porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ks. SAWA: kim jest ksiądz, który opublikował w internecie listę zagrożeń duchowych? Ks. PRZEMYSŁAW SAWA niedawno opublikował w internecie kontrowersyjną listę zagrożeń ...
Hanna Polk z domu Wrycza. Żona Piotra Polka. Życie Hanny Polk. Czym zajmuje się Hanna Polk.

Kim jest Hanna Polk? Czym zajmuje się była żona Piotra Polka?

Kim jest Hanna Polk? Czym zajmuje się była żona Piotra Polka?
fot.: filmpolski.pl
Śmierć, zdrada, depresja, strata domu. Życiorys Hanny Polk jest jednym z najtragiczniejszych w polskim show biznesie. Piękna i utalentowana aktorka przez całe życie musiała borykać się z wieloma problemami, które przypłaciła depresją. Mówimy, kim jest Hanna Polk, była żona Piotra Polka.

Była żona Piotra Polka, Hanna Polk z domu Wrycza urodziła się 18 września 1963 roku. W wieku 23 lat ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. W 1986 roku wyróżniona została nagrodą indywidualną za rolę w przedstawieniu "Ballada o ostatnich" na Ogólnopolskim Przeglądzie Spektakli Dyplomowych Szkół Teatralnych w Łodzi.

>>> Kim jest Piotr Polk? Dlaczego pomaga pierwszej żonie? (KLIKNIJ)

Polk zadebiutowała w filmie "Żuraw i czapla" w dwa lata po ukończeniu studiów. Aktorkę zobaczyć możemy również w takich produkcjach, jak "Seszele", "Cwał", czy "Sztuka kochania". 

Hanna oprócz bycia aktorką jest również... wykwalifikowanym pilotem wycieczek zagranicznych.

Aktorka znana jest, jednak przede wszystkim ze swojego burzliwego życia prywatnego. Hanna była pierwszą żoną Piotra Polka, którego poznała na studiach aktorskich. Aktorzy byli jedną z najpopularniejszych par tamtych lat. Niestety już po pierwszym roku małżeństwa w ich związku pojawiły się problemy. Aby zarobić trochę pieniędzy, para zdecydowała się wyjechać do Francji, gdzie Piotr trudnił się stolarką, zaś Hanna pracowała jako sprzątaczka, opiekunka do dzieci, kelnerka w barze szybkiej obsługi oraz pilot wycieczek zagranicznych (Polk zna biegle francuski i angielski).

Dramatyczne wydarzenia w życiu Hanny Polk

Po powrocie pary do Polski zmarła matka, a chwilę później ojciec Hanny. W niedługim czasie Piotr Polk związał się z Magdaleną Wołłejko, dla której zostawił żonę. Śmierć rodziców aktorki oraz zdrada i odejście Piotra sprawiły, że Hanna wpadła w depresję. Zamknięta w czterech ścianach, przestała chodzić na castingi, spotykać się ze znajomymi oraz poznawać nowych ludzi. 

Z depresji wyleczyła Hannę nowa miłość. Aktorka związała się z Markiem Kurkowskim. Para wzięła ślub w 2002 roku. Z małżeństwa tego aktorka ma dwójkę dzieci: Franka i Kubę. Osiem lat później Marek zmarł, a utrzymanie domu i wychowanie dzieci spoczęło na barkach Hanny. Niestety, tuż przed śmiercią firma, w której pracował Marek zwolniła go i nie wypłaciła wdowie żadnej rekompensaty finansowej. Aktorka nie była w stanie spłacić kredytu zaciągniętego na dom. Jakby nieszczęść było mało - bardzo poważnie złamała nogę, co unieruchomiło ją na wiele miesięcy.

Zamieszkała w Domu Artystów Skolimowie, jednak ostatnio, dzięki pomocy przyjaciół zamieszkała w dwupokojowym mieszkaniu w centrum Warszawy. Do czasu aż nie ustabilizuje się jej sytuacja finansowa Franek i Kuba mieszkać będą u siostry Hanny.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 06.08.2013 11:48
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.