porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Lefteris Kavoukis, MĄŻ Ewy CHODAKOWSKIEJ: Kim jest, co osiągnął
Lefteris Kavoukis, MĄŻ Ewy CHODAKOWSKIEJ: Kim jest, co osiągnął Ewa Chodakowska wyszła za mąż. Kim jest Lefteris Kavoukis? Mówimy, ...
Ewa Chodakowska - najsłynniejsza polska trenerka fitnessu ma na Facebooku 200 tysięcy fanów! Skąd się wzięła?

Ewa Chodakowska: Kim jest? Co osiągnęła? WAGA, WYMIARY, SYLWETKA trenerki całej Polski

Ewa Chodakowska: Kim jest? Co osiągnęła? WAGA, WYMIARY, SYLWETKA trenerki całej Polski

Książka Ewy Chodakowskiej trafi do sprzedaży 3 kwietnia 2013 r. 

fot.: K.E. Liber
Popularność Ewy Chodakowskiej to prawdziwy fenomen: już po kilku miesiącach obecności na Facebooku dostała propozycję wydania płyty ze swoimi ćwiczeniami. Potem jak burza przewinęła się przez okładki kolorowych magazynów i stała się stałym gościem telewizji śniadaniowych. W czym tkwi tajemnica jej sukcesu? Kim jest Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska ma tysiące zagorzałych fanek, wdzięcznych za pomoc w odzyskaniu zgrabnej sylwetki. Proponowany przez nią trening jest krótki, ale intensywny: 45 minut niezłego "wycisku". W swoich ćwiczeniach Ewa Chodakowska łączy metody znane w fitnessie od dawna: pilates, calanetics, ćwiczenia cardio, ale zaczęła je komponować w taki sposób, aby nie było to nudne.

Najważniejsza jest dla niej praca na interwałach, czyli zmienne tempo ćwiczeń i wyciskanie z ćwiczących kobiet ostatnich potów. Żelazną zasadą jest też ciągłe napinanie mięśni brzucha, które zdaniem Ewy Chodakowskiej są "centrum naszego ciała". Według niej fitness jest nie tylko sposobem na ładną i szczupłą sylwetkę, ale i na szczęście. Napinanie mięśni brzucha powoduje bowiem wydzielanie endorfin, zmniejsza napady lęku, podnosi samoocenę, zapobiega depresji, zwiększa radość z życia. 

Kim jest Ewa Chodakowska? 

31-letnia Ewa Chodakowska - trenerka fitnessu - dopiero kilka lat temu odkryła swoje powołanie. Ta pochodząca z Bieszczad dziewczyna najpierw studiowała stosunki międzynarodowe. Później przez pewien czas wiązała swoją przyszłość z aktorstwem i fotografią. Dwa lata Ewa spędziła w Anglii, ale deszczowa pogoda zupełnie wyczerpała jej zasoby energii. Wtedy wylądowała w Grecji. W Atenach Ewa Chodakowska skończyła szkołę sportową – Akademię Pilatesu - i zyskała przydomek trenerki-killerki. Spotkała tam też swoją miłość – trenera personalnego Lefterisa Kavoukisa.

To w Grecji, wiosną 2011 roku Ewa Chodakowska założyła swój profil na Facebooku, pisząc tam o swojej metodzie ćwiczeń i zachęcając do aktywności inne kobiety. Odpowiadała na wszystkie posty! Informacje o Ewie Chodakowskiej i skuteczności jej treningów roznosiły się "z ust do ust" błyskawicznie. Wtedy Ewa Chodakowska postanowiła wrócić do Polski. Wiosną 2012 roku płyta z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej była dołączona do magazynu "Shape" - z miejsca stała się przebojem, ugruntowując pozycję trenerki. Z resztą wszystkie sześć płyt DVD Ewy Chodakowskiej stały sie bestsellerami.

W polskim fitnessie i wśród Polek, które przez sport dążą do pięknej sylwetki, nastała moda na Chodakowską. Jej fanki przekonują, że już po kilku tygodniach takiego treningu są widoczne efekty. Może warto spróbować? Zestaw ćwiczeń można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej trenerki.   

Książka Ewy Chodakowskiej 

Już 3 kwietnia 2013 roku pojawi się pierwsza książka Ewy Chodakowskiej pt. "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską". Książka zawiera kompleksowy program miesięcznej metamorfozy z podziałem na poszczególne dni: 30 dni, 30 treningów po 30 minut, 30 jadłospisów. Znajdziemy w niej motywację na każdy dzień, praktyczne porady dietetyczne i wskazówki treningowe oraz zdjęcia trenerki prezentującej ćwiczenia wraz ze szczegółowym opisem.

Zobacz jak wygląda trening Ewy Chodakowskiej na YouTube:
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kim jest Natalia Gacka? Kim jest Natalia Gacka?

Natalia Gacka to ciesząca się rosnącą popularnością trenerką fitness. Coraz więcej dziewczyn ćwiczy z Natalią i uczestniczy w jej programach treningowych. Czy Natalia Gacka zagrozi Ewie Chodakowskiej?

Aktualizacja: 07.11.2013 17:40
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.