porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak można odzyskać skasowane smsy?
Jak można odzyskać skasowane smsy? Każdemu z nas zdarza się się, że usuwając niepotrzebne smsy ...
Plikostrada - czy warto płacić?

PLIKOSTRADA: Co to jest? [PŁACIĆ CZY NIE?]

Plikostrada to kolejny serwis, który oferuje swoim "klientom" pliki, które ciężko dostać gdzie indziej, ale żąda za to pieniędzy. Jak uniknąć niepotrzebnego płacenia? Jak zrezygnować? Podpowiadamy.

Plikostrada jak Pobieraczek

Plikostrada to serwis, który oferuje wszystkim chętnym możliwość pobierania plików. Często są to pliki, które ciężko znaleźć w innym miejscu. Dlatego wielu ludzi decyduje się na zarejestrowanie się na stronie internetowej i skorzystanie z dwutygodniowego okresu próbnego. Tyle że nie wszyscy wiedzą, że w umowie, którą podpisują zakłądając konto i podając swoje dane, napisane jest iż po tych dwóch tygodniach należy uiścić odpowiednią opłatę.

Czy płacić za Plikostradę?

Prawdą jest, że nie znajomość prawa nie zwalnia nas z prawnych konsekwencji naszych czynów. Wydawałoby się więc, że jeśli podpisaliście umowę i korzystacie z czegoś (nawet jeśli korzystaniem nazwiemy posiadanie konta a nie pobieranie plików) to musicie za to zapłacić. Ale jest wyjście - wystarczy w odpowiednim momencie wysłać wypowiedzenie umowy. Najlepiej zrobić to, wysyłając wiadomość na adres mailowy "kontakt@plikostrada.pl". Ale mamy też informację dla osób, które nie zdążyły wysłać takowego maila. Wyślijcie go teraz i wcale nie musicie płacić. Według informacji wyczytanych na różnego rodzaju forach - nie spotkają Was żadne konsekwencje.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Plikostrada.pl naciąga internautów? Co zrobić, by się nie naciąć? Plikostrada.pl naciąga internautów? Co zrobić, by się nie naciąć?

Plikostrada.pl to kolejny serwis oferujący klientom rzekomo (ale tylko rzekomo) darmowe ściąganie plików. Pobierający pliki zazwyczaj nie czytają regulaminów stron, na których się logują. Niektóre z...

Aktualizacja: 30.03.2014 14:39
Autor: emema
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Żyliński, książę milioner. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jan Żyliński to polski książę, urodzony i wychowany w Londynie ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.