porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KUBA WOJEWÓDZKI, 10.09: Sylwia Grzeszczak u Wojewódzkiego? Kim jest Sylwia Grzeszczak?
KUBA WOJEWÓDZKI, 10.09: Sylwia Grzeszczak u Wojewódzkiego? Kim jest Sylwia Grzeszczak? Mimo bardzo młodego wieku Sylwia Grzeszczak pisze teksty, komponuje muzykę ...
Rodzina Jarosława Gowina - żona Anna Gowin, dzieci Jarosława Gowina - kim są?

Jarosław Gowin - RODZINA - co wiemy o rodzinie Gowina? Kim jest żona Anna Gowin?

O rodzinie Jarosława Gowina wiadomo mało. Polityk strzeże prywatności, a żona jak i dzieci nie pchają się na afisze, wolą stać w cieniu. Co wiemy o żonie Annie i ich trójce dzieci?

Jarosław Gowin, jest mężem, ojcem trójki dzieci, a nawet dziadkiem! Ma dwóch synów - 21 i 26 lat oraz córkę 24-letnią Weronikę. Ma także wnuka.

Co o sobie mówi Anna Gowin, żona Jarosława Gowina?

* Wszystko robię tak, jakbym robiła po raz pierwszy. Taka postawa owocuje za każdym razem, bo jak w wierszu Szymborskiej "Nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych spojrzeń w oczy...". To dotyczy wszystkiego, każdego spotkania z drugim człowiekiem. (gazetakrakowska.pl)

Politycznie Anna Gowin sympatyzuje z PiSem:

Braci Kaczyńskich darzyłam sympatią od czasu PC. W ich stronę ciągnęło mnie serce i tak zawsze zostanie. Lech był moim prezydentem, Jarosław premierem. Nie chodzi o to, że zgadzam się z ich wszystkimi działaniami czy słowami. To kwestia ich temperamentu, który sprawia, że jestem na tak. (gazetakrakowska.pl)

Jak odpoczywa żona polityka?

Wstyd się przyznać: stawiam pasjanse. Telewizji nie lubię, ale moim ulubionym serialem jest "M jak miłość". (gazetakrakowska.pl).

* W wywiadzie dla "Polska The Times" mówiąc o życiu rodzinnym powiedziała, że zarówno ona jak i małżonek mają bardzo różne usposobienia i żyją w różnych środowiskach. "Moim otoczeniem naturalnym jest rodzina, a jego od paru lat Warszawa, a wcześniej "Tygodnik Powszechny", Znak i uczelnia".

Co wiadomo o dzieciach Gowina?

Najmłodszy syn studiuje w Warszawie. Pozostałe dzieci mieszkają w Krakowie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest WALDEMAR PAWLAK?

Waldemar Pawlak drugi raz objął funkcję ministra gospodarki w rządzie Platformy Obywatelskiej. Sprawdź, dlaczego ten strategiczny resort trafił w ręce polityka PSL? Kim jest Waldemar Pawlak? Dlaczego...

Aktualizacja: 09.09.2013 16:25
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.