porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Anna Grodzka - jak przebiegała kariera popularnej posłanki?
Anna Grodzka - jak przebiegała kariera popularnej posłanki? Anna Grodzka (ur. 1954r.) jest pierwszą transseksualną posłanką w polskim ...
Małżonka byłego szefa LPR zajmuje się rozwodami kościelnymi

Kim jest BARBARA GIERTYCH, żona Romana Giertycha? Czym się zajmuje?

Barbara Giertych jest, jak jej mąż, prawnikiem. Zajmuje się z ramienia Kościoła rozwodami. Jest tzw. adwokatem kościelnym przy Sądzie Metropolitarnym w Warszawie. Ma też swoją firmę.

Kilka lat temu Barbara Giertych została mianowana przez Arcybiskupa Kazimierza Nycza, Metropolity Warszawskiego na stanowisko adwokata przy Sądzie Metropolitalnym w Warszawie. Zajmuje się stwierdzaniem nieważności małżeństw przez Kościół Katolicki. Żona Romana Giertycha może też np. reprezentować żonę bądź małżonka w postępowaniu przed sądem, w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Barbara Giertych i Roman Giertych pracują w tym samym miejscu. W centrum Warszawy, przy ul. Nowy Świat - w miejscu gdzie znajduje się kancelaria prawna Romana Giertycha.

Giertychowa jest również jedynym udziałowcem spółki Sarmacja Polska z o.o. Spółka zajmuje się m.in. górnictwem ropy naftowej, gazu ziemnego i produkcją wyrobów chemicznych. Siedziba spółki mieści się również w tym samym miejscu, co kancelaria jej męża.

Barbara Giertych pochodzi z Olsztyna, mieszka razem z mężem i dziećmi w podwarszawskim Józefowie. Jej młodzieńczą pasją była jazda konno. Ulubioną potrawą, którą potrafi ugotować są zupy: kartoflanka i pomidorowa.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest MONIKA GŁODEK, była partnerka Roberta Janowskiego?

Monika Głodek to była już narzeczona Roberta Janowskiego, prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia". Po aferze z kradzieżą ubrań w sklepie na Florydzie, w którą zamieszana jest Głodek, prezenter...

Aktualizacja: 19.09.2012 13:54
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.