porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA] Pochodzący z Zubrzycy Dolnej Mateusz Ziółko jest zwycięzcą show The ...
Filip Chajzer mocno pracuje na swoją markę

Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął, RODZINA - żona Julia, syn Maks

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono o nim, jako o synu swojego ojca. Potomek Zygmunta Chajzera stara się jak może, aby nie być kolejnym prezenterem w nudnej telewizji.
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął, RODZINA - żona Julia, syn Maks

Filip Chajzer, kim jest i co osiągnął?

fot.: youtube.com/Między kuchnią a salonem

29-letni Filip Chajzer to dziś dziennikarz stacji TVN. Talent medialny odziedziczył po ojcu Zygmuncie, który znany jest m.in. z "Lata z radiem" i szeregu telewizyjnych reklam.

>>> Kim jest Małgorzata Walczak, kochanka Filipa Chajzera? [KLIKNIJ]

Młody Chajzer zaczynał jako stażysta w radiowej Trójce, potem pojawił się w Radiu Złote Przeboje i w wielu lokalnych rozgłośniach w stolicy, wykonując pracę miejskiego reportera. Kiedy pojawiło się TVN Warszawa Filip Chajzer szybko znalazł tu swoje miejsce. Po zniknięciu z wizji lokalnego wydania TVN-u przeniósł się do jego głównego kanału, gdzie zyskuje sławę nietuzinkowymi reportażami m. in. pokazując bezmyślność modowych blogerów.

W 2011 roku po ośmiu latach związku wziął ślub ze swoją dziewczyną Julią, z którą miał już wówczas sześcioletniego syna Maksa. W listopadzie 2013 roku para jednak się rozstała i obecnie trwają procedury rozwodowe.

Podobno Filip Chajzer spotyka się już jednak z koleżanką z pracy.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 02.12.2013 11:41
Autor: GB
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRABAŻ, Krzysztof Grabowski – kim jest? [RODZINA, KARIERA]
GRABAŻ, Krzysztof Grabowski – kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Krzysztof "Grabaż" Grabowski to fronman znanych i lubianych kapel takich ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.