarosław Kulczycki, prezenter telewizyjny? Jarosław Kulczycki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów telewizyjnych. ...
Nowa twarz w polskim show- biznesie - Natalia Klimas

Kim jest Natalia Klimas, córka Joanny Klimas?

Natalia Klimas może okazać się jednym z gorętszych nazwisk tego roku. Niedawno wróciła ze Stanów Zjednoczonych, a już zwraca na siebie dużą uwagę. Nie bez powodu! Ta utalentowana i piękna aktorka ma przed sobą szansę na świetną karierę.

Na początku lutego Dzień Dobry TVN gościło Joannę Klimas z córką, Natalią. Mało kto kojarzył, kim jest i czym zajmuje się blondwłosa piękność. Znane nazwisko zawdzięcza mamie - projektantce, właścicielce kilku butików. To właśnie chęć odcięcia się od awangardowego stylu mamy, skłoniła Natalię Klimas do wyjazdu na studia aktorskie do Nowego Jorku, jak sama mówi w wywiadach wyjechała, aby odnaleźć siebie.

W 2006 r. ukończyła William Esper Studio w Nowym Jorku, następnie zagrała w dwóch sztukach teatralnych w Big Little Theatre. Jednak o prawdziwym sukcesie można mówić dopiero od 2009 r., kiedy dostała rolę u boku Sary Jessici Parker i Hugh Granta w komedii "Słyszeliście o Morganach". W tym samym roku pojawiła się też w jednym z najbardziej znanych seriali młodzieżowych na świecie  - "Plotkara" oraz w serialu komediowym "Białe kołnierzyki".

Jednak w kraju o sukcesach Natalii Klimas mało kto słyszał. Swoim powrotem ściągnęła jednak na siebie uwagę, dostała angaż w serialu "Przyjaciółki", a można się spodziewać, że to dopiero początek jej kariery nad Wisłą. Natalia Klimas zamierza też pomóc w rodzinnej firmie i razem z mamą Joanną pokazuje się na imprezach, promując jej markę. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Agnieszka Sienkiewicz - kim jest aktorka grająca w M jak miłość i Przyjaciółki? [SYLWETKA] Agnieszka Sienkiewicz - kim jest aktorka grająca w  M jak miłość i Przyjaciółki? [SYLWETKA]

Znana z popularnych seriali telewizyjnych, piękna i utalentowana. Kim jest Agnieszka Sienkiewicz?

MICHAEL BLOOMBERG. Czego nie wiecie o burmistrzu Nowego Jorku? MICHAEL BLOOMBERG. Czego nie wiecie o burmistrzu Nowego Jorku?

Michael Bloomberg, burmistrz Nowego Jorku, na pewno nie jest postacią tuzinkową. Czego o nim nie wiecie? Oto garść informacji i ciekawostek, których pewnie dotąd nie znaliście.

Co wiemy o Natalii Klimas, córce projektantki Joanny Klimas?

Natalia Klimas jest córką znanej projektantki Joanny Klimas. Na razie możemy ją podziwiać w epizodzie serialu „Przyjaciółki” oraz na zdjęciach w prasie kolorowej. Jednak już wkrótce może...

Aktualizacja: 13.02.2013 08:36
Autor: CM
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]

Podróżnik, kajakarz, zdobywca wielu nagród, ale przede wszystkim człowiek z ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.