porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
BARBARA KUDRYCKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Kolna. Zobacz SYLWETKĘ posła Barbara Kudrycka, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy ...
Zobacz SYLWETKĘ posła JACKA CZERNIAKA

JACEK CZERNIAK, poseł SLD - KIM JEST poseł SLD ze Świdnika. Zobacz SYLWETKĘ posła

Jacek Czerniak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 6 (OKW Lublin). Politolog, samorządowiec i członek lokalnych struktur partii. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Zdrowia, jest też członkiem Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. 

JACEK CZERNIAK jest posłem partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

Wybrana: 09-10-2011 

Liczba głosów: 5 965

Staż parlamentarny: brak

Klub/koło: Klub Poselski Sojusz Lewicy Demokratycznej

Data i miejsce urodzenia: 31-08-1964Świdnik

Zawód: politolog

Sylwetka Jacka Czerniaka

Jacek Czerniak ukończył studia na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest od 1999 roku, przez cztery lata był przewodniczącym lokalnych struktur partii, później został sekretarzem, a w 2008 roku przewodniczącym wojewódzkiej SLD. Był radnym Lublina (przez jedną kadencję), dwukrotnie ubiegał się również o mandat w Parlamencie Europejskim - nie odniósł jednak sukcesów.

W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Zdrowia, jest też członkiem Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.

Poseł prowadzi bloga jacek-czerniak.blog.onet.pl i stronę internetową www.jacekczerniak.pl

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
MAŁGORZATA SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA, posłanka SLD. KIM JEST posłanka SLD z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 1 (OKW Legnica). Jest adwokatem i debiutantką w sejmowych...

ZBYSZEK ZABOROWSKI, poseł SLD. KIM JEST poseł SLD z Wilamowic? Zobacz SYLWETKĘ posła

Zbyszek Zaborowski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 31 (OKW Katowice). Politolog i wieloletni poseł na Sejm RP.

RYSZARD ZBRZYZNY, poseł SLD. KIM JEST poseł SLD z Lubawca? Zobacz SYLWETKĘ posła

Ryszard Zbrzyzny, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 1 (OKW Legnica). Związkowiec i poseł z wieloletnim stażem.

Aktualizacja: 09.12.2011 14:32
Autor: Bębenek
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?

Film "Joanna" w reżyserii Anety Kopacz jest jedną z polskich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.