porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy nadejdzie czas letni i zimowy w roku 2014? Zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w drugi weekend ...
Jak dziś wygląda Mariusz Trynkiewicz? Tabloid FAKT twierdzi, że dotarł do fotografii zbrodniarza wykonanej kilka tygodni temu.

Nowe zdjęcie Trynkiewicza. FAKT dotarł do aktualnej fotografii? [VIDEO]

Jak dziś wygląda Mariusz Trynkiewicz? Tabloid Fakt twierdzi, że dotarł do aktualnego zdjęcia pedofila-mordercy. Czy fotografia jest prawdziwa?
Nowe zdjęcie Trynkiewicza. FAKT dotarł do aktualnej fotografii? [VIDEO]

Jak dziś wygląda Mariusz Trynkiewicz? Tabloid FAKT twierdzi, że dotarł do fotografii zbrodniarza wykonanej kilka tygodni temu.

fot.: Fakt.pl/screen

Wiemy, jak wygląda Trynkiewicz! Mamy jego zdjęcie! – krzyczy dziś nagłówkami Fakt. Mariusz Trynkiewicz bardzo pilnie strzeże swojego obecnego wizerunku, mimo to tabloid rzekomo dotarł do fotografii wykonanej zaledwie kilka tygodni temu.

>>> Mariusz Trynkiewicz: kim jest? Sylwetka mordercy [KLIKNIJ!]

Na zdjęciach m.in. z wizji lokalnej, która odbyła się w 1989 r. widzimy młodego mężczyznę z długą grzywką i wąsami. Mariusz Trynkiewicz miał wtedy 27 lat. Na fotografii reprodukowanej przez Fakt widnieje twarz mężczyzny zdecydowanie dojrzałego; Trynkiewicz ma obecnie 52 lata, a pobyt w więzieniu zapewne odcisnął się na jego twarzy piętnem starości.

>>> Mariusz Trynkiewicz. Czy można zresocjalizować pedofila? [KLIKNIJ!]

Mariusz Trynkiewicz chronił swój wizerunek. Po odbyciu kary 25 lat więzienia, na jaką zamieniono mu wcześniej zasądzoną karę śmierci, Trynkiewicz chciał się stać człowiekiem anonimowym. Z więzienia wnioskował o zmianę nazwiska. Pisał, że zależy mu na dobrym funkcjonowaniu w społeczeństwie po opuszczeniu zakładu karnego, a posiadanie w dalszym ciągu nazwiska kojarzonego z przestępstwem nagłośnionym przez media z góry go dyskryminuje. 

>>> Mariusz Trynkiewicz wychodzi na wolność. Jak chronić dzieci przed pedofilem? [KLIKNIJ!]

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ustawa o nadzorze nad groźnymi przestępcami – co zakłada? [VIDEO] Ustawa o nadzorze nad groźnymi przestępcami – co zakłada? [VIDEO]

Ustawa o nadzorze nad groźnymi przestępcami wprowadza możliwość, by szczególnie niebezpiecznych zbrodniarzy izolować w specjalnych ośrodkach lub obejmować szczególnym dozorem policyjnym.

Mariusz Trynkiewicz: kim jest? Sylwetka mordercy

Mariusz Trynkiewicz, czyli  Szatan z Piotrkowa wyjdzie na wolność 11 lutego 2014 roku. W wyniku amnestii roku 1989 czterokrotną karę śmierci zamieniono mu na karę 25 lat pozbawienia wolności.

Trynkiewicz wychodzi na wolność. Co z ustawą o nadzorze nad groźnymi przestępcami? Trynkiewicz wychodzi na wolność. Co z ustawą o nadzorze nad groźnymi przestępcami?

Ustawą o nadzorze nad groźnymi przestępcami, jak nazwały ją media, a właściwie Ustawa o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności...

Aktualizacja: 28.01.2014 14:36
Źródło: mowimyjak.pl
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Patrick Modiano, laureat literackiej Nagrody Nobla 2014. Kim jest?
Patrick Modiano, laureat literackiej Nagrody Nobla 2014. Kim jest?

Poznaliśmy kolejnego laureata literackiej Nagrody Nobla. W 2014 roku został ...

BAZA PORAD
Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.