porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
5. rocznica katastrofy smoleńskiej. Program obchodów państwowych
5. rocznica katastrofy smoleńskiej. Program obchodów państwowych 5. rocznica katastrofy smoleńskiej przypada już w piątek, 10 kwietnia. ...
Milioner z Chojnic wciąż nie odebrał 17 milionów nagrody - ma czas do 5 stycznia. Czy może odebrać nagrodę po tym terminie?

Wygrana w Lotto. Czy nagrodę można odebrać po terminie?

Większość zwycięzców odbiera wygraną w Lotto od razu. Ale zdarza się, że ktoś się spóźni. Ile jest czasu na odebranie nagrody w Lotto? Co zrobić, jeżeli przegapi się termin odebrania nagrody w Lotto?

Miliony, które można wygrać w Lotto, budzą emocje. Większość zwycięzców, szczególnie tych, którzy wygrali w kumulacji, odbiera nagrodę niemal natychmiast, ale zdarza się, że ktoś przegapi termin odbioru.

Ile jest czasu na odebranie wygranej w Lotto? Gdzie ją odebrać?

Na odebranie wygranej w Lotto zwycięzca ma 60 dni od losowania. Wystarczy, że zgłosi się wtedy z kuponem i nagroda zostanie mu wypłacona w preferowanej przez niego formie - można odebrać gotówką nawet megakumulację. Niskie wygrane są wypłacane zwyczajowo gotówką w kolekturze.

Zasada jest prosta - wygrane do 2000 zł można odebrać w kolekturze gotówką. Wygrane powyżej tej kwoty wymagają udania się do najbliższego oddziału Lotto. Jest ich siedemnaście i znajdziemy je w każdym mieście wojewódzkim.

Co zrobić, jeżeli nie odebrało się wygranej w Lotto w terminie?

Szczęśliwiec, który zapomni odebrać wygraną w Lotto w terminie, nie stoi na straconej pozycji. Oprócz standardowego terminu 60 dni ma jeszcze tzw. okres reklamacyjny. To cztery dodatkowe miesiące, w czasie których można dochodzić swoich praw do wygranej. Potrzebne będzie jednak coś więcej niż sam kupon - trzeba wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie Lotto lub w oddziale.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Lotto największe wygrane - jakie były, kiedy padły?

Wygrana w Lotto to marzenie każdego człowieka. Każdy ma inny pomysł na wydanie wygranych pieniędzy. Sprawdzamy dla was, jakie były największe wygrane w historii Lotto!

O której i na jakim programie jest losowanie Lotto?

Lotto to najpopularniejsza gra liczbowa w Polsce. Wypełnianie kuponów i blankietów gier Lotto stało się niemal tradycją. Nie ma się jednak co dziwić, losowania gier Totalizatora Sportowego odbywają...

Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln? Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln?

Gdy do wygrania w Lotto jest duża kwota, wszystkich grających interesują wyniki Lotto. Gdzie można obejrzeć losowania Lotto w telewizji? Mówimy, gdzie i o której można zobaczyć losowanie Lotto.

Aktualizacja: 09.04.2015 17:10
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.