porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mariusz Max Kolonko – kim jest właściciel MaxTV? Mariusz Max Kolonko jest polskim dziennikarzem mieszkającym w USA. Współpracował ...
Kim jest Barbara Kurdej-Szatan, która we wtorek pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego? Co trzeba wiedzieć o młodej piosenkarce i aktorce Basi Kurdej-Szatan?

Basia Kurdej-Szatan u Wojewódzkiego 17.09: kim jest Basia Kurdej-Szatan?

Basia Kurdej-Szatan u Wojewódzkiego 17.09: kim jest Basia Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo utalentowana, realizuje się jako aktorka teatralna i filmowa oraz jako piosenkarka, fot.: Facebook

Jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, ponadto jest jednym z filarów zespołu Soul City, jednak większość widzów i tak zapewne kojarzy ją głównie jako blondynkę z serii reklam sieci Play, w której zagrała konsultantkę zachwycającą się kolejnymi celebrytami.

BARBARA KURDEJ-SZATAN: kim jest i jakie ma wykształcenie?

Barbara Kurdej-Szatan, która urodziła się w 1985 r. w Opolu, jest polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną, realizuje się także muzycznie w zespole Soul City. Basia ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a od 2008 r. jest aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Prywatnie Barbara jest żoną wokalisty zespołu Rh+ Rafała Szatana.

>>> Blondynka z reklamy Play, Barbara Kurdej-Szatan: Kim jest? Co osiągnęła? Skąd FENOMEN BLONDYNKI z reklamy Play? [KLIKNIJ!]

BARBARA KURDEJ-SZATAN: gdzie zagrała?

Aktorka znana jest głównie z ról telewizyjnych: gra Iwonę w serialu „Plebania”, wystąpiła też jako pielęgniarka w serialu „Dwie strony medalu”, miała również epizod w serialu „Usta usta”. Poza tym można ją było zobaczyć w: „I kto tu rządzi”, „Ciacho”, „Enen” oraz w „Iskrze”. 

Ma na swoim koncie również role teatralne, grała w: „Śnie nocy letniej” Leszka Możdżera w reż. Wojciecha Kościelniaka, „W sobotę o ósmej” w reż. Mariusza Puchalskiego czy w „Deszczowej piosence” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego.

Wielu widzów może ją kojarzyć z niedawnej serii reklam Playa z udziałem celebrytów „Gwiazdy przechodzą do Play”, gdzie w każdym spocie wystąpiła jako energicznie reagujące na pojawienie się kolejnych gwiazd konsultantka.

BARBARA KURDEJ-SZATAN: jak wygląda jej kariera muzyczna?

Od kilku lat Barbara jest solistką Opole Gospel Choir, a stąd trafiła do zespołu Soul City, którego jest filarem. Razem z zespołem wystąpiła w popularnym show stacji TVN „X-Factor”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 16.09.2013 12:53
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?

W ostatnim miesiącu znów głośno zrobiło się o pisarzu i ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.