porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Na co zwracać uwagę przy wyborze dostawcy internetu? Przed założeniem internetu w nowym mieszkaniu warto zastanowić się, jakiego ...
Co i jak można wygrać na nowej loterii LOTTO?

Loteriada.pl - co znajdziesz na tej stronie?

Loteriada.pl to strona, na której do końca wakacji możesz wygrać cenne nagrody, uczestnicząc w tradycyjnych loteriach LOTTO.

Jeszcze do 26 sierpnia można grać tam o cenne nagrody. Wśród nich znalazło się sześć samochodów Alfa Romeo MiTo, trzydzieści skuterów Vespa, 32-calowe telewizory LCD Sony oraz kamery, aparatu fotograficzne, wideo mp3 i czytniki e-booków, również ufundowane przez firmę Sony.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać ze strony i wygrać jedną z nagród?

  1. Odwiedzić jeden z punktów LOTTO.

  2. Zagrać za minimum 5 zł na jednym kuponie w wybraną grę LOTTO – oprócz kuponu danej gry otrzymasz wtedy dodatkowy kupon Loteriady z kodem.

  3. Kod z kuponu zarejestrować na stronie internetowej Loteriady albo wysłać sms-em pod numer 71722 (jego koszt to 1,23 zł z VAT).

  4. Zachować kupon z kodem i w odpowiednim czasie sprawdzić ewentualną wygraną.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2013 11:55
Autor: Aw
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.