porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU?
AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? W wyniku rozbudowy infrastruktury radiowej Aero2, darmowy internet jest dostępny ...
Jak skonfigurować bezpłatny internet od Aero2? Jak się połączyć z darmowym internetem od Aero2?

AERO2: KONFIGURACJA: APN, użytkownik, hasło – co wpisać?

AERO2: KONFIGURACJA: APN, użytkownik, hasło – co wpisać?

Jak skonfigurować bezpłatny internet od Aero2? Jak się połączyć z darmowym internetem od Aero2?

Konfiguracja bezpłatnego internetu od Aero2 jest naprawdę prosta. APN należy ustawić jako darmowy, pola Użytkownik i Hasło pozostawić puste, a pozostałe parametry ustawić na automatyczne pobieranie z serwera.

Aero2: konfiguracja. Jak zalogować się do Bezpłatnego Dostępu do Internetu?

APN – darmowy

Użytkownik – pozostawić puste

Hasło – pozostawić puste

Ustawienia sieci – wszystkie aprametry ustawić na automatycznie pobierane z serwera (adres IP, serwery DNS)

Konfiguracja Aero2: praktyczne rady

Dostawca darmowego internetu, spółka Aero2, na swej stronie pisze:

„Informujemy, że często przy pierwszym konfigurowaniu i uruchamianiu karty SIM Aero2 BDI w modemach pierwsze połączenie udaje się nawiązać dopiero za 2-3 razem. Prawdopodobnie modem obsługuje WCDMA 2100 i 900 MHz, co oznacza, że z definicji próbuje połączyć się z częstotliwością 2100 MHz, dopiero później przechodzi na 900 MHz.

Przy ręcznej konfiguracji połączenia należy łączyć się z siecią Plus(3G) i wybierać WCDMA900.

Nie należy ingerować w proces instalacji urządzeń. Trzeba poczekać, aż automatycznie uruchomi się aplikacja. Wcześniejsze ręczne włączenie programu często powoduje komplikacje z nawiązaniem połączenia.

Informujemy, że niektóre urządzenia potrzebują trochę więcej czasu na zalogowanie do sieci.

>>> AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? [kliknij!]

Przypominamy, że urządzenia telekomunikacyjne Korzystający nabywa we własnym zakresie. Informujemy, że Aero 2 nie prowadzi dystrybucji urządzeń końcowych, w których używane są Karty SIM BDI, w związku z czym Aero2 nie ponosi odpowiedzialności za brak współdziałania urządzeń z naszymi kartami SIM. Jednocześnie informujemy, że nie mamy możliwości sprawdzenia wszystkich dostępnych na rynku terminali i wersji oprogramowania w nich zainstalowanego. Zwracamy uwagę, że w przypadku urządzeń niezmiernie istotne jest pochodzenie urządzenia i weryfikacja, czy nie posiada SIM-locka lub specjalnych ustawień wprowadzonych przez operatora w spersonalizowanym oprogramowaniu”.

>>> AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? [kliknij!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? AERO2: do kiedy jest ZA DARMO?

Zgodnie z ustaleniami na linii UKE – Aero2, internet od Aero2 bezpłatny będzie do 21 grudnia 2016 roku. Oznacza to, że dostęp do darmowego internetu będziemy mieli o 2 lata dłużej niż wcześniej...

Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?

Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać i odzyskać depozyt? Wystarczy przesłać odpowiedni wniosek. Oto wzór wniosku rezygnacji z usług Aero2.

Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy? Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy?

Reklamację do Aero2 można złożyć tylko w przypadku nieotrzymania działającej karty SIM w terminie określonym harmonogramem. Czas nas przy tym nie goni – na złożenie reklamacji mamy 12 miesięcy.

Aktualizacja: 26.09.2013 13:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.