porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Usunięcie osi czasu z Facebooka. Co robić, jeżeli OŚ CZASU jest już widoczna dla wszystkich? Nic nie denerwuje bardziej internautów niż zmiany. Szczególnie na portalach, ...
Jak ostatecznie usunąć konto z Facebooka?

Jak dezaktywować konto na Facebooku? FACEBOOK jak usunąć konto?

Zdarza się, że pojawia się chęć lub konieczność usunięcia konta z Facebooka. Nie chcemy lub nie możemy być dłużej na tym serwisie. Czy można usunąć konto z Facebooka? Jak to zrobić?

O Facebooku krąży żart, że można do niego wejść, ale nie można z niego wyjść. Jest w tym trochę prawdy z bardzo prostego powodu - nie można całkowicie usunąć konta z Facebooka. Jeżeli więc pojawi się chęć albo konieczność usunięcia konta stajemy przed niewielkim problemem. Niewielkim, gdyż można konto dezaktywować i skutek jest praktycznie identyczny z tym jak byśmy usunęli konto.

Dezaktywacja konta na Facebooku jest bardzo prosta. Należy wejść w ustawienia konta. Opcję tę znajdziemy w prawym górnym rogu ekranu - wystarczy przycisnąć strzałkę, która znajduje się zaraz obok opcji strona główna. W ustawieniach konta należy wybrać opcję bezpieczeństwo znajdującą się po lewej stronie. Na samym dole znajduje się opcja dezaktywuj konto. Na "wszelki wypadek" opcja ta jest oznaczona mniejszą czcionką niż pozostałe. 

Po wybraniu opcji dezaktywuj konto zostaniemy poproszeni o odpowiedź na krótką ankietę, zobaczymy zdjęcia losowych osób z grona naszych znajomych na Facebooku i zostaniemy zapytani, czy będziemy nadal chcieli otrzymywać powiadomienia na nasz adres email.

Wystarczy wybrać opcję potwierdź i koniec. Konto na Facebooku zostało zdezaktywowane. Będzie można je przywrócić używając tego samego adresu e-mail i hasła co wcześniej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak zadbać o swój wizerunek na Facebooku? Jak zadbać o swój wizerunek na Facebooku?

Wystawiając się prywatnie na Facebooku decydujemy się na to, by patrzono na nas nie tylko jak na osobę widoczną na zdjęciu, ale także kogoś, kto składa się z poglądów, poczucia humoru (lub jego...

JAK WYŁĄCZYĆ powiadomienia z Facebooka przychodzące na pocztę?

Facebook potrafi wysyłać dużo powiadomień na pocztę. Mówimy jak się ich pozbyć, a przynajmniej ograniczyć ich liczbę. Jak mogę wyłączyć powiadomienia przychodzące z Facebooka?

Co to są VIRALE? Jakie najlepsze VIRALE roku 2011?

Co to jest viral? Najprościej jak się da: to narzędzie służące firmie w reklamowaniu się w internecie. Na tyle jednak sprytne, że to sami internauci pośredniczą w rozpowszechnianiu filmów reklamowych...

Aktualizacja: 18.04.2012 18:29
  • Komentarze
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?

Kilka dni po scysji w programie Jarosława Kulczyckiego, prawicowa Gazeta ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.