porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KUBA WOJEWÓDZKI, 10.09: Sylwia Grzeszczak u Wojewódzkiego? Kim jest Sylwia Grzeszczak?
KUBA WOJEWÓDZKI, 10.09: Sylwia Grzeszczak u Wojewódzkiego? Kim jest Sylwia Grzeszczak? Mimo bardzo młodego wieku Sylwia Grzeszczak pisze teksty, komponuje muzykę ...
Rodzina Jarosława Gowina - żona Anna Gowin, dzieci Jarosława Gowina - kim są?

Jarosław Gowin - RODZINA - co wiemy o rodzinie Gowina? Kim jest żona Anna Gowin?

O rodzinie Jarosława Gowina wiadomo mało. Polityk strzeże prywatności, a żona jak i dzieci nie pchają się na afisze, wolą stać w cieniu. Co wiemy o żonie Annie i ich trójce dzieci?

Jarosław Gowin, jest mężem, ojcem trójki dzieci, a nawet dziadkiem! Ma dwóch synów - 21 i 26 lat oraz córkę 24-letnią Weronikę. Ma także wnuka.

Co o sobie mówi Anna Gowin, żona Jarosława Gowina?

* Wszystko robię tak, jakbym robiła po raz pierwszy. Taka postawa owocuje za każdym razem, bo jak w wierszu Szymborskiej "Nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych spojrzeń w oczy...". To dotyczy wszystkiego, każdego spotkania z drugim człowiekiem. (gazetakrakowska.pl)

Politycznie Anna Gowin sympatyzuje z PiSem:

Braci Kaczyńskich darzyłam sympatią od czasu PC. W ich stronę ciągnęło mnie serce i tak zawsze zostanie. Lech był moim prezydentem, Jarosław premierem. Nie chodzi o to, że zgadzam się z ich wszystkimi działaniami czy słowami. To kwestia ich temperamentu, który sprawia, że jestem na tak. (gazetakrakowska.pl)

Jak odpoczywa żona polityka?

Wstyd się przyznać: stawiam pasjanse. Telewizji nie lubię, ale moim ulubionym serialem jest "M jak miłość". (gazetakrakowska.pl).

* W wywiadzie dla "Polska The Times" mówiąc o życiu rodzinnym powiedziała, że zarówno ona jak i małżonek mają bardzo różne usposobienia i żyją w różnych środowiskach. "Moim otoczeniem naturalnym jest rodzina, a jego od paru lat Warszawa, a wcześniej "Tygodnik Powszechny", Znak i uczelnia".

Co wiadomo o dzieciach Gowina?

Najmłodszy syn studiuje w Warszawie. Pozostałe dzieci mieszkają w Krakowie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Żona i dzieci Gowina – kim są? [JAROSŁAW GOWIN – RODZINA] Żona i dzieci Gowina – kim są? [JAROSŁAW GOWIN – RODZINA]

Anna Gowin, żona Jarosława Gowina, oraz dzieci tej pary – Zbigniew Gowin, Weronika Gowin i Ziemowit Gowin – nie pojawiają się w świetle jupiterów. Co tymczasem warto o nich wiedzieć?

Kim jest Ryszard Milewski, co osiągnął?

Od dawna mówiono, że jeżeli ministerstwo sprawiedliwości zacznie skrupulatnie prześwietlać gdańskie placówki wymiaru sprawiedliwości, dziennikarzom na długie miesiące nie zabraknie głośnych tematów.

GRZEGORZ WAŁEJKO - kim jest zdymisjonowany wiceminister? Czy dymisja Wałejki ma związek z Amber Gold?

Wiceminister sprawiedliwości Grzegorz Wałejko został zdymisjonowany przez Jarosława Gowina. Wedle doniesień, dymisja była umówiona już dawno. Kim jest Grzegorz Wałejko i jakie mogły być związki jego...

Aktualizacja: 09.09.2013 16:25
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paweł Domagała ma 31 lat i jest artystą wszechstronnie utalentowanym ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.