porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?
Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać ...
Do kiedy internet z Aero2 jest za darmo? Jak długo internet z Aero 2 jest darmowy?

AERO2: do kiedy jest ZA DARMO?

Zgodnie z ustaleniami na linii UKE – Aero2, internet od Aero2 bezpłatny będzie do 21 grudnia 2016 roku. Oznacza to, że dostęp do darmowego internetu będziemy mieli o 2 lata dłużej niż wcześniej planowano.
AERO2: do kiedy jest ZA DARMO?

Do kiedy internet z Aero2 jest za darmo? Jak długo internet z Aero 2 jest darmowy?

O co chodzi z Aero2? BDI (Bezpłatny Dostęp do Internetu), jak czytamy na stronach Aero2, jest „niekomercyjną formą o charakterze socjalnym, stymulującym rozwój społeczeństwa informacyjnego”. Spółka Aero2 bezpłatny internet udostępnia od 10 maja 2011 r. Z oferty korzystac mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy Polski. 

Bezpłatny internet od Aero2 – do kiedy?

O terminie, do którego spółka Aero2 za darmo udostępniać będzie łącze internetowe, na stronie Aero2 czytamy: „Aero2 Sp. z o.o. uzyskała zgodę Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej na wydłużenie o dwa lata terminów związanych z budową sieci w paśmie 2570-2620MHz. Wraz z uzyskaniem zgody spółka zobowiązała się do wydłużenia o 24 miesiące daty udostępniania Bezpłatnego Dostępu do Internetu w paśmie 900MHz, tj. do dnia 21.12.2016 r.”. Wiadomo już na pewno, że w tym terminie usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu od Aero2 wygaśnie.

>>> AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?

Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać i odzyskać depozyt? Wystarczy przesłać odpowiedni wniosek. Oto wzór wniosku rezygnacji z usług Aero2.

Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy? Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy?

Reklamację do Aero2 można złożyć tylko w przypadku nieotrzymania działającej karty SIM w terminie określonym harmonogramem. Czas nas przy tym nie goni – na złożenie reklamacji mamy 12 miesięcy.

AERO2 – WNIOSEK: JAK WYPEŁNIĆ, skąd wziąć? [WZÓR] AERO2 – WNIOSEK: JAK WYPEŁNIĆ, skąd wziąć? [WZÓR]

Wniosek o darmowy internet z Aero2 mieści się na jednej stronie A4, a jego wypełnienie jest bardzo proste. Oto formularz wniosku do Aero2, wzór poprawnie wypełnionego formularza oraz garść...

Aktualizacja: 03.04.2014 07:18
Źródło: mowimyjak.pl
  • Komentarze
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.