porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak ściągnąć gg na telefon w orange, play, plusie? Gadu Gadu na telefon w sieci plus
Jak ściągnąć gg na telefon w orange, play, plusie? Gadu Gadu na telefon w sieci plus Mobilna wersja GG, przygotowana specjalnie na telefony komórkowe, umożliwia korzystanie ...
Nie za wszystko trzeba płacić. Jak bezpłatne sprawdzić stan konta w t-mobile?

T-MOBILE. Jak ZA DARMO sprawdzić stan konta?

Wiedza o stanie konta to podstawa dla posiadaczy telefonów na kartę. Niestety w większości przypadków i sieci za informację na ten temat trzeba zapłacić. Na szczęście nie zawsze. Sprawdź, jak bezpłatnie sprawdzić stan konta w sieci T-Mobile.

Wiedza kosztuje. I być może w myśl tej maksymy działają operatorzy telefonii komórkowych. Cierpią przez to właściciele kart prepaid, którym zależy na tym być na bieżąco ze stanem zgromadzonych na koncie środków. Operatorzy sieci komórkowych informację o stanie konta traktują jak każdą inną usługę i każą sobie za to płacić. Nie inaczej jest w sieci T Mobile. Jednak i w tej sieci stan konta można sprawdzić za darmo.

T Mobile. Jak sprawdzić stan konta za darmo?

Informację na temat wykorzystanych i pozostałych na koncie środków najwygodniej sprawdzić przez internet. Odpowiednie aplikacje znaleźć można logując się na stronach itaktak.pl oraz heyah.pl.

Najwygodniej jednak skorzystać z bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie z systemem Android. Program o nazwie „Konto T-Mobile na Kartę” lub „heyah konto”. Dzięki podpiętemu do niego widżetowi aktualny stan naszego konta wyświetlać się będzie na ekranie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.04.2014 13:02
Autor: MmM
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.