porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?
Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać ...
Do kiedy internet z Aero2 jest za darmo? Jak długo internet z Aero 2 jest darmowy?

AERO2: do kiedy jest ZA DARMO?

AERO2: do kiedy jest ZA DARMO?

Do kiedy internet z Aero2 jest za darmo? Jak długo internet z Aero 2 jest darmowy?

Zgodnie z ustaleniami na linii UKE – Aero2, internet od Aero2 bezpłatny będzie do 21 grudnia 2016 roku. Oznacza to, że dostęp do darmowego internetu będziemy mieli o 2 lata dłużej niż wcześniej planowano.

O co chodzi z Aero2? BDI (Bezpłatny Dostęp do Internetu), jak czytamy na stronach Aero2, jest „niekomercyjną formą o charakterze socjalnym, stymulującym rozwój społeczeństwa informacyjnego”. Spółka Aero2 bezpłatny internet udostępnia od 10 maja 2011 r. Z oferty korzystac mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy Polski. 

Bezpłatny internet od Aero2 – do kiedy?

O terminie, do którego spółka Aero2 za darmo udostępniać będzie łącze internetowe, na stronie Aero2 czytamy: „Aero2 Sp. z o.o. uzyskała zgodę Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej na wydłużenie o dwa lata terminów związanych z budową sieci w paśmie 2570-2620MHz. Wraz z uzyskaniem zgody spółka zobowiązała się do wydłużenia o 24 miesiące daty udostępniania Bezpłatnego Dostępu do Internetu w paśmie 900MHz, tj. do dnia 21.12.2016 r.”. Wiadomo już na pewno, że w tym terminie usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu od Aero2 wygaśnie.

>>> AERO2: JAK DOSTAĆ KARTĘ SIM? Instrukcja krok po kroku [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2? Aero2 – REZYGNACJA: wzór wniosku. Jak zrezygnować z Aero2?

Jak zrezygnować z darmowego internetu od Aero2? Jak się wypisać i odzyskać depozyt? Wystarczy przesłać odpowiedni wniosek. Oto wzór wniosku rezygnacji z usług Aero2.

Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy? Aero2 – REKLAMACJA: jak złożyć, gdzie, jakie terminy?

Reklamację do Aero2 można złożyć tylko w przypadku nieotrzymania działającej karty SIM w terminie określonym harmonogramem. Czas nas przy tym nie goni – na złożenie reklamacji mamy 12 miesięcy.

AERO2 – WNIOSEK: JAK WYPEŁNIĆ, skąd wziąć? [WZÓR] AERO2 – WNIOSEK: JAK WYPEŁNIĆ, skąd wziąć? [WZÓR]

Wniosek o darmowy internet z Aero2 mieści się na jednej stronie A4, a jego wypełnienie jest bardzo proste. Oto formularz wniosku do Aero2, wzór poprawnie wypełnionego formularza oraz garść...

Aktualizacja: 03.04.2014 07:18
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.