porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
DO JAKIEJ SIECI NALEŻY NUMER TELEFONU Jak sprawdzić sieć po numerze telefonu? Jak sprawdzić do jakiej sieci należy dany numer telefonU? Sprawdzanie ...
Sprawdzanie środków na koncie - kody do Orange, PLAY, Plusa, T-Mobile i Heyah

Jak sprawdzić STAN KONTA w Plusie, Play, Orange, T-mobile, Heyah? Jak kontrolować stan konta w TELEFONIE?

Jak sprawdzić stan konta w Plusie, Play, Orange, T-mobile, Heyah? Stan konta w sieci Plus, Orange, Play, T-Mobile i Heyah możesz sprawdzić za pomocą kodów. To najłatwiejszy i najszybszy sposób sprawdzania, jakie środki mamy na koncie. Kody do sprawdzania stanu konta w najważniejszych sieciach znajdziesz poniżej. Jeśli chcesz sprawdzić stan środków na rozmowy lub transfer danych.

Częste i długie rozmowy przez telefon na kartę mogą poważnie nadszarpnąć stan naszych środków. O tym, że na koncie mamy już tylko kilka groszy, najczęściej dowiadujemy się z SMS-a wysyłanego przez operatora lub nagle podczas rozmowy po prostu kończą się nam środki i zrywa się połączenie. Tej niemiłej niespodzianki można uniknąć, regularnie kontrolując stan swojego konta w telefonie.

Operatorzy Play, Orange, Plus, T-mobile i inne sieci wprowadziły już usługę, dzięki której po każdej rozmowie otrzymujemy SMS z informacją o koszcie przeprowadzonej rozmowy i ile środków zostało do wykorzystania. Ale stan konta można sprawdzić w dowolnej chwili, korzystając z odpowiedniego kodu, który wciska się na klawiaturze telefonu. Po chwili otrzymujemy SMS zwrotny z informacją o ilości środków na koncie oraz o tym, do kiedy możemy je wykorzystać. Użycie kodu jest bezpłatne.

Aby sprawdzić stan konta w sieci Plus, wciskamy kod *100# i naciskamy zieloną słuchawkę. Jeśli posiadamy telefon z funkcją Advice of Charge, nie mamy aktywnej usługi Dostępny Limit Krótkim Kodem lub nie mamy aktywnej nowej taryfy MixPlus - tzw. MixIV (sprawdzenie taryfy - *147#), wtedy stan konta sprawdza się za pomocą kodu *125#.

W sieci PLAY stan konta sprawdza się, wciskając kod *111# i zatwierdzając zieloną słuchawką. Wybierz 1 - stan konta, a następnie wybierz 1 - Pakiet Złotówek, albo 2 - Pakiet Minut. Można także wejść na stronę Play24 i sprawdzić stan konta w zakładce "Moje konto" i "Finanse", ewentualnie sprawdzić konto z przeglądarki swojego telefonu na wap.24.play.pl lub wejść z telefonu do Playnet i wybrać link do Play24.

W sieci Orange stan konta można sprawdzić za pomocą kodu *124*#, dzwoniąc pod numer *500 do automatycznego centrum obsługi (usługa płatna) lub logując się na Orange On-line.

W T-mobile stan konta sprawdza się kodem *101# i wciska się zieloną słuchawkę. Sprawdzenie stanu T-Mobile jednostek – kod *102#. Można połączyć się z bezpłatnym w sieci T-Mobile numerem *9898 lub wejść na stronę iTakTak (Zarządzaj swoim kontem) na stronie www.t-mobile.pl.

W Heyah najprostszym sposobem na sprawdzenie stanu konta jest wpisanie kodu *108# i potwierdzeniem zieloną słuchawką. Inny sposób to wejście na stronę internetową www.heyah.pl i skorzystanie z sekcji Samoobsługa. W Heyah Mix, podobnie jak w Heyah na Kartę możesz w prosty sposób sprawdzić stan konta, jak również zarządzać swoimi usługami korzystając z Express Menu (*100#), wybierając 2 w zakładce Samoobsługa.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Aplikacje na smartfona, które przydadzą się w podróży - jakie warto mieć?

Podróżowanie z papierowym przewodnikiem, albo pytanie o radę napotkanych przypadkiem ludzi to w XIX wieku przeżytek. Dziś w podróży najlepiej mieć smartfona wyposażonego w odpowiednie aplikacje. Oto...

DOMINIK ŻYCKI RADZI: Jak ładować komórkę na jachcie? DOMINIK ŻYCKI RADZI: Jak ładować komórkę na jachcie?

Dla bezpieczeństwa i wygody zawsze powinniśmy mieć telefon komórkowy przy sobie. Gdy jesteśmy na jachcie lub wyprawie rowerowej powstaje pytanie, gdzie naładujemy nasze urządzenie? Mówimy, jak...

Telefon komórkowy dla dziecka - jaki wybrać? Na kartę czy abonament?

Chcesz kupić telefon dla dziecka i nie wiesz jaki. Przede wszystkim nie za drogi i na kartę. Taki wybór oszczędzi Ci kłopotów i kosztów później.

Aktualizacja: 07.04.2014 12:56
Autor: jw
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Tusk, poseł PO?

Czy poseł na sejm Łukasz Tusk jest spokrewniony z byłym ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.