porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
"Granie na Czekanie" to usługa sieci T-Mobile. Jak ją wyłączyć?

Jak wyłączyć GRANIE NA CZEKANIE?

Usługa "Granie na czekanie" z założenia ma na celu nieuprzykrzanie oczekiwania na połączenie uporczywym sygnałem łączenia. W praktyce może się okazać jeszcze bardziej irytująca. Podpowiadamy, jak wyłączyć "Granie na Czekanie".

Skusiłeś się na usługę "Granie Na Czekanie", dzięki której standardowy sygnał łączenia rozmowy telefonicznej jest zamieniony na muzykę popularnych wykonawców albo inne zabawne nagrania? Początkowo na pewno jest z tego uciecha, ale po pewnym czasie można dojść do wniosku, że dwa złote miesięcznie lepiej wydawać na coś innego. Wtedy potrzebna jest informacja jak wyłączyć "Granie Na Czekanie".

Jak wyłączyć usługę "Granie na czekanie"?

Sieć T-Mobile oferująca tę usługę umożliwia jej wyłączenie na dwa sposoby: przez stronę internetową albo przez wysłanie SMS-a.

Jeśli masz łatwy dostęp do internetu, możesz wejść na jedną ze stron: www.t-mobile.pl/granie, www.granienaczekanie.pl albo mobilną mgranie.t-mobile.pl. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do serwisu przez podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłane jednorazowe hasło. Następnie musisz odszukać zakładkę „Moje Granie” i wybrać opcję „Dezaktywuj serwis”.

Drugi sposób jest prostszy. Z telefonu, w którym chcesz dezaktywować "Granie Na Czekanie", wystarczy wysłać SMS o treści NIE na bezpłatny numer 80333.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> JAK WYŁĄCZYĆ powiadomienia z Facebooka przychodzące na pocztę?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Granie na czekanie - jak wyłączyć? Granie na czekanie - jak wyłączyć?

Zastanawiasz się jak wyłączyć granie na czekanie w T-mobile? Dowiedz się na czym polega usługa "Granie na czekanie" i jak w najszybszy sposób można ją wyłączyć.

Jak wyłączyć Granie Na Czekanie? [T-MOBILE, PLUS GSM, PLAY] Jak wyłączyć Granie Na Czekanie? [T-MOBILE, PLUS GSM, PLAY]

Muzyka, którą słychać w słuchawce telefonu zamiast sygnału łączenia, może się znudzić – nie tylko dzwoniącym, ale i właścicielowi telefonu. Sprawdź, jak wyłączyć Granie Na Czekanie w T-Mobile, Muzykę...

Aktualizacja: 07.04.2014 13:00
Autor: PL
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Młoda nadzieja polskiego tenisa, która ostatnio wdała się w publiczny ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.