porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim był św. Marek, autor Ewangelii? Św. Marek to autor najkrótszej Ewangelii. Był misjonarzem i męczennikiem. ...
Fakty z życia aktorki Kamilli Baar

Kim jest Kamilla Baar, aktorka znana m.in. z serialu "Na dobre i na złe"?

Kim jest Kamilla Baar, aktorka znana m.in. z serialu "Na dobre i na złe"?

Kamilla Baar to obecnie gwiazda serialu "Na dobre i na złe".

fot.: www.nadobre.pl
Kamilla Baar to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek teatralnych i filmowych. Występuje również w serialach telewizyjnych. Oto fakty z jej życia prywatnego i kariery zawodowej.

Początki kariery i życie prywatne Kamilli Baar

Kamila Baar urodziła się w 1979 r. Pochodzi z Człuchowa w województwie pomorskim. Dzieciństwo spędziła jednak na Górnym Śląsku w Tychach. Podczas nauki w szkole średniej Kamilla Baar uczęszczała również do studium aktorskiego w Katowicach. Kamilla Baar jest również absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Spektaklem dyplomowym, w którym brała udział był "Sen Nocy Letniej" Wiliama Szekspira. Od 2005 roku Kamilla Baar związana jest z Teatrem Narodowym w Warszawie. Pierwszym mężem aktorki był Wojciech Solarz - również aktor filmowy i teatralny. Obecnie związana jest z aktorem Wojciechem Błachem, z którym ma syna Bruna.

Najbardziej znane filmy, seriale i sztuki teatralne, w których zagrała Kamila Baar

Do najważniejszych spektakli w karierze Kamilli Baar zaliczyć można "Fedrę" w reżyserii Mai Kleczewskiej oraz "Śluby Panieńskie" w reżyserii Jana Englerta. Obydwie sztuki wystawiane były w Teatrze Narodowym w Warszawie. Z ról filmowych Kamilli Baar wyróżnić należy komedię "Vinci" Juliusza Machulskiego i głośny film "Zero" Pawła Borowskiego. Miłośnicy seriali zapamiętają Kamillę Baar jako Hanę Goldberg z "Na dobre i na złe" oraz Kasię z "Londyńczyków 2".

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kim jest WOJCIECH BŁACH, aktor teatralny, bohater serialu "Na wspólnej"?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WOJCIECH BŁACH. Kim jest ten aktor teatralny i telewizyjny WOJCIECH BŁACH. Kim jest ten aktor teatralny i telewizyjny

Choć Wojciech Błach uchodzi za jednego z najciekawszych aktorów swojego pokolenia nie zabiega o popularność. Pracował na nią ponad 10 lat. Szerszej publiczności znany jest z seriali "Na Wspólnej",...

Dawid Wajntraub - kim jest tajemniczy ukochany Magdy Cieleckiej?

Zła wiadomość dla miłośnikow talentu i urody Magdy Cieleckiej. Jej serce jest już zajęte. Podbił je podróżnik Dawid Wajntraub. Kim jest? Zagadka rozwiązana.

Kim jest Piotr Jasek, ukochany aktorki Julii Kamińskiej?

Piotr Jasek, poeta, prozaik, scenarzysta. Jeden z najbardziej w tej chwili pożądanych scenarzystów. Sławę przyniosła mu praca nad serialem „BrzydUla” i związek z odtwórczynią głównej...

Aktualizacja: 09.01.2014 21:26
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.