porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy nadejdzie czas letni i zimowy w roku 2014? Zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w drugi weekend ...
Jak dziś wygląda Mariusz Trynkiewicz? Tabloid FAKT twierdzi, że dotarł do fotografii zbrodniarza wykonanej kilka tygodni temu.

Nowe zdjęcie Trynkiewicza. FAKT dotarł do aktualnej fotografii? [VIDEO]

Jak dziś wygląda Mariusz Trynkiewicz? Tabloid Fakt twierdzi, że dotarł do aktualnego zdjęcia pedofila-mordercy. Czy fotografia jest prawdziwa?
Nowe zdjęcie Trynkiewicza. FAKT dotarł do aktualnej fotografii? [VIDEO]

Jak dziś wygląda Mariusz Trynkiewicz? Tabloid FAKT twierdzi, że dotarł do fotografii zbrodniarza wykonanej kilka tygodni temu.

fot.: Fakt.pl/screen

Wiemy, jak wygląda Trynkiewicz! Mamy jego zdjęcie! – krzyczy dziś nagłówkami Fakt. Mariusz Trynkiewicz bardzo pilnie strzeże swojego obecnego wizerunku, mimo to tabloid rzekomo dotarł do fotografii wykonanej zaledwie kilka tygodni temu.

>>> Mariusz Trynkiewicz: kim jest? Sylwetka mordercy [KLIKNIJ!]

Na zdjęciach m.in. z wizji lokalnej, która odbyła się w 1989 r. widzimy młodego mężczyznę z długą grzywką i wąsami. Mariusz Trynkiewicz miał wtedy 27 lat. Na fotografii reprodukowanej przez Fakt widnieje twarz mężczyzny zdecydowanie dojrzałego; Trynkiewicz ma obecnie 52 lata, a pobyt w więzieniu zapewne odcisnął się na jego twarzy piętnem starości.

>>> Mariusz Trynkiewicz. Czy można zresocjalizować pedofila? [KLIKNIJ!]

Mariusz Trynkiewicz chronił swój wizerunek. Po odbyciu kary 25 lat więzienia, na jaką zamieniono mu wcześniej zasądzoną karę śmierci, Trynkiewicz chciał się stać człowiekiem anonimowym. Z więzienia wnioskował o zmianę nazwiska. Pisał, że zależy mu na dobrym funkcjonowaniu w społeczeństwie po opuszczeniu zakładu karnego, a posiadanie w dalszym ciągu nazwiska kojarzonego z przestępstwem nagłośnionym przez media z góry go dyskryminuje. 

>>> Mariusz Trynkiewicz wychodzi na wolność. Jak chronić dzieci przed pedofilem? [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Mariusz T., pedofil i morderca, trafi do zamkniętego ośrodka. Dlaczego? [VIDEO] Mariusz T., pedofil i morderca, trafi do zamkniętego ośrodka. Dlaczego? [VIDEO]

Mariusz T., pedofil i morderca, na mocy nowej ustawy jednak trafi do zamkniętego ośrodka. Dlaczego sąd podjął taką decyzję?

Trynkiewicz na wolności. Gdzie jest? Co robi? Mieszka z kobietą?

Mariusz Trynkiewicz w 1988 roku zamordował na tle seksualnym czterech chłopców w wieku od 11 do 13 lat. Teraz wyszedł na wolność. Gdzie przebywa Mariusz Trynkiewicz? Co robi? Jakie ma plany?

Mariusz Trynkiewicz: kim jest? Sylwetka mordercy

Mariusz Trynkiewicz, czyli  Szatan z Piotrkowa wyjdzie na wolność 11 lutego 2014 roku. W wyniku amnestii roku 1989 czterokrotną karę śmierci zamieniono mu na karę 25 lat pozbawienia wolności.

Aktualizacja: 28.01.2014 14:36
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Arkadiusz Milik, piłkarz który upokorzył Niemców? [WIDEO]
Kim jest Arkadiusz Milik, piłkarz który upokorzył Niemców? [WIDEO]

O Arkadiuszu Miliku było już w mediach głośno za sprawą ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.