porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak ściągnąć gg na telefon w orange, play, plusie? Gadu Gadu na telefon w sieci plus
Jak ściągnąć gg na telefon w orange, play, plusie? Gadu Gadu na telefon w sieci plus Mobilna wersja GG, przygotowana specjalnie na telefony komórkowe, umożliwia korzystanie ...
Nie za wszystko trzeba płacić. Jak bezpłatne sprawdzić stan konta w t-mobile?

T-MOBILE. Jak ZA DARMO sprawdzić stan konta?

Wiedza o stanie konta to podstawa dla posiadaczy telefonów na kartę. Niestety w większości przypadków i sieci za informację na ten temat trzeba zapłacić. Na szczęście nie zawsze. Sprawdź, jak bezpłatnie sprawdzić stan konta w sieci T-Mobile.

Wiedza kosztuje. I być może w myśl tej maksymy działają operatorzy telefonii komórkowych. Cierpią przez to właściciele kart prepaid, którym zależy na tym być na bieżąco ze stanem zgromadzonych na koncie środków. Operatorzy sieci komórkowych informację o stanie konta traktują jak każdą inną usługę i każą sobie za to płacić. Nie inaczej jest w sieci T Mobile. Jednak i w tej sieci stan konta można sprawdzić za darmo.

T Mobile. Jak sprawdzić stan konta za darmo?

Informację na temat wykorzystanych i pozostałych na koncie środków najwygodniej sprawdzić przez internet. Odpowiednie aplikacje znaleźć można logując się na stronach itaktak.pl oraz heyah.pl.

Najwygodniej jednak skorzystać z bezpłatnej aplikacji instalowanej na smartfonie z systemem Android. Program o nazwie „Konto T-Mobile na Kartę” lub „heyah konto”. Dzięki podpiętemu do niego widżetowi aktualny stan naszego konta wyświetlać się będzie na ekranie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.04.2014 13:02
Autor: MmM
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Piękna, czarnowłosa aktorka, znana z serialu "Ranczo", to osoba wszechstronnie ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.