porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Jarosław Kulczycki, prezenter telewizyjny? Jarosław Kulczycki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów telewizyjnych. ...
Nowa twarz w polskim show- biznesie - Natalia Klimas

Kim jest Natalia Klimas, córka Joanny Klimas?

Natalia Klimas może okazać się jednym z gorętszych nazwisk tego roku. Niedawno wróciła ze Stanów Zjednoczonych, a już zwraca na siebie dużą uwagę. Nie bez powodu! Ta utalentowana i piękna aktorka ma przed sobą szansę na świetną karierę.

Na początku lutego Dzień Dobry TVN gościło Joannę Klimas z córką, Natalią. Mało kto kojarzył, kim jest i czym zajmuje się blondwłosa piękność. Znane nazwisko zawdzięcza mamie - projektantce, właścicielce kilku butików. To właśnie chęć odcięcia się od awangardowego stylu mamy, skłoniła Natalię Klimas do wyjazdu na studia aktorskie do Nowego Jorku, jak sama mówi w wywiadach wyjechała, aby odnaleźć siebie.

W 2006 r. ukończyła William Esper Studio w Nowym Jorku, następnie zagrała w dwóch sztukach teatralnych w Big Little Theatre. Jednak o prawdziwym sukcesie można mówić dopiero od 2009 r., kiedy dostała rolę u boku Sary Jessici Parker i Hugh Granta w komedii "Słyszeliście o Morganach". W tym samym roku pojawiła się też w jednym z najbardziej znanych seriali młodzieżowych na świecie  - "Plotkara" oraz w serialu komediowym "Białe kołnierzyki".

Jednak w kraju o sukcesach Natalii Klimas mało kto słyszał. Swoim powrotem ściągnęła jednak na siebie uwagę, dostała angaż w serialu "Przyjaciółki", a można się spodziewać, że to dopiero początek jej kariery nad Wisłą. Natalia Klimas zamierza też pomóc w rodzinnej firmie i razem z mamą Joanną pokazuje się na imprezach, promując jej markę. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Co wiemy o Natalii Klimas, córce projektantki Joanny Klimas?

Natalia Klimas jest córką znanej projektantki Joanny Klimas. Na razie możemy ją podziwiać w epizodzie serialu „Przyjaciółki” oraz na zdjęciach w prasie kolorowej. Jednak już wkrótce może...

Aktualizacja: 13.02.2013 08:36
Autor: CM
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marcin Dołęga, przyłapany na dopingu polski sztangista?
Kim jest Marcin Dołęga, przyłapany na dopingu polski sztangista?

Nastały czarne dni dla polskiej sztangi i nie chodzi tu ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.