porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU?
AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? W wyniku rozbudowy infrastruktury radiowej Aero2, darmowy internet jest dostępny ...
Jak skonfigurować bezpłatny internet od Aero2? Jak się połączyć z darmowym internetem od Aero2?

AERO2: KONFIGURACJA: APN, użytkownik, hasło – co wpisać?

AERO2: KONFIGURACJA: APN, użytkownik, hasło – co wpisać?

Jak skonfigurować bezpłatny internet od Aero2? Jak się połączyć z darmowym internetem od Aero2?

Konfiguracja bezpłatnego internetu od Aero2 jest naprawdę prosta. APN należy ustawić jako darmowy, pola Użytkownik i Hasło pozostawić puste, a pozostałe parametry ustawić na automatyczne pobieranie z serwera.

Aero2: konfiguracja. Jak zalogować się do Bezpłatnego Dostępu do Internetu?

APN – darmowy

Użytkownik – pozostawić puste

Hasło – pozostawić puste

Ustawienia sieci – wszystkie aprametry ustawić na automatycznie pobierane z serwera (adres IP, serwery DNS)

Konfiguracja Aero2: praktyczne rady

Dostawca darmowego internetu, spółka Aero2, na swej stronie pisze:

„Informujemy, że często przy pierwszym konfigurowaniu i uruchamianiu karty SIM Aero2 BDI w modemach pierwsze połączenie udaje się nawiązać dopiero za 2-3 razem. Prawdopodobnie modem obsługuje WCDMA 2100 i 900 MHz, co oznacza, że z definicji próbuje połączyć się z częstotliwością 2100 MHz, dopiero później przechodzi na 900 MHz.

Przy ręcznej konfiguracji połączenia należy łączyć się z siecią Plus(3G) i wybierać WCDMA900.

Nie należy ingerować w proces instalacji urządzeń. Trzeba poczekać, aż automatycznie uruchomi się aplikacja. Wcześniejsze ręczne włączenie programu często powoduje komplikacje z nawiązaniem połączenia.

Informujemy, że niektóre urządzenia potrzebują trochę więcej czasu na zalogowanie do sieci.

>>> AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? [kliknij!]

Przypominamy, że urządzenia telekomunikacyjne Korzystający nabywa we własnym zakresie. Informujemy, że Aero 2 nie prowadzi dystrybucji urządzeń końcowych, w których używane są Karty SIM BDI, w związku z czym Aero2 nie ponosi odpowiedzialności za brak współdziałania urządzeń z naszymi kartami SIM. Jednocześnie informujemy, że nie mamy możliwości sprawdzenia wszystkich dostępnych na rynku terminali i wersji oprogramowania w nich zainstalowanego. Zwracamy uwagę, że w przypadku urządzeń niezmiernie istotne jest pochodzenie urządzenia i weryfikacja, czy nie posiada SIM-locka lub specjalnych ustawień wprowadzonych przez operatora w spersonalizowanym oprogramowaniu”.

>>> AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? [kliknij!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? AERO2: do kiedy jest ZA DARMO?

Zgodnie z ustaleniami na linii UKE – Aero2, internet od Aero2 bezpłatny będzie do 21 grudnia 2016 roku. Oznacza to, że dostęp do darmowego internetu będziemy mieli o 2 lata dłużej niż wcześniej...

Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?

Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać i odzyskać depozyt? Wystarczy przesłać odpowiedni wniosek. Oto wzór wniosku rezygnacji z usług Aero2.

Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy? Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy?

Reklamację do Aero2 można złożyć tylko w przypadku nieotrzymania działającej karty SIM w terminie określonym harmonogramem. Czas nas przy tym nie goni – na złożenie reklamacji mamy 12 miesięcy.

Aktualizacja: 26.09.2013 13:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.