porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mariusz Max Kolonko – kim jest właściciel MaxTV?
Mariusz Max Kolonko – kim jest właściciel MaxTV? Mariusz Max Kolonko jest polskim dziennikarzem mieszkającym w USA. Współpracował ...
Kim jest Barbara Kurdej-Szatan, która we wtorek pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego? Co trzeba wiedzieć o młodej piosenkarce i aktorce Basi Kurdej-Szatan?

Basia Kurdej-Szatan u Wojewódzkiego 17.09: kim jest Basia Kurdej-Szatan?

Jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, ponadto jest jednym z filarów zespołu Soul City, jednak większość widzów i tak zapewne kojarzy ją głównie jako blondynkę z serii reklam sieci Play, w której zagrała konsultantkę zachwycającą się kolejnymi celebrytami.
Basia Kurdej-Szatan u Wojewódzkiego 17.09: kim jest Basia Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo utalentowana, realizuje się jako aktorka teatralna i filmowa oraz jako piosenkarka, fot.: Facebook

BARBARA KURDEJ-SZATAN: kim jest i jakie ma wykształcenie?

Barbara Kurdej-Szatan, która urodziła się w 1985 r. w Opolu, jest polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną, realizuje się także muzycznie w zespole Soul City. Basia ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a od 2008 r. jest aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Prywatnie Barbara jest żoną wokalisty zespołu Rh+ Rafała Szatana.

>>> Blondynka z reklamy Play, Barbara Kurdej-Szatan: Kim jest? Co osiągnęła? Skąd FENOMEN BLONDYNKI z reklamy Play? [KLIKNIJ!]

BARBARA KURDEJ-SZATAN: gdzie zagrała?

Aktorka znana jest głównie z ról telewizyjnych: gra Iwonę w serialu „Plebania”, wystąpiła też jako pielęgniarka w serialu „Dwie strony medalu”, miała również epizod w serialu „Usta usta”. Poza tym można ją było zobaczyć w: „I kto tu rządzi”, „Ciacho”, „Enen” oraz w „Iskrze”. 

Ma na swoim koncie również role teatralne, grała w: „Śnie nocy letniej” Leszka Możdżera w reż. Wojciecha Kościelniaka, „W sobotę o ósmej” w reż. Mariusza Puchalskiego czy w „Deszczowej piosence” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego.

Wielu widzów może ją kojarzyć z niedawnej serii reklam Playa z udziałem celebrytów „Gwiazdy przechodzą do Play”, gdzie w każdym spocie wystąpiła jako energicznie reagujące na pojawienie się kolejnych gwiazd konsultantka.

BARBARA KURDEJ-SZATAN: jak wygląda jej kariera muzyczna?

Od kilku lat Barbara jest solistką Opole Gospel Choir, a stąd trafiła do zespołu Soul City, którego jest filarem. Razem z zespołem wystąpiła w popularnym show stacji TVN „X-Factor”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 16.09.2013 12:53
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Dariusz Oko, ksiądz od leczenia gejów. Kim jest?
Dariusz Oko, ksiądz od leczenia gejów. Kim jest?

Dariusz Oko to ksiądz, teolog, filozof i wykładowca Uniwersytetu Papieskiego ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.