porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Angry Birds na Facebooku? Czy jest ZA DARMO? Czym się różni od innych wersji? Przebój wśród gier, gra Angry Birds trafiła na facebooka. Czym ...
Pobierz Google Chrome. GOOGLE CHROME 17.0 Jak ściągnąć, gdzie pobrać

Nowa wersja Google Chrome - Mówimy jak ŚCIĄGNĄĆ 17.0?

Dostępna jest najnowsza wersja przeglądarki od Google - Chrome 17.0. Czy warto ją pobrać? Skąd ją ściągnąć? Czy można powiedzieć, że jest jedną z najpopularniejszych, dostępnych na rynku przeglądarek? Mówimy wszystko na temat Google Chrome 17.0.  Pobierz stabilną i szybką Google Chrome.

Google udostępniło nową wersję swojej popularnej przeglądarki internetowej - Google Chrome. Jest to wersja nosząca numer 17.0 i jest do pobrania ze strony internetowego giganta. Można ją pobrać z oficjalnej strony oprogramowania - www.google.pl/chrome.

Google Chrome - popularna przeglądarka

Chrome jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek na świecie. W styczniu 2012 roku zajmowała 3. miejsce pod względem popularności. W Polsce również jest bardzo lubiana - obecnie zajmuje drugie miejsce z udziałem w rynku wynoszącym niemal 22%. Wyprzedziła nawet Internet Explorer, domyślną przeglądarkę systemu Windows, która ma o dwie dziesiąte punkta procentowego mniejszy udział w polskim rynku.

Zalety Google Chrome

Chrome jest tak bardzo popularny przede wszystkim dlatego, że jest promowany przez Google i najlepiej obsługuje usługi giganta takie jak wyszukiwarka, serwis YouTube czy inne strony. Ale zalety Chrome na tym się nie kończą. Internauci chwalą ją za wygodny interfejs i stabilną pracę, czyli rzeczy, na które użytkownik zwraca uwagę. Są to niezwykle istotne cechy przeglądarki.

Kolejna wersja Chrome poprawia znane już błędy i problemy odkryte w przeglądarce i wprowadza ulepszenia dotychczas obecnych funkcjonalności. Między innymi, dodano możliwość regulacji marginesów w podglądzie drukowania (mała rzecz, a cieszy), dodano też pytanie o zakończenie ściągania przy zamykaniu okna w trybie Incognito, Chrome będzie umożliwiał ograniczone wsparcie dla gestów dotykowych (co będzie miało znaczenie przy korzystaniu z ekranów dotykowych i touchpadów), usunięto również symbol "+" z opcji "nowa zakładka".

Zmiany wyglądają na drobne, ale mogą mieć duże znaczenie dla kogoś, kto intensywnie korzysta z tych opcji.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czego szukaliśmy w internecie w 2014 roku? Czego szukaliśmy w internecie w 2014 roku?

Firma Google przygotowała zestawienie najpopularniejszych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę w 2014 roku. Czego najczęściej szukali Polacy? Na pierwszym miejscu jest nazwisko Anny Przybylskiej.

Wyciek danych kont Google - o co chodzi?

Prawie 5 milionów danych do kont google wyciekło do sieci. Czy istnieją podstawy do obaw? Dowiedz się jakie hasła do gmaila wyciekły do internetu.

Która wyszukiwarka jest lepsza? Co lepsze - Google czy Bing?

Google dla wielu ludzi stał się niemal synonimem internetu. Czasem trudno uwierzyć, ze to tak na prawdę po prostu jedna z internetowych stron. A jednak. Popularna wyszukiwarka ma też konkurencję....

Aktualizacja: 06.06.2013 10:01
Autor: Andrzej_M
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z ważniejszych artystów ostatnich 20 ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.