porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ŚWINIA.PL SERWIS DO OBMAWIANIA. Jak działa Świnia.pl? Serwis Świnia.pl robi "karierę" - jego działalność oburza tych, którzy ...
Nowy email na Facebooku: gdzie go wpisać, żeby logować się do portalu i odbierać powiadomienia?

Jak zmienić adres email na FACEBOOKu?

Zmiana adresu e-mail nierzadko wiąże się ze zmianą ustawień kont, które posiadamy w różnych sklepach internetowych czy na portalach społecznościowych. Jak dokonać tej zmiany w koncie założonym na Facebooku? Jak zmienić adres e-mail na facebooku?

Adresy e-mail często służą jako loginy do różnych portali internetowych, na których mamy konto. Tak samo jest w przypadku znanego portalu społecznościowego Facebook (Facebook.com). Do logowania do serwisu można wykorzystać dowolny adres e-mail powiązany z kontem. Jeśli więc postanowimy zmienić adres naszej poczty internetowej i chcemy posługiwać się nim przy logowaniu na portal Facebook.com, należy uaktualnić te dane również na tej stronie. Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane zadanie.

Jak wprowadzić swój nowy adres mailowy na Facebooku KROK PO KROKU?

Po zalogowaniu się do Facebooka należy odnaleźć w prawym górnym rogu rozwijane menu (obok zakładki "Strona główna). Po rozwinięciu tego menu należy wybrać opcję "Ustawienia konta". Po otwarciu tej zakładki ukaże się lista pól, które możemy edytować, jednym z nich jest pole "Adres e-mail". Przy nim (po prawej stronie ekranu) znajduje się opcja "Edytuj". Aby zmienić adres e-mail, należy kliknąć w to pole.

Następnie klikamy w zakładkę "Dodaj inny adres e-mail" i wprowadzamy w puste pole nasz nowy adres mailowy. Po wykonaniu tej czynności należy kliknąć w pole "Zapisz zmiany". Ze względów bezpieczeństwa pojawi się monit o podanie hasła. Następnie na nasz nowy adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem. Zalogowanie się do portalu Facebook.com za pomocą nowego adresu e-mail będzie możliwe dopiero po jego potwierdzeniu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak założyć konto na Facebooku?

Konto na Facebooku ma już wiele osób. Samo założenie takie konta na portalu społecznościowym nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Zobacz, jak załozyć konto na Facebooku.

Jak założyć konto na Facebooku?

Jeżeli znajdujesz się wśród osób, których nie dopadł jeszcze Facebook i zastanawiasz się jak założyć konto albo, po prostu, tego nie wiesz, to nasz poradnik jest dla Ciebie. Mówimy, jak założyć konto...

Jak założyć KONTO NA FACEBOOKU? Poradnik KROK PO KROKU

Jeśli jeszcze nie masz konta na Facebooku, największym portalu społecznościowym na świecie, czas to zmienić! Do założenia profilu na Facebooku potrzebnych jest zaledwie kilka minut, założenie konta...

Aktualizacja: 14.05.2013 12:29
Autor: bw
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Beata Szydło, szefowa sztabu Andrzeja Dudy: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Szydło szefowa sztabu komitetu wyborczego Andrzeja Dudy, posłanka na ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.