porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak założyć konto na Facebooku? Konto na Facebooku ma już wiele osób. Samo założenie takie ...
Jak odblokować stronę internetową? Ominięcie blokady to łatwizna nawet dla lajka

Jak odblokować zablokowane strony internetowe? Czy da się obejść blokadę?

Szef blokuje Ci Facebooka? Nie możesz oglądać filmów na nudnym dyżurze bo dział IT zablokował wszystkie witryny internetowe z filmami? Żaden problem, ograniczenie można z łatwością ominąć. Pamiętaj jednak, że w sieci nie jesteś anonimowy.

Najprostszą metodą by poradzić sobie z zablokowanymi stronami internetowymi jest ... nie korzystanie z zablokowanego firmowego komputera tylko ze smartphona, tabletu czy laptopa. Jeśli jednak nie mamy takie możliwości, jest inny sposób.

Jak obejść blokadę strony internetowej?

W internecie są setki stron, które służą do tzw ”bezpiecznego przeglądania”. Przykładem może być strona vtunnel.com. Wchodzimy na nią, w miejsce na link wklejamy ścieżkę dostępu do zablokowanej strony i już. Oczywiście co sprytniejsi administratorzy sieci blokują najpopularniejsze tego typu strony, więc może się zdarzyć, że będziemy musieli sporo się naszukać zanim znajdziemy taką, która zadziała na naszym komputerze. Oczywiście, nadal nie jesteśmy anonimowi. Administrator jeśli będzie chciał, jest w stanie stwierdzić, że wchodziliśmy na zablokowaną stronę za pośrednictwem innej strony i … zablokować nam ją. Jeśli tak się stanie... wracamy do szukania kolejnej niezablokowanej strony.

Oto kilka miejsc, z kótrych możesz wejść na zablokowane strony:

  • www.btunnel.com
  • www.vtunnel.com
  • www.beatfiltering.com
  • www.vtunnel.com
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak odblokować stronę internetową? Jak odblokować internet w pracy? Jak odblokować stronę internetową? Jak odblokować internet w pracy?

Zmieniając IP komputera możemy wejść na strony, które inaczej byłyby dla nas niedostępne. Mówimy, jak odblokować stronę internetową i jak otworzyć sobie w pracy dostęp  do zablokowanych stron...

BLOKADA na STRONY INTERNETOWE - jak się jej pozbyć? Programy do usuwania blokad internetowych

Blokady na strony internetowe można łatwo ominąć, jeśli znamy kilka sztuczek z omijaniem Proxy lub dysponujemy odpowiednimi aplikacjami do usuwania blokad na strony internetowe. Jak usunąć blokadę na...

Aktualizacja: 04.02.2013 11:59
Autor: WoŁ
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?

Trwa dziennikarskie i policyjne śledztwo w sprawie przedmiotów odnalezionych w ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.