porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA] Nick Cave naprawdę nazywa się Nicholas Edward Cave. Urodził się ...

Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer, kim jest i co osiągnął?

fot.: youtube.com/Między kuchnią a salonem
Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono o nim, jako o synu swojego ojca. Potomek Zygmunta Chajzera stara się jak może, aby nie być kolejnym prezenterem w nudnej telewizji.

Filip Chajzer  to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy stacji TVN. Talent medialny odziedziczył po ojcu Zygmuncie, który znany jest m.in. z "Lata z radiem" i szeregu telewizyjnych reklam.

Młody Chajzer zaczynał jako stażysta w radiowej Trójce, potem pojawił się w Radiu Złote Przeboje i w wielu lokalnych rozgłośniach w stolicy, wykonując pracę miejskiego reportera. Kiedy pojawiło się TVN Warszawa Filip Chajzer szybko znalazł tu swoje miejsce. Po zniknięciu z wizji lokalnego wydania TVN-u przeniósł się do jego głównego kanału, gdzie zyskuje sławę nietuzinkowymi reportażami m. in. pokazując bezmyślność modowych blogerów.

Filip Chajzer [RODZINA]: dramat ojca

W 2011 roku po ośmiu latach związku wziął ślub ze swoją dziewczyną Julią, z którą miał już wówczas sześcioletniego syna Maksa. W listopadzie 2013 roku para jednak się rozstała.

W życiu osobistym dzienniakrza w ostatnim czasie doszło do niewyobrażalnej tragedii. Jego  jedyne dziecko, syn Maksymilian, zginął w wypadku samochodowym. chłopiec miał 9 lat. Samochód prowadzony przez dziadka zjechał z drogi i wjechał w naczepę tira. Nie wiadomo, dlaczego kierowca stracił panowanie nad samochodem.

Filip Chajzer zamieścił na Facebooku taki wpis:

"Moi kochani

Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl. Wobec tak ogromnej tragedii proszę o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich."

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 20.07.2015 08:40
Autor: GB
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.