porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest BARTŁOMIEJ SIENKIEWICZ, nowy szef MSW, prawnuk Henryka Sienkiewicza? Donald Tusk wprowadził zmiany w rządzie. Jedną z nich jest ...
Jakub Raczyński: Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej

Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

Monika Kuszyńska w 2011 roku wyszła za mąż za Jakuba Raczyńskiego. Para poznała się, gdy oboje byli członkami zespołu Varius Manx. Zbliżyli się do siebie po tragicznym wypadku, w wyniku którego Kuszyńska jest sparaliżowana od pasa w dół.

Monika Kuszyńska poznała Jakuba Raczyńskiego podczas wspólnej gry w zespole VARIUS MANX. Monika Kuszyńska była wtedy wokalistką, zaś Jakub - saksofonistą i studentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń, jednak po tragicznym wypadku znacznie się do siebie zbliżyli.

Teraz Kuba jest menadżerem Moniki Kuszyńskiej i specjalnie dla niej założył zespół Kuba Raczyński Set, z którym gra podczas koncertów Moniki. Raczyński prowadzi firmę Las Music (w ramach której jest menadżerem Kuszyńskiej).

Raczyński grał w Varius Manx w latach 2001-2005. Z wykształcenia jest muzykiem - ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach (w roku 2005).

Raczyński szczególnie interesuje się jazzem. Wielokrotnie wyjeżdżał na warsztaty jazzowe w Chodzieży i Neunkirchen w Niemczech. W 2003 roku otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana. Na swoim koncie ma też nagrodę zdobytą wspólnie z Big Bandem AM w Łodzi, czy indywidualną od Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Grając w zespole Lidii Kopani zdobył I nagrodę na festiwalu Top Trendy 2006.

Para rzadko pokazuje się publicznie razem.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Anna Józefina Lubieniecka, wokalistka zespołu Varius Manx? VIDEO Kim jest Anna Józefina Lubieniecka, wokalistka zespołu Varius Manx? VIDEO

Anna Józefina Lubieniecka to młoda piosenkarka, która w 2005 roku zachwyciła jury i publiczność programu "Szansa na Sukces". Zobacz, kim jest i w jakie projekty zaangażowana jest Lubieniecka.

Aktualizacja: 21.02.2013 08:18
Autor: Ada
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Szukała? [KARIERA, RODZINA]
Kim jest Łukasz Szukała? [KARIERA, RODZINA]

Łukasz Szukała to jeden ze zdolniejszych polskich piłkarzy. Doświadczony, 30-letni ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.