porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA] Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który ...
Jakub Raczyński: Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej

Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

Kim jest Jakub Raczyński, mąż Moniki Kuszyńskiej?

fot.: instagram
Monika Kuszyńska w 2011 roku wyszła za mąż za Jakuba Raczyńskiego. Para poznała się, gdy oboje byli członkami zespołu Varius Manx. Zbliżyli się do siebie po tragicznym wypadku, w wyniku którego Kuszyńska jest sparaliżowana od pasa w dół.

Monika Kuszyńska poznała Jakuba Raczyńskiego podczas wspólnej gry w zespole VARIUS MANX. Monika Kuszyńska była wtedy wokalistką, zaś Kuba - saksofonistą i studentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Początkowo łączyła ich tylko przyjaźń, jednak po tragicznym wypadku znacznie się do siebie zbliżyli.

Teraz Kuba jest menadżerem Moniki Kuszyńskiej i specjalnie dla niej założył zespół Kuba Raczyński Set, z którym gra podczas koncertów Moniki. Raczyński prowadzi firmę Las Music (w ramach której jest menadżerem Kuszyńskiej).

Raczyński grał w Varius Manx w latach 2001-2005. Z wykształcenia jest muzykiem - ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach (w roku 2005).

Raczyński szczególnie interesuje się jazzem. Wielokrotnie wyjeżdżał na warsztaty jazzowe w Chodzieży i Neunkirchen w Niemczech. W 2003 roku otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana. Na swoim koncie ma też nagrodę zdobytą wspólnie z Big Bandem AM w Łodzi, czy indywidualną od Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Grając w zespole Lidii Kopani zdobył I nagrodę na festiwalu Top Trendy 2006.

Para rzadko pokazuje się publicznie razem.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA] Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]

Monika Kuszyńska wystąpi na Eurowizji 2015. Była wokalistka zespołu Varius Manx, która w 2006 roku uległa tragicznemu wypadkowi i od tamtej pory jest sparaliżowana, wystąpi na Eurowizji i zaśpiewa...

Aktualizacja: 23.05.2015 10:49
Autor: Ada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.