porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Marianna Linde, córka Groniec i Lubaszenki - kim jest? [VIDEO]
Marianna Linde, córka Groniec i Lubaszenki - kim jest? [VIDEO] Marianna Linde kilka dni temu opublikowała w sieci wersję demo ...
Kim jest Aneta Sablik? Co osiągnęła? Aneta Sablik? Czym zajmuje się Aneta Sablik?

Aneta Sablik – Polka, która wygrała niemieckiego Idola. Kim jest?

Aneta Sablik – Polka, która wygrała niemieckiego Idola. Kim jest?

Kim jest Anet Sablik, zwyciężczyni niemieckiego Idola?

fot.: Facebook
Piękna Aneta Sablik wygrała w finale niemieckiej edycji show muzycznego "Idol". Pochodząca z Bielska-Białej piosenkarka serca niemieckich telewidzów zdobyła nie tylko swoim talentem, ale również charyzmą i urokiem osobistym. Mówimy, kim jest Aneta Sablik.

Pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik urodziła się 12 stycznia 1989 roku. Dwa lata temu przyjechała do Niemiec, aby grać w zespole swojego kolegi Kevina. Kolegi, który po kilku miesiącach rozkochał w sobie piękną Polkę i namówił do pozostania u naszych zachodnich sąsiadów. 

Aneta Sablik w niemieckim Idolu

Aneta oprócz śpiewania studiuje dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Jednak to śpiew jest jej prawdziwą pasją i miłością. Polka postanowiła wystartować w niemieckiej edycji "Idola" - "Deutschland sucht den Superstar". Po przejściu do drugiego etapu Aneta nie spodziewała się zapewne, że pójdzie jej tak dobrze i zostanie faworytką programu. Polka ma, bowiem realną szansę na zgarnięcie głównej nagrody - 2mln zł. 

Anetka kocha śpiewać i robiła to od dziecka. Ten konkurs to dla niej wielka szansa. Wszyscy jej tutaj w Bielsku, kibicujemy” - mówiła w wywiadzie dla Super Expressu jej mama.

Anetę na jej facebookowym fanpage'u śledzi ponad 269 tys. osób.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 04.05.2014 16:18
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?

Magdalena Smalara urodziła się w Gdyni 37 lat temu. Jest ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.