porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kim jest Beata Kempa, szefowa zespołu "Stop ideologii gender"?
Kim jest Beata Kempa, szefowa zespołu "Stop ideologii gender"? W mediach opowiada, że w przedszkolach chłopcy są zmuszani do ...
Kim jest babcia Natalii Kukulskiej? Kim jest Halina Szmeterling? Czym zajmuje się babcia Natalii Kukulskiej?

Halina Szmeterling: co wiemy o babci Natalii Kukulskiej?

Halina Szmeterling: co wiemy o babci Natalii Kukulskiej?
fot.: http://www.nataliakukulska.pl/
Na początku 2014 roku babcia Natalii Kukulskiej, Halina Szmeterling wróciła ze szpitala do domu. Niestety z powodu wielu problemów zdrowotnych pani Halina postrzebuje ciągłej opieki, którą zapewnia jej ukochana wnuczka. Mówimy, kim jest Halina Szmeterling.

Po śmierci Anny Jantar w 1980 roku to właśnie babcia zastąpiła Natalii Kukulskiej mamę. W wielu wywiadach piosenkarka podkreśla, jak ważny wpływ miała babcia na jej życie. "Moja babcia zastąpiła mi mamę. I poświęciła mi swoje życie. Zamieszkała z nami, choć był taki moment, że mogła sobie jeszcze ułożyć życie. Była wtedy rozwiedzioną, ale na tyle jeszcze młodą kobietą, że jej losy mogły się zupełnie inaczej potoczyć. Zajęła się mną i poświęciła mi bardzo wiele miłości, uwagi, zaangażowania. Prowadziła też cały dom, gotowała obiady i dbała o wszystko, co sprawiało, że dom był prawdziwym domem".

Według Natalii to babcia tworzy rodzinną atmosferę domu, jest "dobrym duchem". "Bez niej nie byłabym tą osobą, którą jestem" wyznała w jednym z wywiadów piosenkarka. Specjalnie dla pani Haliny, Kukulska przygotowała w swoim domu pod Warszawą ogromny pokój, aby babcia mogła mieszkać z nią, męzem i ich dziećmi.

Według artystki pani Halina Szmeterling była nie tylko czuła i ciepła, ale również, jak na poznaniaczkę przystało, stanowcza, konsekwentna i wymagająca. Wazna była dla niej kindersztuba, porządek i zasady, których wszyscy domownicy musieli przestrzegać.

Aktualnie Natalia opiekuje się swoją babcią, która ma problemy z krążeniem i cierpi na astmę. W jednym z magazynów czytamy: "Pani Halina jest unieruchomiona, ale Natalia robi wszystko, by jej babcia nabrała sił i wstała z łóżka. Zaangażowała najlepszych lekarzy i pielęgniarki, dba o jej odpowiednią dietę i czuwa przy niej dzień i noc".

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA

Natalia Kukulska to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać! Córka Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego może pojawić się w Tańcu z gwiazdami! Co o niej wiemy?

Kim jest Michał Dąbrówka, perkusista i mąż Natalii Kukulskiej? Co osiągnął? Kim jest Michał Dąbrówka, perkusista i mąż Natalii Kukulskiej? Co osiągnął?

Niezbyt często zdarza się, żeby perkusista zrobił karierę. Michałowi Dąbrówce to się udało. Jest jednym z najbardziej wziętych muzyków, kompozytorów, aranżerów. Prywatnie też mu się wiedzie. W 2000...

Kim jest Monika Borys, matka Piotra Kukulskiego? Konflikt w rodzinie Kukulskich. Czy Monika Borys to zła macocha Natalii Kukulskiej?

Rodzina Kukulskich od jakiegoś czasu jest na świeczniku. W publiczne przepychanki i pranie brudów zaangażowana jest Monika Borys z synem Piotrem Kukulskim i jej pasierbica Natalia Kukulska. Kto jest...

Aktualizacja: 15.07.2014 09:24
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.