porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak przedłużyć działanie baterii w laptopie? Jak wydłużyć jej żywotność?
Jak przedłużyć działanie baterii w laptopie? Jak wydłużyć jej żywotność? Dużo energii pobiera ekran – by dłużej pracować „na baterii” ...
Jak zablokować numery zastrzeżone w PLAY, Orange, Plus i T-Mobile?

Jak włączyć blokadę połączeń anonimowych w telefonie komórkowym?

Blokada połączeń anonimowych w telefonie komórkowym to usługa, która pozwala na automatyczne odrzucanie połączeń z numerów zastrzeżonych. Jak włączyć blokadę numerów zastrzeżonych w PLAY, Orange, Plus i T-Mobile? Oto skuteczne sposoby.

Jeśli nie mamy ochoty przyjmować połączeń z numerów zastrzeżonych, zamiast naciskać ciągle czerwoną słuchawkę, możemy skorzystać z usługi blokowania połączeń anonimowych (ACR – Anonymus Call Rejection). Blokada numerów zastrzeżonych pozwoli na automatyczne odrzucanie połączeń anonimowych przez sieć naszego operatora. Dzwoniący usłyszy wtedy komunikat, że nasz numer nie obsługuje połączeń z numerów zastrzeżonych i jeśli chce się z nami połączyć, musi włączyć prezentację numeru.

Usługę blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych oferują wszyscy operatorzy. Jest to zazwyczaj usługa bezpłatna, a na jej aktywację należy poczekać kilka godzin. Blokowanie numerów zastrzeżonych w sieciach PLAY, Orange, Plus i T-Mobile wygląda podobnie. Usługę można aktywować na kilka sposobów: dzwoniąc na infolinię operatora sieci, wysyłając SMS, aktywując usługę w serwisie internetowym, wpisując odpowiedni kod aktywujący lub zgłaszając się osobiście do salonu.

Aby zablokować połączenia z numerów zastrzeżonych w sieci PLAY, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta lub aktywować usługę przez serwis Play24.pl. Można także włączyć tę usługę kodem *111*114*1#.

Blokowanie numerów zastrzeżonych w sieci Orange wygląda podobnie. Można zadzwonić na infolinię operatora, wysłać SMS o treści AKT BPA pod numer 8087 lub wcisnąć kod *110*71# aktywujący usługę i zatwierdzić przyciskiem zielonej słuchawki.

Aby zablokować połączenia z numerów zastrzeżonych w sieci Plus, należy wykonać jedną z następujących czynności: skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (BOK) lub aktywować usługę przez serwis internetowy Plus Online. W T-Mobile numery zastrzeżone blokuje się dzwoniąc na infolinię.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.04.2014 12:56
Autor: jw
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Joanna Koroniewska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Polska aktorka, absolwentka łódzkiej PWSTviT oraz Szkoły Reklamy w Warszawie ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.