porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Samsung Galaxy S5: Kiedy premiera? Co nowego? JAKA CENA w Polsce?
Samsung Galaxy S5: Kiedy premiera? Co nowego? JAKA CENA w Polsce? Samsung pracuje nad nowym smartfonem z serii Galaxy. Nowy model ...
Jak uzyskać kartę SIM AERO2? Jak uzyskać kartę SIM do darmowego internetu?

AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku

Aby uzyskać od Aero2 kartę SIM dającą bezpłatny dostęp do internetu, wystarczy wypełnić wniosek, złożyć 20-zł. depozyt i pokryć koszt przesyłki – 7 zł.
AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku

Jak uzyskać kartę SIM do AERO2, a tym samym dostęp do darmowego internetu?

Wniosek o uzyskanie i wysyłkę na własny koszt karty SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu z Aero2 można złożyć na stronie https://bdi.aero2.pl/. Znajdziesz tam prosty forumlarz.

Po wypełnieniu wniosku o kartę SIM BDI Aero2 na podany przez nas adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem służącym do potwierdzenia wniosku.

>>> AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? [kliknij!]

Tu ważna uwaga: jeśli e-mail nie doszedł lub wniosek nie został potwierdzony przez zainteresowanego w ciągu 24h, to link staje się nieaktywny, a niepotwierdzony wniosek zostaje skasowany. Wówczas należy dokonać ponownej rejestracji w systemie online. Ponieważ każdy użytkownik jest rozpoznawany po numerze PESEL, nie ma obaw, że ewentualna już dokonana wpłata przepadnie. Dopiero po potwierdzeniu wniosku wysyłany jest kolejny e-maila z instrukcją i wypełnionym wnioskiem do wydruku.

Rejestrując zamówienie w trybie on-line podaj poprawny adres mailowy w celu uniknięcia niepotrzebnego oczekiwania.

Wypełniłeś wniosek o kartę SIM z Aero2. Co dalej?

• Wpłać na konto o numerze: 24 1680 1248 0000 3000 1872 7122 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) depozyt w wysokości 20 zł. W tytule przelewu wpisz: Depozyt – BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

• Wpłać na konto o numerze: 74 1680 1248 0000 3000 2077 9227 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) opłatę za wysyłkę w wysokości 7 zł. W tytule przelewu wpisz: Opłata za wysyłkę karty SIM BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

>>> AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? [kliknij!]

• Po wypełnieniu wniosku online na adres e-mail w nim podany otrzymasz wypełniony Wniosek;

Wydrukuj i podpisz wniosek, a następnie wyślij je wraz z kopią dowodu tożsamości i kopią wniesienia ww. opłat na adres: Aero2 Sp. z o.o., Bezpłatny Dostęp do Internetu, ul. Trembeckiego 11A II piętro, 35-234 Rzeszów z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu". Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty dotarły – wyślij przesyłkę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru;

• Czekaj na e-mail z Biura Obsługi Klienta informujący o wysyłce karty SIM.

Korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu jest możliwe wyłącznie po zainstalowaniu karty SIM w Urządzeniu telekomunikacyjnym określonym w Regulaminie .

Kto może uzyskać kartę SIM od Aero2?

Bezpłatny Dostępu do Internetu (BDI) udostępniany przez spółkę Aero2 mogą zamówić osoby pełnoletnie, legitymujące się ważnym dokumentem tożsamości. Każda osoba zgodnie z Regulaminem może posiadać jedną kartę SIM.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?

Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać i odzyskać depozyt? Wystarczy przesłać odpowiedni wniosek. Oto wzór wniosku rezygnacji z usług Aero2.

Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy? Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy?

Reklamację do Aero2 można złożyć tylko w przypadku nieotrzymania działającej karty SIM w terminie określonym harmonogramem. Czas nas przy tym nie goni – na złożenie reklamacji mamy 12 miesięcy.

AERO2 – WNIOSEK: JAK WYPEŁNIĆ, skąd wziąć? [WZÓR] AERO2 – WNIOSEK: JAK WYPEŁNIĆ, skąd wziąć? [WZÓR]

Wniosek o darmowy internet z Aero2 mieści się na jednej stronie A4, a jego wypełnienie jest bardzo proste. Oto formularz wniosku do Aero2, wzór poprawnie wypełnionego formularza oraz garść...

Aktualizacja: 26.09.2013 13:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krystyna Przybylska, mama Anny Przybylskiej. Kim jest?
Krystyna Przybylska, mama Anny Przybylskiej. Kim jest?

Przeżyła niewyobrażalną tragedię, bo chyba nie ma nic gorszego dla ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.