porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Anna Grodzka - jak przebiegała kariera popularnej posłanki?
Anna Grodzka - jak przebiegała kariera popularnej posłanki? Anna Grodzka (ur. 1954r.) jest pierwszą transseksualną posłanką w polskim ...
Małżonka byłego szefa LPR zajmuje się rozwodami kościelnymi

Kim jest BARBARA GIERTYCH, żona Romana Giertycha? Czym się zajmuje?

Barbara Giertych jest, jak jej mąż, prawnikiem. Zajmuje się z ramienia Kościoła rozwodami. Jest tzw. adwokatem kościelnym przy Sądzie Metropolitarnym w Warszawie. Ma też swoją firmę.

Kilka lat temu Barbara Giertych została mianowana przez Arcybiskupa Kazimierza Nycza, Metropolity Warszawskiego na stanowisko adwokata przy Sądzie Metropolitalnym w Warszawie. Zajmuje się stwierdzaniem nieważności małżeństw przez Kościół Katolicki. Żona Romana Giertycha może też np. reprezentować żonę bądź małżonka w postępowaniu przed sądem, w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Barbara Giertych i Roman Giertych pracują w tym samym miejscu. W centrum Warszawy, przy ul. Nowy Świat - w miejscu gdzie znajduje się kancelaria prawna Romana Giertycha.

Giertychowa jest również jedynym udziałowcem spółki Sarmacja Polska z o.o. Spółka zajmuje się m.in. górnictwem ropy naftowej, gazu ziemnego i produkcją wyrobów chemicznych. Siedziba spółki mieści się również w tym samym miejscu, co kancelaria jej męża.

Barbara Giertych pochodzi z Olsztyna, mieszka razem z mężem i dziećmi w podwarszawskim Józefowie. Jej młodzieńczą pasją była jazda konno. Ulubioną potrawą, którą potrafi ugotować są zupy: kartoflanka i pomidorowa.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Olga Fibak, żona słynnego tenisisty, dziś bizneswoman, która rozwodzi się z mężem?

Olga Fibak to druga żona słynnego polskiego tenisisty Wojciecha Fibaka. Wkrótce ich małżeństwo może się zakończyć. Para musi podzielić się opieką na córką i ogromnym majątkiem. Jak podzielą domy...

Aktualizacja: 19.09.2012 13:54
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.