porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA] Pochodzący z Zubrzycy Dolnej Mateusz Ziółko jest zwycięzcą show The ...
Filip Chajzer mocno pracuje na swoją markę

Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął, RODZINA - żona Julia, syn Maks

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono o nim, jako o synu swojego ojca. Potomek Zygmunta Chajzera stara się jak może, aby nie być kolejnym prezenterem w nudnej telewizji.
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął, RODZINA - żona Julia, syn Maks

Filip Chajzer, kim jest i co osiągnął?

fot.: youtube.com/Między kuchnią a salonem

29-letni Filip Chajzer to dziś dziennikarz stacji TVN. Talent medialny odziedziczył po ojcu Zygmuncie, który znany jest m.in. z "Lata z radiem" i szeregu telewizyjnych reklam.

>>> Kim jest Małgorzata Walczak, kochanka Filipa Chajzera? [KLIKNIJ]

Młody Chajzer zaczynał jako stażysta w radiowej Trójce, potem pojawił się w Radiu Złote Przeboje i w wielu lokalnych rozgłośniach w stolicy, wykonując pracę miejskiego reportera. Kiedy pojawiło się TVN Warszawa Filip Chajzer szybko znalazł tu swoje miejsce. Po zniknięciu z wizji lokalnego wydania TVN-u przeniósł się do jego głównego kanału, gdzie zyskuje sławę nietuzinkowymi reportażami m. in. pokazując bezmyślność modowych blogerów.

W 2011 roku po ośmiu latach związku wziął ślub ze swoją dziewczyną Julią, z którą miał już wówczas sześcioletniego syna Maksa. W listopadzie 2013 roku para jednak się rozstała i obecnie trwają procedury rozwodowe.

Podobno Filip Chajzer spotyka się już jednak z koleżanką z pracy.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Dorota Chajzer, żona Zygmunta Chajzera?

Piękna żona Zygmunta Chajzera od lat stoi w cieniu męża, dbając o dom i rodzinę. Kim jest Dorota Chajzer i jak poznała się z dziennikarzem? Dowiedz się, kim jest żona Zygmunta Chajzera, Dorota...

Aktualizacja: 02.12.2013 11:41
Autor: GB
  • Komentarze
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.