porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak kupować i sprzedawać na Allegro.pl? Aukcja internetowa Allegro będzie dla ciebie doskonałym źródłem, jeśli denerwują ...
Kilka prostych kroków, by zaistnieć w sieci

Jak stworzyć stronę fanpage na Facebooku?

Darmowy fanpage w największym portalu społecznościowym Facebook sprawi, że twoja firma lub działalność artystyczna będzie miała szansę być dostrzeżona przez 500 milionów osób z całego świata! Dlatego warto założyć darmowy fanpage - mówimy jak to zrobić!

Aby stworzyć fanpage należy być użytkownikiem Facebooka. Jeżeli nie masz jeszcze konta to musisz je założyć, wypełniając kwestionariusz osobowy.

Po zarejestrowaniu się na dole pojawią się nam zakładki m. in.: "O facebooku" , "Reklama" czy "Twórcy aplikacji". Klikamy na "reklama". Potem pojawią nam się do wyboru trzy kategorie: "dotrzyj do swoich idealnych klientów", "Pogłęb swoje związki" i "kontroluj swoje wydatki".

W kategorii "pogłęb swoje wydatki" wybierz "strona na facebooku". W prawym górnym rogu pojawi się przycisk "utwórz stronę" - powinieneś w niego kliknąć. W tej zakładce pokażą Ci się dwie kategorie. Wybierz tę po prawej, czyli "strona oficjalna" wybierając potem rodzaj działalności, która jest dla twojego zajęcia najbliższa. Potem potwierdź i gotowe.

Póki co jednak twój fanpage jest pusty. Musisz dodać zdjęcie, co uczyni go atrakcyjniejszym. Dlatego najpierw kliknij w: "zmień zdjęcie", potem w "dodaj zdjęcie" i wybierz jedno ze zdjęć zapisanych na twoim komputerze.

Potem należy fanpage spersonalizować. W zakładce "informacje" opisz czego to jest fanpage, podaj adres firmy, jeżeli to konieczne. W adresie strony www dostaniesz spersonalizowany adres internetowy swojej strony na facebooku. Możesz go zamieszczać na swojej regularnej stronie www. I dalej działaj tak jak przy normalnym profilu na Facebooku dodając zdjęcia, wpisując bieżące informacje i komentując wpisy.

Najważniejsze jednak, aby strona miała swoich fanów. Możesz to zrobić odpłatnie wkupując reklamy na Facebooku lub mniej oficjalnie reklamując go wśród swoich znajomych i prosząc, aby reklamowali go wśród swoich.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Facebook testuje wpisy, które same się usuną. Co to za pomysł?

Już niedługo Facebook zamierza wprowadzić istotne zmiany w swojej ofercie. Chcąc być konkurencyjnym wobec popularnej aplikacji Snapchat, najbardziej znany portal społecznościowy testuje nową funkcję....

Jak prowadzić fan page na Facebooku?

Podpowiadamy, jak prowadzić profil na facebooku, aby był atrakcyjny dla użytkowników.

Jak założyć konto na Facebooku?

Konto na Facebooku ma już wiele osób. Samo założenie takie konta na portalu społecznościowym nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Zobacz, jak załozyć konto na Facebooku.

Aktualizacja: 16.12.2011 10:20
Autor: GB
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.