porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Aleksander Kwaśniewski z Twojego Ruchu. Kim jest b. polityk z partii Palikota?
Aleksander Kwaśniewski z Twojego Ruchu. Kim jest b. polityk z partii Palikota? Aleksander Kwaśniewski jest jednym z polityków działających w partii Twój ...
Kim jest żona Kamila Stocha, Ewa Bilan - Stoch? Czym się zajmuje?

Ewa Bilan-Stoch – kim jest żona Kamila Stocha?

Ewa Bilan-Stoch – kim jest żona Kamila Stocha?
fot.: Facebook
Kim jest Ewa Bilan-Stoch, żona jednego z najlepszych skoczków w historii, Kamila Stocha? Oto, co warto o niej wiedzieć.

28-letnia Ewa Bilan-Stoch poznała Kamila Stocha na zawodach w Planicy, kiedy to robiła zdjęcia polskim skoczkom. Jak sama mówi, pomiędzy nią i skoczkiem od razu coś zaiskrzyło. Pomimo, że obydwoje pochodzą z Zakopanego i uczęszczali do tej samej szkoły, Ewa zauważyła i zakochała się w młodszym o dwa lata Kamilu dopiero po wielu latach od zakończenia szkoły. Para wzięła ślub w 2010 roku. 

>>> Kamil Stoch — ile zarobił w tym sezonie? [KLIKNIJ!]

Skoczek wielokrotnie podkreślał, że za jego sukcesem stoi przede wszystkim Ewa, która wspiera go każdego dnia. Ostatnimi czasy, odkąd Ewa Bilan-Stoch  została menadżerem Kamila oraz trzech innych skoczków (Janka Ziobry, Dawida Kubackiego oraz Stefana Hulę) piękna blondynka coraz częściej pojawia się u boku skoczka na zawodach i treningach.

Żona Kamila Stocha ukończyła Krakowskie Szkoły Artystyczne. Uzyskała tam dyplom artysty fotografa. Tym też Ewa zajmuje się na co dzień, oprócz pełnienia funkcji manadżera skoczków. Jak sama mówi "w pracy korzysta z wykształcenia pedagogicznego oraz wiedzy psychologicznej". Od jesieni Ewa Bilan-Stoch prowadzi "Eve-nement Team". 

>>> Kim jest Marcelina Hula, żona skoczka narciarskiego Stefana Huli? [KLIKNIJ!]

W styczniu Ewa Bilan-Stoch odebrała w imieniu Kamila statuetkę dla sportowca roku podczas Gali Mistrzów Sportu.

O swojej pracy u boku męża Ewa Bilan-Stoch mówi następująco: "Przede wszystkim to bardzo satysfakcjonująca praca. Mam okazję sprawdzić się w różnych wyzwaniach. Przydaje się moja odporność na stres, opanwanie i pewność siebie. Mam w życiu szczęście trafiać na wspaniałych ludzi w najwłaściwszym czasie. Tak jest i w tej pracy. Nie mam oporów by prosić o pomoc. Nie uważam, że zjadłam wszystkie rozumy ale myślę, że mam łatwośc zjednywania sobie ludzi".

 


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 29.03.2014 16:20
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]

Polityczną karierę Beata Szydło zawdzięcza sobie, rodzinie, która ją wspiera ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.