porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Natalia Klimas, córka Joanny Klimas? Natalia Klimas może okazać się jednym z gorętszych nazwisk tego ...
Co warto wiedzieć o młodej żonie znanego dzienniakarza Jacka Żakowskiego?

Kim jest Magdalena Cytowska, żona Jacka Żakowskiego?

Kryzys wieku średniego czy może jednak wielka miłość? Kiedy znany i szanowany dziennikarz Jacek Żakowski zaczął spotykać się z młodszą o ponad 20 lat Magdaleną Cytowską, wszyscy podchodzili do tego związku krytycznie. Jednak para nie dość, że się nie rozstała, to jeszcze wzięła ślub. Kim jest Magdalena Cytowska?

Młoda, ambitna, pracowita, pewna siebie i niewątpliwie bardzo ładna – która z tych cech uwiodła Jacka Żakowskiego nie wiadomo, jednak jak sam przyznaje uczucie do młodej dziennikarki, Magdaleny Cytowskiej było na tyle silne i co najważniejsze odwzajemnione, że para postanowiła spróbować być razem. Sprawy nie ułatwiał sceptycyzm znajomych oraz fakt, że Magda była niewiele starsza od dzieci dziennikarza. Jednak uczucie przetrwało.

Kim jest Magdalena Cytowska?

Magda Cytowska, absolwentka wiedzy o teatrze, swoją karierę dziennikarską rozpoczynała w Fakcie (była m.in. szefem działu Ludzie), współpracowała również z telewizją. Jacka Żakowskiego poznała w telewizyjnej Dwójce podczas pracy przy programie „Autograf”. Dziennikarka niedługo potem przeniosła się do redakcji nowopowstałego „Dziennika”, gdzie odpowiadała najpierw za dział Styl, a następnie Społeczeństwo. Dziś Magda Cytowska w Gazecie Wyborczej jest szefową Gazety Telewizyjnej.  

Związek wbrew stereotypom

Gdy Magdalena Cytowska związała się z Jackiem Żakowskim stanęła przed sporym wyzwaniem. Zawodowo: musiała bronić się przed zarzutami o protekcję i udowodnić, że kolejne sukcesy zawdzięcza jedynie sobie. Prywatnie: związała się z mężczyzną starszym o ponad 20 lat, który dwójkę swoich dzieci wychowywał samotnie odkąd starsze skończyło 5 lat (młodsze 1,5 roku).

Para najpierw ze sobą zamieszkała (razem z dziećmi dziennikarza), a po trzech latach znajomości wzięła ślub w Rzymie. Dziś po 7 latach małżeństwa są rodzicami ponad rocznego Stefanka i nadal są szczęśliwi!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z tygodnikiem "Polityka". Pierwsza żona zostawiła go z dwójka małych dzieci, druga - Magdalena Cytowska urodziła mu synka.

Aktualizacja: 10.01.2014 08:52
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.