porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak usunąć konto na Facebooku? 	Jak trwale skasować konto na Facebooku?
Jak usunąć konto na Facebooku? Jak trwale skasować konto na Facebooku? Konto na facebooku można dezaktywować i zachować zawarte w nim ...
Załaduj zdjęcie w kilku krokach

Jak dodać zdjęcia na Facebooku?

Chcesz pokazać znajomym na facebooku jak się bawiłeś na wakacjach? A może chcesz ich rozśmieszyć dodając śmieszny obrazek lub zdjęcie? Nic prostszego. Wszystkie te opcje są dostępne i wcale nie tak trudno sobie z nimi poradzić.

Zdjęcie na Facebooku można dodać na kilka sposobów. Najprościej wrzucić je na tablicę - tak robimy, kiedy chcemy np. załączyć coś aktualnego. Wchodząc na Facebooka, w pole tam gdzie wpisujemy komentarz wybieramy opcję "dodaj zdjęcie" i jako komentarz dodajemy jego opis. Gotowe.

Jak utworzyć album na Facebooku?

Inaczej jeżeli chcemy utworzyć nowy album i umieścić zdjęcia np. z ostatnich wakacji. Wtedy na stronie głównej naszych zdjęc wybieramy opcję "utwórz album", potem "dodaj zdjęcia", wpisujemy nazwę albumu i na dole powinna nam się wyświetlić opcja "zamieść zdjęcia", którą powinniśmy wybrać. Kolejny raz - gotowe.

Kolejna opcja to wejście w dany album, gdzie chcemy dodać zdjęcia i wybrać opcję "dodaj zdjęcia". Nalezy dalej postępować według wskazówek Facebooka.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak prowadzić fan page na Facebooku?

Podpowiadamy, jak prowadzić profil na facebooku, aby był atrakcyjny dla użytkowników.

Jak zmienić nazwisko na Facebooku?

Wyszłaś za mąż? Nie chcesz, aby odnaleźli cię niechciani starzy znajomi? Powodów do zmiany nazwiska na Facebooku jest wiele. Nie ważne jednak, z jakiego powodu to robimy, ważne jak zrobić to szybko.

Jak ROBIĆ DOBRE ZDJĘCIA? Na co zwracać uwagę - jak kadrować zdjęcie, jakie oświetlenie wybrać?

Wiele osób sądzi, że aby robić dobre zdjęcia należy przede wszystkim kupić najwyższej klasy sprzęt fotograficzny. To nie do końca prawda. Faktycznie lustrzanką robi się ładniejsze fotki niż małpką,...

Aktualizacja: 19.04.2013 22:15
Autor: GB
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.