porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Samsung Galaxy S5: Kiedy premiera? Co nowego? JAKA CENA w Polsce?
Samsung Galaxy S5: Kiedy premiera? Co nowego? JAKA CENA w Polsce? Samsung pracuje nad nowym smartfonem z serii Galaxy. Nowy model ...
Jak uzyskać kartę SIM AERO2? Jak uzyskać kartę SIM do darmowego internetu?

AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku

AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku

Jak uzyskać kartę SIM do AERO2, a tym samym dostęp do darmowego internetu?

Aby uzyskać od Aero2 kartę SIM dającą bezpłatny dostęp do internetu, wystarczy wypełnić wniosek, złożyć 20-zł. depozyt i pokryć koszt przesyłki – 7 zł.

Wniosek o uzyskanie i wysyłkę na własny koszt karty SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu z Aero2 można złożyć na stronie https://bdi.aero2.pl/. Znajdziesz tam prosty forumlarz.

Po wypełnieniu wniosku o kartę SIM BDI Aero2 na podany przez nas adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem służącym do potwierdzenia wniosku.

>>> AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? [kliknij!]

Tu ważna uwaga: jeśli e-mail nie doszedł lub wniosek nie został potwierdzony przez zainteresowanego w ciągu 24h, to link staje się nieaktywny, a niepotwierdzony wniosek zostaje skasowany. Wówczas należy dokonać ponownej rejestracji w systemie online. Ponieważ każdy użytkownik jest rozpoznawany po numerze PESEL, nie ma obaw, że ewentualna już dokonana wpłata przepadnie. Dopiero po potwierdzeniu wniosku wysyłany jest kolejny e-maila z instrukcją i wypełnionym wnioskiem do wydruku.

Rejestrując zamówienie w trybie on-line podaj poprawny adres mailowy w celu uniknięcia niepotrzebnego oczekiwania.

Wypełniłeś wniosek o kartę SIM z Aero2. Co dalej?

• Wpłać na konto o numerze: 24 1680 1248 0000 3000 1872 7122 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) depozyt w wysokości 20 zł. W tytule przelewu wpisz: Depozyt – BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

• Wpłać na konto o numerze: 74 1680 1248 0000 3000 2077 9227 (Aero2, 00-660 Warszawa, ul. Lwowska 19) opłatę za wysyłkę w wysokości 7 zł. W tytule przelewu wpisz: Opłata za wysyłkę karty SIM BDI Imię i nazwisko oraz numer PESEL dla obywateli RP lub numer paszportu dla obywateli innych państw;

>>> AERO2: jaki jest zasięg? GDZIE NIE MA ZASIĘGU? [kliknij!]

• Po wypełnieniu wniosku online na adres e-mail w nim podany otrzymasz wypełniony Wniosek;

Wydrukuj i podpisz wniosek, a następnie wyślij je wraz z kopią dowodu tożsamości i kopią wniesienia ww. opłat na adres: Aero2 Sp. z o.o., Bezpłatny Dostęp do Internetu, ul. Trembeckiego 11A II piętro, 35-234 Rzeszów z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu". Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty dotarły – wyślij przesyłkę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru;

• Czekaj na e-mail z Biura Obsługi Klienta informujący o wysyłce karty SIM.

Korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu jest możliwe wyłącznie po zainstalowaniu karty SIM w Urządzeniu telekomunikacyjnym określonym w Regulaminie .

Kto może uzyskać kartę SIM od Aero2?

Bezpłatny Dostępu do Internetu (BDI) udostępniany przez spółkę Aero2 mogą zamówić osoby pełnoletnie, legitymujące się ważnym dokumentem tożsamości. Każda osoba zgodnie z Regulaminem może posiadać jedną kartę SIM.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
AERO2: do kiedy jest ZA DARMO? AERO2: do kiedy jest ZA DARMO?

Zgodnie z ustaleniami na linii UKE – Aero2, internet od Aero2 bezpłatny będzie do 21 grudnia 2016 roku. Oznacza to, że dostęp do darmowego internetu będziemy mieli o 2 lata dłużej niż wcześniej...

Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?

Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać i odzyskać depozyt? Wystarczy przesłać odpowiedni wniosek. Oto wzór wniosku rezygnacji z usług Aero2.

Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy? Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy?

Reklamację do Aero2 można złożyć tylko w przypadku nieotrzymania działającej karty SIM w terminie określonym harmonogramem. Czas nas przy tym nie goni – na złożenie reklamacji mamy 12 miesięcy.

Aktualizacja: 26.09.2013 13:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.