porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Marianna Linde, córka Groniec i Lubaszenki - kim jest? [VIDEO]
Marianna Linde, córka Groniec i Lubaszenki - kim jest? [VIDEO] Marianna Linde kilka dni temu opublikowała w sieci wersję demo ...
Kim jest Aneta Sablik? Co osiągnęła? Aneta Sablik? Czym zajmuje się Aneta Sablik?

Aneta Sablik – Polka, która wygrała niemieckiego Idola. Kim jest?

Aneta Sablik – Polka, która wygrała niemieckiego Idola. Kim jest?

Kim jest Anet Sablik, zwyciężczyni niemieckiego Idola?

fot.: Facebook
Piękna Aneta Sablik wygrała w finale niemieckiej edycji show muzycznego "Idol". Pochodząca z Bielska-Białej piosenkarka serca niemieckich telewidzów zdobyła nie tylko swoim talentem, ale również charyzmą i urokiem osobistym. Mówimy, kim jest Aneta Sablik.

Pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik urodziła się 12 stycznia 1989 roku. Dwa lata temu przyjechała do Niemiec, aby grać w zespole swojego kolegi Kevina. Kolegi, który po kilku miesiącach rozkochał w sobie piękną Polkę i namówił do pozostania u naszych zachodnich sąsiadów. 

Aneta Sablik w niemieckim Idolu

Aneta oprócz śpiewania studiuje dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Jednak to śpiew jest jej prawdziwą pasją i miłością. Polka postanowiła wystartować w niemieckiej edycji "Idola" - "Deutschland sucht den Superstar". Po przejściu do drugiego etapu Aneta nie spodziewała się zapewne, że pójdzie jej tak dobrze i zostanie faworytką programu. Polka ma, bowiem realną szansę na zgarnięcie głównej nagrody - 2mln zł. 

Anetka kocha śpiewać i robiła to od dziecka. Ten konkurs to dla niej wielka szansa. Wszyscy jej tutaj w Bielsku, kibicujemy” - mówiła w wywiadzie dla Super Expressu jej mama.

Anetę na jej facebookowym fanpage'u śledzi ponad 269 tys. osób.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 04.05.2014 16:18
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. W dziale Kto jest kim poznasz sławnych ludzi. Mówimy kim jest Natalia Siwiec, co robią Grycanki, ile książek napisała Katarzyna Grochola. Prezentujemy zdjęcia i galerie sławnych osób. Leksykon sylwetek. Poznasz nowinki i ciekawostki na temat znanych ludzi. Prezentacja znanych ludzi z różnych dziedzin życia. Portrety. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.